• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Poznaj Azję na nowo - Asian Week w Poznaniu

Poznaj Azję na nowo - Asian Week w Poznaniu

The Basement: Asian Week to najnowszy projekt grupy The Basement - profesjonalistów, tworzących największe imprezy w Polsce. Wydarzenie Asian Week to weekend wraz z towarzyszącymi mu atrakcjami odbywającymi się przez cały tydzień! Asian Week to przedsięwzięcie skupiające się na tematyce popkultury oraz historii i folkloru Azji: Japonii, Korei i Chin. W ostatni weekend września będziecie mieli okazję poznać egzotyczne kultury na nowo, usłyszeć dźwięki tradycyjnej muzyki azjatyckiej, skosztować pysznych specjałów tamtej kuchni oraz spotkać się z ludźmi pełnymi pasji!

Lokalizacja imprezy:

Łejery - Szkoła i Teatr to idealna i innowacyjna lokalizacja w samym centrum Poznania! Prócz świetnie wyposażonych pomieszczeń, pięknych sal, korytarzy i zachwycającego zaplecza technicznego, szkoła może pochwalić się fantastycznymi terenami zielonymi wokół - jest to świetny motyw do sesji zdjęciowych i spotkań, ale również dobre miejsce na odpoczynek. Musicie to zobaczyć!

Całe wydarzenie odbędzie się w dniach 28-30 września 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 83 „Łejery” im. Emilii Waśniowskiej przy ulicy Brandstaettera 1.
the Basement: Asian Week

Konwencja:

Przez tysiące lat władcami niebios, ziemi i wód były trzy stworzenia: Smok, Tygrys i Karp. Opiekowały się one mieszkańcami, broniły słabszych, dbały o dobrobyt: Smok o imieniu Long latał nad rozległymi krainami Chin, Tygrys Holang-i obserwował ludzi z dystansu, wśród koreańskich gór, natomiast Karp Koi pływał rzekami tuż obok wiosek mieszkańców kraju Japonii. Smok, Tygrys i Karp dbali o swoje krainy najlepiej jak się dało, lecz głód, choroby i wojny często dawały o sobie znać. W tym samym czasie do dalekiej Azji dotarła wieść o tym, że pierwszy raz po stu latach w Europie wypłynęło magiczne źródło, które może spełniać życzenia. Tym samym Smok, Tygrys i Karp wyruszają w niesamowitą i momentami niebezpieczną podróż ku Poznaniu, by odnaleźć magiczny artefakt! Czyje marzenia się spełnią? Kto dotrwa do końca? Jak skończy się ta przygoda? Weźcie udział w Asian Week razem z nami!

Atrakcje, które na nas czekają:

- Warsztaty origami poprowadzone przez Dorigami
- Spektakl Kobito Rakugo
- Gry typu Virtual Reality poprowadzone przez The Basement VR
- Gry muzyczne
- Fotostudio
- Biblioteka Gier Planszowych
- Prelekcje oraz dyskusje utrzymujące się w temacie Azji

I wiele, wiele innych!

Wtym tygodniu wyłoniono pierwszą jurorkę konkursu cosplay. Będzie nią Arshania -  jej przygoda z cosplayem rozpoczęła się podczas PGA 2014 roku. Jak sama mówi, w swoich kostiumach stara się łączyć wiele technik, od pracy w drewnie i materiałach termoplastycznych po szycie oraz wyszywanie, jednak detal odgrywa dla niej największą rolę
the Basement: Asian Week

Istotne strony:

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/268739327049881
Strona www wydarzenia: https://asian-week.thebasement.pl/
Fanpage The Basement: https://www.facebook.com/thebasementpl/
Zakup biletów: https://ekobilet.pl/parzenica/the-basement--asian-week-1534948507344/304436-bilety
 

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę elektroniczną w ogóle. 


 


 • League of Angels III logo gry png

  League of Angels III

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: GTarcade
  Wydawca: GTarcade
  Platformy: WWW, iOS, Android

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

League of Angels 3 - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda League of Angels III
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee