• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

TOP 7 Gry ANIME Online

TOP 7 Gry ANIME Online

Anime to termin, którego używamy w kontekście animacji pochodzących z kraju kwitnącej wiśni. Produkcje te posiadają swój niepowtarzalny charakter i styl, który objawia się w każdym aspekcie dzieł – stylu rysowania, fabule, udźwiękowieniu czy koncepcji. Anime stało się na tyle charakterystyczne, że zachód bezwzględnie utożsamia to z Japonią. Poza filmami i serialami, „gatunek” ten dostarczył również wielu wspaniałych gier. W naszym zestawieniu przytaczamy najciekawsze gry anime online, dzięki którym przeniesiecie się do orientalnego świata japońskich animacji wspólnie ze znajomymi.

gry anime online gry wideo

Ragnarok 2 Online - gra anime fantasy MMORPG

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

TOP 7 – STREET FIGHTER V

Seria Street Fighter to wieloletni konkurent popularnego Tekkena. Dzieło Capcom również może pochwalić się wieloletnią tradycją, która sięga czasów salonów gier i naprawdę wymagających starć. Czy piąta odsłona serii przynosi ze sobą duże zmiany? Niekoniecznie, ale nie ma się czemu dziwić. Ta charakterystyczna bijatyka już dawno temu obrała kierunek i ugruntowała swoją pozycję. Każdy fan serii doskonale wie, czego może się spodziewać od nowej odsłony Street Fighter i dokładnie to otrzymuje w zamian.

Street Fighter V gra wideo anime

Zmiany graficzne w Street Fighter V względem poprzedniej odsłony są raczej kosmetyczne, choć widać tutaj wyższy poziom niż w „czwórce”. Nowinką jest specjalny pasek ładujący się w trakcie otrzymywania ciosów i dający nam po czasie jedną z trzech premii – unikalne ataki, wyjątkowe kontry czy bonusy do zadawanych obrażeń. Zasadniczo twórcy zachęcają graczy do ofensywnego stylu gry, co wymaga przemodelowania dotychczasowych strategii. Szczególnie, gdy chcemy toczyć pojedynki online – tutaj poziom jak zwykle jest wysoki.
 

TOP 6 – DRAGON BALL Z: KAKAROT

Gotowi na wcielenie się w samego Goku i stoczenie dziesiątek emocjonujących pojedynków? Dragon Ball Z: Kakarot jest idealną propozycją dla was! Mowa bowiem o świetnej grze RPG, która z odpowiednim wdziękiem przenosi kultową japońską animację do świata wirtualnej i interaktywnej rozrywki. Gra anime stanowi nie tylko bardzo dobrą grę RPG samą w sobie, ponieważ jest także niesamowitą i sentymentalną podróżą dla fanów serialu, którzy chcieliby samodzielnie zwiedzić dobrze znane lokacje i poznać ponownie bohaterów. Gra została przygotowana tak, aby z jednej strony każdy fan czuł się jak w domu, przy jednoczesnym odpowiednim przemodelowaniu lokacji na potrzeby rozgrywki. Każda lokacja umożliwi nam samodzielne jej zwiedzanie i poznawanie sekretów.

Dragon Ball Z Kakarot anime gra

Największą frajdę z gry wyniesiemy podczas epickich starć z bossami. Każda taka walka jest na swój sposób unikatowa, toczy się w inny sposób i wymaga od nas innych taktyk. Jak przystało na grę RPG, walka zaczyna się jeszcze wcześniej, ponieważ należy pamiętać o odpowiednim treningu umiejętności, czy tak prozaicznych rzeczach, jak chociażby jedzenie. To może zapewnić nam poprawę statystyk i umiejętności. Gdy jednak growi przeciwnicy przestaną być dla nas wyzwaniem, możemy spróbować swoich sił w starciach online. Gra zapewnia tryb PvP, w którym zmierzymy się z innymi i żywymi wojownikami przez sieć.
 

TOP 5 – SWORD MASTERS

Anime gra MMORPG – czy istnieje bardziej pasujące do siebie połączenie? Wiele osób stwierdzi, że nie. I mają ku temu wiele powodów, bowiem gry utrzymane w konwencji anime wręcz genialne odnajdują się w specyficznym środowisku MMO, gdzie często styl graficzny japońskich animacji wraz z sposobem prowadzenia fabuły genialne dopełnia rozgrywkę na dużych serwerach z innymi graczami. Właśnie coś takiego zapewnia gra Sword Masters, która jest wręcz wzorcowym połączeniem klasycznych anime z najlepszymi MMORPG. Co ciekawe, gra ta jest dostępna z poziomu przeglądarki i nie wymaga od nas żadnej dodatkowej instalacji czy pobierania klienta gry. Nie dajcie zwieść się pozorom – Sword Masters wygląda znakomicie, a działa jeszcze lepiej. 

Sword Masters gra anime online

skoki narciarskie gra

Oprawa wizualna gry stoi na naprawdę wysokim poziomie, co oczywiście jest zasługą konwencji anime – mocne kształty i charakterystyczna kreska zapewnia grze bardzo długi termin przydatności. Sama rozgrywka to najlepsze, co znamy z gier MMO. Kreujemy swojego bohatera, którego kompanem stajemy się na wiele, wiele godzin. Do naszej dyspozycji oddano całą gamę różnorodnych zadań i aktywności, w tym tych fabularnych, jak i pobocznych. Możemy również polepszać swoje umiejętności, zdobywać nowy ekwipunek i toczyć emocjonujące starcia z przeciwnikami. Całą rozgrywkę wzbogaca świetna społeczność gry.
League of Angels III - gra MMORPG fantasy idle game

TOP 4 – TEKKEN 7

Tekken od Namco Bandai to prawdopodobnie jedna z najsłynniejszych serii japońskich bijatyk, które zostały utrzymane w konwencji charakterystycznej dla gier z tego kraju. Siódma odsłona cyklu postawiła na uhonorowanie wieloletniej historii serii, poprzez uwypuklenie najciekawszych elementów poprzednich odsłon, wraz z poprawą tych rzeczy, które irytowały np. w Tekken 6. Główną osią gry są pojedynki 1 na 1, które toczyć można zarówno poprzez tryb fabularny, jak i mierząc się z innymi graczami. Tego typu rozgrywka wieloosobowa dostępna jest zarówno przy jednej konsoli, jak i online. 

Tekken 7 gra wideo anime

Tekken 7 mimo wprowadzenia kilku nowinek nie ucieka zbyt daleko od rodowodu z automatów i salonów gier. Nadal każda z postaci (dostępnych jest ich 38) ma swój unikalny styl i charakterystyczne ciosy. Nowością są specjalne kombinacje uderzeń, które są w stanie całkowicie odwrócić losy pojedynku. Twórcy pokusili się również o nowy system wymierzania ciosów. Wymierzone uderzenie nie zostanie przerwane nawet, jeżeli nasza postać otrzyma cios.
 

TOP 3 – FINAL FANTASY XIV ONLINE

Seria Final Fantasy jest otoczona kultem przez miliony graczy na całym świecie. Mimo swojej charakterystycznej oprawy i otwartego inspirowania się konwencją anime, wymyka się ramom tego stylu i przyciąga graczy jako takich, a nie koniecznie związanych z Japonią. Nic w tym dziwnego, seria jest bowiem genialnym przedstawicielem gatunku RPG. A jak na jRPG przystało, świetnie odnajduje się również w wersji MMO. A Final Fantasy XIV Online jest właśnie przeniesieniem serii do świata MMO. 

Fina Fantasy Online

O grze można by pisać naprawdę długo, ale nie ma takiej potrzeby. Jest to po prostu świat Final Fantasy, w którym sami piszemy własną historię i pomóc mogą nam w tym napotkani gracze lub znajomi. W grze nie zabrakło żadnych elementów, za które gracze kochają MMO – mamy tutaj kreator postaci, możliwość grupowania się z innymi graczami, pokonywanie instancji czy toczenie walk. Mnogość questów, zadań i aktywności sprawi, że gra pochłonie nas na długie godziny i nie znudzi. Gra zapewnia również crossplay, dzięki czemu możemy toczyć rozgrywkę zarówno z graczami PC, jak i konsolowcami.
 

TOP 2 – CODE VEIN

Code Vein to ciekawa wizja postapokaliptycznej przyszłości w konwencji anime. Na skutek pewnych tragicznych wydarzeń upadła ludzka cywilizacja, a jedynymi ocalałymi są Revenants. Istoty te to swego rodzaju wampiry, posiadające fantastyczne moce i umiejętności. Z racji życia w zupełni nowej rzeczywistości porzucili oni swoje dotychczasowe cechy, przeżycia i emocje, aby móc odnaleźć się w niebezpiecznych realiach. Świat gry pełen jest bowiem krwiożerczych potworów i innych zagrożeń, które czekają na każdym rogu. 

Code Vein anime

Code Vein bardzo mocno nawiązuje do rozgrywki znanej z serii Dark Souls. Lokacje to tak naprawdę system korytarzy, które łączą różne miejsca. Po drodze napotykamy różnorodnych wrogów, z których każdy stanowić może poważne zagrożenie. Całości dopełniają pojedynki z bossami. Te sprawdzą naszą znajomość sposobów walki, a także nasze przygotowanie do danego starcia. Gra oddaje również do naszej dyspozycji system kooperacji sieciowej, która może okazać się naprawdę pomocna w przypadku niektórych starć. No i razem zawsze raźniej.
 

TOP 1 - NARUTO SHIPPUDEN: ULTIMATE NINJA STORM 4

Nasze zestawienie kończymy na czwartej pełnoprawnej odsłonie serii, która osadzona została w uniwersum popularnego Naruto. Szukając informacji na temat gry w serwisach internetowych i zakupowych można natrafić nie tylko na przytłaczającą ilość pozytywnych recenzji, ale także na opinie, jakoby była to najlepsza odsłona cyklu. Gra nie jest zwykłym przedstawicielem gatunku bijatyk, gdyż epickość, rozmach i wielowektorowość starć może przyprawić nam zawrotów głowy (w pozytywnym sensie). Całość została utrzymana w konwencji mangi i anime, na podstawie których stworzono grę. Fabuła gry związana jest z samym Naruto i grupą jego przyjaciół, którzy w swym ostatecznym starciu mają za zadanie uratować świat.

Naruto 4 gra anime online

Siłą produkcji jest tryb online, dzięki któremu możemy poznawać wątek fabularny, jednocześnie stając naprzeciwko innym graczom z całego świata. Możemy też zaprosić do gry naszych znajomych, którzy mogą się połączyć albo poprzez sieć, albo poprzez jedną konsolę. Jest to wcale niepopularne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, gdzie gry często stawiają wyłącznie na współprace online. W tym wypadku można jednak mówić o grze na długie, ale przede wszystkim wspólne posiedzenia przed ekranem.
Ragnarok 2 Online - gra anime fantasy MMORPG


 

SPRAWDŹ ZESTAWIENIA TOP NAJLEPSZE GRY DLA CHŁOPAKÓW I DLA DZIEWCZYN ORAZ GRY MMORPG 2D VS 3D

TOP najlepsze gry dla chłopców i chłopakówNajlepsze top gry dla dziewczyn

Gry 3D i 2D MMORPG online 

ranking gry mmorpg topowe online

Jeśli nie zgadzasz się zestawieniem Dawida zachęcamy do sprawdzenia rankingu gier tworzonego przez społeczność. Możesz ocenić swój ulubiony tytuł i przyczynić się stworzenia najbardziej rzetelnego rankingu gier MMO / MMORPG / MOBA, o czym piszemy TUTAJ.
 

Fantasy MMORPG gry przeglądarkowe pc free najlepsze ranking

Sprawdź aktualny Ranking Gier Fantasy MMORPG tworzony przez społeczność.
Zagłosuj na swój ulubiony tytuł. Nie wiesz jak? TUTAJ masz wskazówki ;)
 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

Lineage II - kultowa gra MMORPG fantasy

 • Ragnarok Online 2: Legend of the Second logo gry png

  Ragnarok Online 2: Legend of the Second

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy - mitologia nordycka
  Grafika: 3D
  Producent: Gravity Co., Ltd.
  Wydawca: Gravity Co., Ltd.
  Platformy: PC, Android, iOS

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
 • Sonda Ragnarok Online 2: Legend...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee