• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Life is Feudal

gra Life is Feudal

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Średniowiecze
Grafika: 3D
Producent: Bitbox
Wydawca: Bibox
Platformy: PC
Premiera: 2015
Polska wersja: NIE
Koszt gry: 71,99 zł
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 180. WG GATUNKU MMORPG
8.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.1
OCENA REDAKCJI 8.0

Life is Feudal to niezależna produkcja rosyjskiego studia Bitbox, która łączy w sobie cechy symulatora życia w średniowiecznej Europie, MMORPG oraz sandboksowego survivalu. Gra umożliwia hostowanie własnych światów dla maksymalnie 64 osób.

Sednem zabawy w Life is Feudal jest totalna swoboda w przekształcaniu świata gry, który jest otwarty na nieskończenie wiele możliwości. Twórcy tej produkcji położyli nacisk na zachowanie realizmu i dokładne odtworzenie narzędzi oraz metod, z których korzystali Europejczycy we wczesnym średniowieczu. Gracze mogą więc mniej lub bardziej skutecznie pozyskiwać zasoby z różnych siedlisk, wytwarzać rozmaite przedmioty oraz wznosić budynki, a nawet warowne zamki.

Dzięki współpracy uczestnicy zabawy mogą wykorzystywać specjalizacje swoich postaci dla ich maksymalnej efektywności, dzięki czemu odpowiednio zlokalizowana osada może w niedługim czasie przekształcić się w solidną twierdzę. Nie jest to jednak proste zadanie, ponieważ każdy dołek musi być wykopany, a każda cegła dołożona własnoręcznie przez graczy.

Podobnie wygląda kwestia fabuły Life is Feudal. Twórcy poza precyzyjnym odtworzeniem klimatu nie narzucają graczom żadnych określonych ram historii, które mogą być całkowicie swobodnie pisane przez samych użytkowników. Dzięki temu rozwiązaniu ten tytuł przyciąga uwagę także fanów zabawy w Role Play.

Rozwój postaci opiera się o drzewko umiejętności, zarówno bitewnych, jak i rzemieślniczych oraz wyrobniczych, nie związanych z wojaczką. Sama walka wymaga zręczności, precyzji i odpowiedniego refleksu. Nie opiera się o żaden system automatycznego celowania, co dodatkowo wpływa na zachowanie realizmu. Gracze muszą także pamiętać o zaspokajaniu podstawowych potrzeb swoich bohaterów, aby uniknąć niehonorowej śmierci z dala od bitewnego zgiełku. Ci, którzy odgrywają zwykłych chłopów lub mieszczan, również muszą mieć na uwadze zdrowie swoich postaci.

Realistyczna grafika 3D nie została opracowana z przesadnym rozmachem, dzięki czemu gra nie ma wybitnie wysokich wymagań sprzętowych. Twórcy zadbali o odpowiednią ilość szczegółów, dzięki którym średniowieczny klimat rzeczywiście jest odczuwalny na każdym kroku. Dodatkowe atrakcje to zmieniająca się pogoda oraz cykl dnia i nocy.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Life is Feudal - Gameplay [HD]
Life is Feudal - Trailer [HD]
Life is Feudal - Gameplay Trailer [Full HD]
Life is Feudal: MMO - Announcement Trailer
Farmersi – Poradnik dla początkujących

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
  • Sonda Life is Feudal
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee