• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Ragnarok Origin Global - wielki powrót kultowej gry MMORPG

Ragnarok Origin Global - wielki powrót kultowej gry MMORPG

Premiera Ragnarok Origin Global, na którą czekało mnóstwo graczy odbyła się już jakiś czas temu dostarczając fanom długo wyczekiwanej rozgrywki w magicznym świecie Midgardu. Globalna anglojęzyczna wersja tej kultowej gry MMORPG została uruchomiona na Zachodzie, co było spełnieniem marzeń dla wielu miłośników gatunku. Podczas otwartej Zamkniętej Bety gracze mieli wyjątkową okazję zanurzyć się w fascynujący świat Ragnarok Origin i wraz z innymi uczestnikami podjąć się epickich przygód.
Ragnarok Origin Global \- gra fantasy MMO anime manga azja

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Ogromne zainteresowanie jeszcze przed oficjalnym wydaniem

Ragnarok Origin Global wzbudziła ogromne zainteresowanie jeszcze przed oficjalnym wydaniem przekraczając imponującą liczbę 10 milionów rejestracji. Ten spektakularny wynik jest wyrazem olbrzymiego zainteresowania, jakim cieszy się Ragnarok Online wśród graczy na całym świecie. Co więcej, tytuł dostępny jest nie tylko na urządzenia mobilne, ale również posiada cross-platformową wersję PC, co daje graczom możliwość wyboru swojej ulubionej platformy do rozgrywki. Ta elastyczność w dostępie do gry zapewnia jeszcze szerszy zasięg i możliwość wspólnej zabawy dla wszystkich fanów gry, niezależnie od preferowanej platformy.

Ragnarok Origin Global \- gra fantasy MMO anime manga azja

Klasyka wzbogacona o wiele nowych funkcji i zawartości

Gra Ragnarok Origin Global czerpie inspirację z klasycznego Ragnarok Online, jednak została wzbogacona o wiele nowych systemów, funkcji i zawartości, które przyciągnęły zarówno weteranów, jak i nowych graczy. Dynamiczna walka, przepiękna grafika, a także mnóstwo aktywności znanych z nowoczesnych tytułów MMORPG, sprawiały, że gra zdobyła serca milionów użytkowników w Azji i teraz miała szansę podbić serca graczy na całym świecie.

Ragnarok Origin Global \- gra fantasy MMO anime manga azja

Świat fantasy pełen tajemniczych potworów i epickich postaci

W Ragnarok Origin Global gracze mieli do wyboru 6 bazowych klas, które dzielą się na kolejne Joby, dając mnóstwo opcji personalizacji postaci. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od swojego stylu gry czy preferencji. Świat fantasy pełen tajemniczych potworów i epickich postaci czekał na odkrycie, zachęcając do eksploracji ogromnych krajobrazów, legendarnych królestw i mitycznych lochów. Jednak wraz z nowymi możliwościami, pojawiły się również kontrowersje. System Gacha, częściowy Auto-Combat i Auto-Path, które wprawdzie dostosowywały się do dzisiejszych czasów i oczekiwań graczy, jednocześnie wzbudzały dyskusje i obawy, czy nie zaburzają one pierwotnej esencji gry.
Ragnarok 2 Online - gra anime fantasy MMORPG

Czyżby spełnienie marzeń fanów gry?

Mimo tego, Ragnarok Origin Global wciąż okazał się wielkim sukcesem, a liczba graczy uczestniczących w otwartej becie była imponująca. Dla wielu fanów to spełnienie marzeń, ponieważ dostali szansę ponownego odkrycia legendarnego świata Midgard i stworzenia swojej niezapomnianej przygody wraz z innymi graczami.
Ragnarok Origin Global - gra fantasy MMO anime manga azja

Wspaniała podróż do krainy magii, potęgi i przygody

Wszystko wskazuje na to, że Ragnarok Origin Global ma szansę powtórzyć sukces z Azji i zdobyć serca miłośników MMORPG na całym świecie. Zapowiada się wspaniała podróż do krainy magii, potęgi i przygody, gdzie każdy będzie mógł stać się bohaterem własnej legendy. Teraz, gdy premiera już za nami, możemy spodziewać się jeszcze większej liczby graczy, którzy chętnie wyruszą na tę fantastyczną przygodę w świecie Ragnarok Origin Global.
Ragnarok Origin Global - gra fantasy MMO anime manga azja

Ragnarok 2 Online - gra anime fantasy MMORPG

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 

 • Ragnarok Online 2: Legend of the Second logo gry png

  Ragnarok Online 2: Legend of the Second

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy - mitologia nordycka
  Grafika: 3D
  Producent: Gravity Co., Ltd.
  Wydawca: Gravity Co., Ltd.
  Platformy: PC, Android, iOS

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
 • Sonda Ragnarok Online 2: Legend...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee