• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Sword Masters - anime, przygoda i RPG

Sword Masters - anime, przygoda i RPG

Sword Masters to propozycja dla osób, które mają bardzo precyzyjne, konkretne wymagania wobec gier, które nie należą do produkcji z najwyższej półki, a wręcz znajdują się w niszy, prezentując sobą gatunki raczej nietypowe, bądź też będąc po prostu produkcjami niskobudżetowymi. Sword Masters zdaje się spełniać te zadanie, ponieważ jest ładną graficznie produkcją, którą można by określić jako gra z mangą i anime. Co ważne, jest do darmowa gra online, będąca przy okazji RPG mocno inspirowanym serią Final Fantasy.

Sword Masters anime manga MMORPG

Przychodzą czasem takie dni, w których chciałoby się zagrać w grę, ale branża zdaje się nie mieć zupełnie nic ciekawego do zaoferowania. W takich sytuacjach gracz szuka przeważnie przygody, często dużej i aktywnej społeczności graczy, ale przede wszystkim również fabularnych doznań, przyjemnej dla oka grafiki czy udźwiękowienia. Chociaż Sword Masters nie jest grą z pierwszych stron serwisów internetowych i gazet, tak ma duże szanse na odniesienie sukcesu w pewnym specyficznym gronie graczy. Graczy, którzy lubią klikać i nie być zbyt mocno zobowiązani wobec swojej najnowszej produkcji.

PRZYGODA W GATUNKU MMORPG

Sword Masters to przedstawiciel gatunku MMORPG, który w swych darmowych i przeglądarkowych wersjach potrafi przybierać różne odcienie i formy. Czasami mamy do czynienia z grami, w których tak naprawdę rozgrywka jako taka nie istnieje, a od gracza wymaga się niemal wyłącznie karty kredytowej celem korzystania z mikropłatności. Inne zaś oferują model zabawy będący niemal bezpardonowym przeniesieniem rozgrywki z planszowych sesji RPG. To również nie może poszczycić się zbyt rozbudowanym gameplayem, bowiem większość rzeczy rozgrywka się w tabelkach i polach tekstowych. A mowa przecież o grach wideo! To musi być interaktywne, musi cieszyć oko i pozwalać się zrelaksować. 

Sword Masters gra online

MISTRZOWIE MIECZA NIE DLA KAŻDEGO

Sword Masters jawi się jako remedium na postawione wcześniej zarzuty. Rozgrywkę rozpoczynamy od wyboru swojego bohatera, który od tego momentu jest zdany na naszą łaskę. Mowa tutaj oczywiście o konieczności zapewnienia mu odpowiedniego rozwoju umiejętności, zdobywaniu przedmiotów i popychaniu wątku fabularnego do przodu. Nasz bohater wespół ze swoim towarzyszem brać będzie udział w starciach, dzięki którym nie tylko dokona się najważniejszy element gier MMO, czyli popularne zdobywanie punktów doświadczenia, ale także fabuła ruszy do przodu. Walki odbywają się w systemie turowym, podczas którego używać można umiejętności specjalnych. Przypomina to klasyczne części serii Final Fantasy, co jest jak najbardziej słuszną inspiracją.
Sword Masters darmowa gra mmorpg

Nasze przygody w Sword Masters mogą toczyć się na gruncie PvE, ale nie zabrakło również zabawy ze społecznością graczy. Tych nie brakuje, choć nie jest to produkcja o zasięgu globalnym z dziesiątkami milionów aktywnych użytkowników. System PvP jest satysfakcjonujący, podobnie zresztą jak kwestie techniczne. Gra wygląda bardzo przejrzyście i od samego początku tłumaczy nam swoje założenia i zasady. Na pochwałę zasługuje również oprawa graficzna – stylistyka manga i anime nie przypadnie każdemu do gustu, ale warto docenić jej schludność i przyjemną kreskę. Nadaje to grze uroku i niejako długowieczności, bowiem taka grafika starzeje się bardzo powoli. 

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 


 • Sword Masters logo gry png

  Sword Masters

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy MMO
  Grafika: izometryczna
  Producent: Aniga.me
  Wydawca: Aniga.me
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Sword Master - Gameplay [FullHD]
 Sword Master - Gameplay - Pierwsze wrażenia [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Sword Masters
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee