• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Sword Masters

gra Sword Masters

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy MMO
Grafika: izometryczna
Producent: Aniga.me
Wydawca: Aniga.me
Platformy: PC
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 144. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
39.
ILOŚĆ GŁOSÓW 7
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 6.7

Sword Masters to ciekawy reprezentant gatunku MMORPG, który łączy w sobie cechy najbardziej znanych i popularnych przedstawicieli gatunku. W grze czeka na nas nie tylko cała masa zadań i questów, ale również rozbudowane opcje rozwoju naszej postaci, czy interesująca fabuła. Ta została utrzymana w stylu anime, co z pewnością spotka się z aprobatą fanów animacji tego rodzaju. Warto zaznaczyć, że gra otrzymała polską wersję językową, przez co bez problemu można poznawać poszczególne mechaniki gry, jak i samą opowiadaną historię i dialogi pomiędzy postaciami.


Mimo że Sword Masters to darmowa gra online (dostępna w przeglądarce), to jest to projekt niezwykle rozbudowany i niespotykanie wręcz, jak na standardy przeglądarkowe, dopieszczony. Rozgrywka opiera się na prowadzeniu dwóch postaci, które wspólnie stają przed kolejnymi wyzwaniami i zadaniami. Razem toczą walki i rozwijają się, jak to w grach MMORPG z reguły wygląda. Warto zaznaczyć, że Sword Masters może poszczycić się rozbudowaną społecznością, która nadaje rozgrywce wiele kolorytu. Sprawia również, że zabawa w grze jest niezwykle interesująca. 

Styl graficzny został zainspirowany wszelkimi produkcjami anime, co widać i czuć. Jest to niewątpliwa zaleta, ponieważ każda gra posiadająca tego rodzaju grafikę wygląda atrakcyjne, a także bardzo długo cieszy oko - nie starzeje się. Sama gra nie wymaga dodatkowych instalacji, a rejestracja w grze jest bardzo prosta. Przyjemny jest również samouczek, który bez najnmniejszych kłopotów pozwoli nam wdrożyć się w meandry świata fantasy i od razu uda nam się rozpocząć interesującą przygodę.

Sword Masters gra MMORPG


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Sword Master - Gameplay [FullHD]
 Sword Master - Gameplay - Pierwsze wrażenia [Full HD]
Happy Tower – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Sword Masters
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee