• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Sword Masters - darmowa gra z niebanalną rozgrywką

Sword Masters - darmowa gra z niebanalną rozgrywką

Sword Masters cieszy oko swoją oprawą wizualną, zaskakuje interesującymi dialogami i fabułą, a także dostarcza ciekawej rozgrywki. Wszystko to jest inspirowane zarówno anime, jak i najlepszymi tytułami z gatunku MMORPG. Ale czy darmowa gra przeglądarkowa jest w stanie dostarczyć takich wrażeń, jak produkty growe z najwyższej półki? Sprawdźmy to, przy okazji dowiadując się, nad jakimi elementami gry pracują twórcy.

Sword Masters gra mmorpg online

Pierwszą rzeczą, na którą zwróci uwagę gracz znad Wisły, jest zdecydowanie polska wersja językowa. Nie można było wyobrazić sobie lepszego przywitania, prawda? Sword Masters otrzymało polską wersję językową, która została przygotowana bardzo poprawnie. Mowa tutaj oczywiście tylko o warstwie tekstowej, ale to w zupełności wystarczy do czerpania radości z gry. Nie jest to może dziś jakiś wielki wyczyn, ale mowa przecież o darmowej grze z przeglądarki, więc taki ukłon w stronę polskich fanów gry na pewno cieszy. Pozwoli również lepiej zrozumieć meandry opowiadanej historii. Ta jest całkiem angażująca i pozwala zrozumieć co dzieje się w świecie gry.

System walki umieszczony w grze był ewidentnie inspirowany nie tylko niektórymi przedstawicielami gatunku MMORPG, ale również grami fabularnymi producentów z dalekiego wschodu. Jest on bowiem turowy i przypomina dość mocno na przykład niektóre epizody serii Final Fantasy. Wybieramy ataki czy akcje specjalne i próbujemy poskromić rzeszcze czyhających na nas przeciwników. System walki turowej na pewno nie jest dla każdego, po to jednak specyficzne rozwiązanei, ale w takiej konwencji odnajduje się on niesamowicie dobrze. Nie można zapomnieć również o rozbudowanym systemie rozwoju postaci, zdobywaniu coraz to lepszych umiejętności i pozyskiwania potężnych przedmiotów.
Sword Masters anime manga gra
Warto również wspomnieć o rozbudowanym trybie sieciowym. Co prawda Sword Masters to gra MMORPG na całego, ale nie wszystkie tytuły mogą poszczycić się aktywną bazą sporej liczby użytkowników. Tutaj nie ma z tym problemu, ponieważ gracze są obecni na serwerach i potrafią wspólnie się bawić. Twórcy gry jak najbardziej to umożliwili. Gra składa się niejako z dwóch elementów. Jendym z nich jest podążąnie ścieżką fabularną i szeroko rozumiany tryb PvE. Druga opcja natomiast zakłada zabawę z innymi graczami. Tutaj można zarówno współpracować, jak i toczyć zacięte boje na arenach PvP. Jest to świetne zwieńczenie tego, jak udanym projektem okazuje się być Sword Masters. Gra, która jednocześnie łączy interesujące elementy MMO ze świetnym klimatem anime.
 


 

Zainteresował Cię Sword Masters?
Koniecznie przeczytaj także recenzję przygotowaną przez Dawida.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 


 • Sword Masters logo gry png

  Sword Masters

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy MMO
  Grafika: izometryczna
  Producent: Aniga.me
  Wydawca: Aniga.me
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Sword Master - Gameplay [FullHD]
 Sword Master - Gameplay - Pierwsze wrażenia [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Sword Masters
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee