• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Kraina Wikingów

gra Kraina Wikingów

Gatunek: MMORPG
Tematyka: wikingowie
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent:
Wydawca: Looki
Platformy: przeglądarka
Premiera: 2010
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 489. WG GATUNKU MMORPG
50.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

Kraina Wikingów jest przeglądarkową grą MMO. Garcze mają szansę stać się jednym z potężnych i poważanych Wikingów. Od początku mierzą się z trudnymi zadaniami, w tym legendarnym potworem – Grendelem. Gatunek łączący w sobie elementy RPG pozwala wykonywać rozmaite zadania, jak i rozwijać swoją postać. Gracze mogą również szkolić się w zawodzie, zaczynając od bycia zwykłym drwalem. Wirtualna waluta, czyli talary, pozwala na rozwijanie dotąd zdobytych umiejętności. Zapłatę uzyskuje się jednak za kolejno wykonywane zadania, które pochodzą od innych postaci. Dzięki temu zdobywa się również punkty doświadczenia. Tutejszy świat inspirowany jest średniowieczną Skandynawią.

Ta darmowa produkcja wydana przez niemiecką firmę Looki, powstała na bazie nordyckich sag, które obfitują w tak skonstruowane historie, jak i mnogość bohaterów. Świat, w którym odbywa się cała akcja, wzorowany jest na wczesnośredniowiecznej Europie. Wirtualni bohaterowie przemieniając się w nordyckich wojowników, zyskują na sile, zręczności, sprawności fizycznej oraz inteligencji. Każdy z nich może pochwalić się takimi atrybutami, które z czasem są zwiększane, dzięki zdobywanemu doświadczeniu.

Powodzenie w rozgrywce zapewnia nieustanny rozwój, zdobywanie doświadczenia i wzmacnianie swoich umiejętności. Na tę okoliczność przewidziano misje, pojedynki, pracę oraz wyruszanie w dalekie wyprawy, dzięki którym na wirtualne konto, trafiają wcześniej wspomniane talary.

W grze mogą odnaleźć się zarówno młodsi, jak i starsi gracze. Co ważne, całość dostępna jest za darmo, a tylko niektóre opcje wymagają zapłaty kryształami, do kupienia za realne pieniądze. Darmowe opcje są jednak na tyle rozbudowane, że nie ma mowy o nudzie, a kupowanie dodatków nie jest konieczne, by dobrze się bawić. Do tego klimatyczna oprawa wizualna oraz dźwiękowa, które uzupełniają tekstowe tło, całość czynią interesującą i wciągającą.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Kraina Wikingów - gameplay [HD]
Kraina Wikingów - gameplay 1 [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Kraina Wikingów
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee