• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Ski Jumps - zostań legendą skoków narciarskich

Ski Jumps - zostań legendą skoków narciarskich

Biorąc pod uwagę sportowe zainteresowania Polaków w ostatnich latach skokami narciarskimi, śmiało można by rzec, że naszym sportem narodowym nie jest piłka nożna lecz właśnie skoki. Małyszomania oraz Stochomania zrzesza coraz większą liczbę fanów tej dyscypliny sportu. Twórcy gry wyszli naprzeciw tym potrzebom i oto gra Ski Jumps zdaje się być ziszczeniem marzeń każdego gracza-fana skoków narciarskich, dając nam możliwość nie tylko wcielenia się w menadżera skoków, lecz również w samego skoczka narciarskiego. Otrzymujemy tutaj prawdziwą rywalizację z graczami na całym świecie w czasie rzeczywistym.
Ski Jumping skoki narciarskie gra skoki

Niebanalny manager skoków narciarskich

Jako prawdziwy wieloletni maniak skoków narciarskich oraz miłośnik wszelkiego gamingu, długo szukałam gry typu ‘via www’, która w pełni by mnie zadowoliła. Niemalże wszystkie pozycje, na które trafiałam miały jakieś skazy: a to skomplikowany interfejs, zbyt duża, wręcz przytłaczająca ilość bezsensownych opcji, słabo rozwinięty profil gracza, tryb gry pay4win, zerowy kontakt z administracją. I w końcu trafiłam na Ski Jumps online. Po zarejestrowaniu w grze, okazało się, że nie jest to typowy manager, jak ich wile. Gra bowiem daje również możliwości bezpośredniego wcielenia się w skoczka narciarskiego, którego rozwój i osiągnięcia będą wynikiem naszych starań, pracy i chęci ciągłego doskonalenia.
Ski Jump - skijumping, skoki narciarskie gry

Profil skoczka

Wszystkie gry typu menedżer skoków mają to do siebie, że posiadają tak ogromnie rozbudowany profil managerski, że gracz, chociażby nie wiem jak się starał, w pewnym momencie zaczyna się gubić w rozgrywce tracąc przy tym całą radość z gry. Natomiast gameplay w Ski Jumps jest bardzo intuicyjny. Na sukces skoczka w prawdziwym życiu mają wpływ: systematyczny trening oraz sprzęt z jakiego korzysta. W SKi Jumps Game nie może być inaczej. Po zalogowaniu się do gry wyświetla nam się profil naszego skoczka, w którym umieszczone są wszystkie najważniejsze informacje: do jakiej reprezentacji przynależy (reprezentacja jest nadawana automatycznie podczas tworzenia nowej postaci), zasobność naszego portfela, ilość energii jaką posiadamy oraz najważniejsze: poziom naszego zmęczenia, dyspozycyjność, forma oraz stan zdrowia. Parametry te wraz z liczbą umiejętności oraz poziomem współczynników mają wpływ na to jak wypadniemy w danych zawodach, o których informację też mamy pod ręką.
Ski Jumping - gra skoki narciarskie

Trening i praca

Najważniejszą z możliwości rozwijania naszego ski jumpera w grze jest trening. I tutaj Ski Jumps oferuje nam kilka opcji: trening normalny, trening na siłowni, trening na skoczni, specjalizacje, szybki trening oraz wykłady. W treningu normalnym, który jest najważniejszym z treningów, możemy udoskonalać skoczka w czterech kategoriach: wybicie, balans, lądowanie, koncentracja. Aby wytrenować którąś z umiejętności niezbędne są nam pieniądze oraz punkty energii (PE). Pieniądze, zdobywamy w różnoraki sposób: poprzez pracę, wykonywanie zadań (tygodniowych, dziennych oraz w kręgielni), podejmowanie wyzwań w rywalizacji ze skoczkami NPC, z pensji klubowej oraz reprezentacyjnej, z których najszybszym jest praca, za którą dostajemy pieniądze oraz punkty stażu pracy.
Im więcej prac wykonamy, tym więcej stażu oraz pieniędzy zdobywamy – więc regularna praca bardzo się opłaca. Mamy możliwość również zdeponowania części pieniędzy w banku, w którym codziennie będą one nam procentowały. Natomiast PE możemy zdobyć np. poprzez wykonywanie zadań, udział w eventach oraz podejmowanie wyzwań lub odpoczynek w domu. Ponad to codziennie punkty energii są nam przydzielane na nowo w postaci 150PE.
Ski Jumping - gra skoki narciarskie online
Trening na siłowni – dostępny jest jedynie dla graczy z kontem premium, lecz to nie przekreśla naszych szans, bowiem w przeciwieństwie do innych gier oferujących konta i waluty premium (Punkty Premium – PP), które można kupić za realne pieniądze, Ski Jumps daje wiele możliwości na uzyskanie Konta Premium jak i PP. Można je otrzymać już na samym starcie za wykonanie samouczka, potem zaś poprzez branie udziału w codziennej loterii, zdobycie największej ilości prestiżu w tygodniu, za wytrenowanie największej ilości PE lub wykonując pojedynki ze skoczkami NPC w Wyzwaniach. Jak widać, nie jest to typowa gra pay4win, bowiem wszyscy gracze mają równe szanse w rozgrywce.
Ski Jump - skoki narciarskie gra online
Trening na skoczni umożliwia nam trenowanie na dowolnych skoczniach z całego świata, poprzez wykorzystywanie karnetów, których określona pula jest nam codziennie przyznawana. Możemy je również zdobyć podobnie jak PE czy pieniądze wykonując inne czynności. To od nas zależy na jakiej skoczni odbędzie się nasz trening, dzięki temu mamy możliwość nie tylko podwyższenia swoich umiejętności, ale również podróżowania pomiędzy największymi i najbardziej znanymi skoczniami w świecie skoków narciarskich. Od Zakopanego, poprzez Willingen do odległej Hakuby czy też mroźnego skandynawskiego Vikersund.
skijumping symulator skoków narciarskich recenzja
Specjalizacje, wpływają na długość skoku i jego styl. Każdą z dziewięciu specjalizacji możemy rozwinąć do maksymalnie 10 poziomu. Wśród specjalizacji możemy znaleźć: siłę odepchnięcia od belki, ułożenie ciała na najeździe, ułożenie nart w kształt litery „V” czy też zachowanie w trudnych warunkach. Każda z nich ma wpływ na różne aspekty naszego skoku (prędkość, długość lotu, lepsze wybicie z progu), które mają ogromne znaczenie w prawdziwych skokach narciarskich, co dodaje realizmu naszej rywalizacji w grze. Szybki trening jest idealny dla graczy, którzy chcą poświęcić swojej grze troszeczkę mniej czasu lub go po prostu aż tyle nie mają. Umożliwia on wytrenowanie dużej ilości PE w krótszym czasie niż w treningu normalnym. Wykłady są specyficznym treningiem, dostępnym tylko raz w tygodniu, w niedzielę. Dają nam one możliwość wytrenowania wyższej liczby losowej umiejętności za niższą opłatą, w krótszym czasie.
Ski Jump - skoki narciarskie gry pl

Zawody, rywalizacja, splendor i chwała

Wiemy już, że rozwój treningowy skoczka w Ski Jumps jest bardzo rozbudowany i daje nam wiele możliwości a przy tym jest przejrzysty, czytelny i nieskomplikowany. A po cóż tyle trenować jak nie na zawody? I w tym miejscu pojawia się tyle możliwości, że mi się aż oczy zaświeciły. W grze możemy brać udział w wielu zawodach i rywalizować z innymi graczami na wielu poziomach. Sezon bowiem jest podzielony na rozgrywki zimowe: mamy tu klasyczne zawody przeniesione wprost z realnego świata takie jak: Puchar Świata (podzielony na sekcję męską i kobiecą), Puchar drużynowy (również męski, kobiecy jak i dla juniorów), Mistrzostwa Indywidualne oraz Mistrzostwa w Lotach Narciarskich, Puchar Kraju i Ligę Klubową.
SkiJump - ski jumping gra, skionline
Oprócz zawodów, które mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, Ski Jumps posiada kilka autorskich rozgrywek, m.in. Turniej 5 Państw, Turniej 4 Skoczni, Turniej Północny. Zawody w których biorą udział juniorzy powołani do kadry narodowej (Puchar Kontynentalny) oraz Puchar Narodowy, w którym udział wziąć może każdy zarejestrowany Gracz. Udział można również wziąć w Pucharze Letnim.

Pozostałe, ale nie mniej ważne

W Ski Jumps oprócz rozbudowanego profilu skoczka, którego możemy trenować na wszelkie sposoby, zdobywać umiejętności, zarabiać wirtualne pieniądze i brać udział w prestiżowych zawodach i tym samym rywalizować z innymi graczami, gra oferuje nam jeszcze kilka małych przyjemności umilających grę, jak i również mających wpływ na naszego zawodnika. W Pubie możemy zjadać codzienne posiłki (śniadanie, obiad kolację), które mają wpływ na naszą wagę oraz stan zdrowia. Udzielimy wywiadu i zakręcimy kołem fortuny. W Sklepie zakupimy niezbędny sprzęt (narty, gogle, buty, rękawice, kaski, kombinezony), nawoskujemy adekwatnie do aktualnie panujących warunków, narty. W Spa zredukujemy zmęczenie, podniesiemy formę i udamy się na zabiegi zdrowotne. Jako gracz manager-skoczek mamy dostęp do wykazu własnych osiągnięć w sezonie oraz w całej karierze. Możemy zostać powołani do kadry naszego kraju oraz brać udział w rywalizacji między klubami. Sprawdzimy Rankingi a na Czacie porozmawiamy z innymi graczami i uzyskamy niezbędną pomoc.
SkiJumps skijumping pl menadżer skoków
Biorąc pod uwagę, że gra utrzymuje się w jakże wymagającym i bezlitosnym świecie gier internetowych nieprzerwalnie od 2013 roku, a chętnych do gry z każdym dniem przybywa, śmiało mogę stwierdzić, że w 100% daje ona radę i spełnia niekiedy wygórowane wymagania graczy. Każdy z nas przecież chciałby zapisać się w historii skoków narciarskich, jako najlepszy zawodnik, jak Adam Małysz, Kamil Stoch czy inni wybitni skoczkowie. Dzięki Ski Jumps, mamy taką możliwość.
Skijumping skoki narciarskie gra online manager

ski jumping online gry skoki

Niedawno wystartował świeży serwer NOWE IGRZYSKA!
Zobacz co się zmieniło w grze.

skoki narciarskie online gra

Zainteresował Cię SkiJump?
Koniecznie przeczytaj kolejną recenzję gry przygotowaną przez Piotrka.

skoki narciarskie skijumping Zbieraj autografy znanych gwiazd skoków narciarskich i wymieniaj je na bonusy w grze! Zdobądź autograf Kamila Stocha, Adama Małysza i twórz z nich własne kolekcje.

gry wieloosobowe multiplayer przeglądarkoweSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 POLSKIE GRY WIELOOSOBOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

gry sportowe narciarskie zimoweSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY SPORTOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

Ski Jump symulator skoków narciarskich

Chcesz zacząć przygodę ze Ski Jumps?
Zobacz poradnik dla rozpoczynających grę
.

Czytaj ekskluzywny wywiad z twórcami gry,
w którym zdradzają sekrety związane z przyszłością Ski Jumps!


Ski Jumping skoki narciarskie gra online
 

SPRAWDŹ ARTYKUŁY O GRACH W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH, W KTÓRYCH POJAWIA SKI JUMPS
 

Skoki narciarskie gra online - gry narciarskieski jumping najlepsze gry online pl Gry skoki narciarskie darmowe

Ski Online skoki gry narciarskiegry narciarskie i zimowe ski jumpsSki Jumper - gra w skoki narciarskie online pl
 

Paulina Ostrowska

Paulina Ostrowska

Absolwentka UMP na profilu Ratownik Medyczny, fanka dobrych gier via www oraz miłośniczka filmów i seriali, zwłaszcza tych marvelowskich i tolkienowskich. Od lat maniaczka skoków narciarskich oraz wierny kibic polskich skoczków. Perfekcjonistka i niepoprawna marzycielka. Lubi majsterkować i naprawiać - nie ważne co trafi w jej ręce.

Zagraj w najnowszą grę twórców Ski Jumps - Ski Jump Simulator

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra
 


 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.3
.

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee