• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Ski Jumps - trenuj skoczka, rywalizuj z innymi i zostań Mistrzem Świata

Ski Jumps - trenuj skoczka, rywalizuj z innymi i zostań Mistrzem Świata

Czy marzyłeś kiedykolwiek o karierze skoczka narciarskiego? Czy kręci Cię rywalizacja z najlepszymi? Ski Jumps menedżer skoków powstał po to, by spełniać marzenia miłośników tej dyscypliny sportu. Gra jednak różni się od innych przedstawicieli tej kategorii rozgrywki. Jest bardzo rozbudowana i posiada ogrom trybów oraz turniejów. Czy to najlepszy najlepszy manager skoków narciarskich na przeglądarkowym rynku? Zdecydowanie tak, ale nie obyło się bez bardzo nielicznych wpadek.

NIE-ZWYKŁA GRA

Dość nietypowo rozpoczęła się moja przygoda ze Ski Jumps. Pewnego dnia przeglądając Facebooka, natknąłem się na reklamę owego managera. Ukazał mi się wielki napis: "Zostań legendą skoków narciarskich", że niby ja mam być skoczkiem - pomyślałem, nim uświadomiłem sobie, że mam do czynienia z grą. Niestety, w tym momencie wyłączył mi się telefon. Dobra promocja produkcji i reklamy prawie na każdej stronie sprawiły, że ostatecznie znalazłem swój kąt w tej produkcji.
skionline Ski Jumps gra skoki narciarskie
Ski Jumps to przeglądarkowy skijumping manager, w którym rozwijamy swoją postać od juniora do seniora. Po zarejestrowaniu się, możemy stworzyć swojego pierwszego zawodnika. Tryb gry w tym przypadku jest ogromnie rozbudowany. Począwszy od treningu, poprzez pracę, aż do zadań i wyzwań. Gdy zaczynamy przygodę z managerem, ukazuje nam się samouczek. Mimo, że wprowadza on do naszej głowy wiele informacji dotyczących gry, sprawił mi niemały problem, bowiem wówczas gdy był włączony nie mogłem przejść przez etap treningu. Osobiście sądzę, że manager jest na tyle prosty, by każdy mógł sobie poradzić nawet bez samouczka.

ROZGRYWKA

Celem rozgrywki jest zdobycie szczytu przez swojego zawodnika. Poprzez treningi rozwijamy swoje umiejętności i poprawiamy kondycję. Ważnym elementem w rozwoju skoczka jest ekwipunek. W sklepie możemy kupić narty, kombinezony, gogle, rękawice, a także buty. Następna rzecz to bank, do którego możemy wpłacić zarobione podczas pracy pieniądze. Z ważniejszych komponentów wymienię także Pub, gdzie zawodnik może przybrać trochę masy i po prostu coś zjeść. Nie ma tu nic bardzo skomplikowanego.
skijumping symulator skoków narciarskich recenzja
Każdego dnia, gdy zalogujemy się do managera, gra wita nas bonusem, którym są pieniądze lub punkty energii. Następnie przechodzimy do czynności wykonywanych przez każdego skoczka narciarskiego, czyli, np. treningu. Może się on odbywać na siłowni (tylko dla posiadaczy Konta Premium) lub skoczni. Istnieją jeszcze dwie możliwości poprawiania swojej formy, czyli: trening normalny (co ciekawe, jest prowadzony ranking dla graczy najciężej pracujących nad swoją formą) oraz specjalizacje i szybki trening. Możemy także brać udział w zawodach, począwszy od Pucharu Klubowego, kończąc na Pucharze Świata. W zakładce „Zadania”, jak sama nazwa wskazuje, mamy do wykonania kilka czynności codziennych lub sezonowych, za które otrzymamy nagrodę. Najważniejsze jest jednak to, że w grze znajdziemy większość reprezentacji i skoczni ze świata.
Skijump gry w skoki narciarskie
Na pomoc w rozgrywce przychodzą nam dodatkowe postacie, takie jak: sponsor, dzięki któremu dostajemy codzienny, dodatkowy wpływ gotówki, trener indywidualny pomagający w codziennym treningu, menadżer zwiększający szansę na udzielenie wywiadu oraz serwisant zajmujący się naprawą sprzętu.                                                  

NIJAKA GRAFICZNE

Ach, jakby się chciało nowej gry o skokach łączącej tryb managera z np. RTL SKI JUMPING 2007. Niestety Ski Jumps nam tego nie zaoferuje, jeszcze. Szata graficzna jest po prostu... kiepska. Nie można tu użyć innego stwierdzenia. Z przyjemnością zobaczyłbym tę grę z bardziej nowoczesną oprawą, bardziej nietypową czcionką, czy animacjami 3D. Możecie się ze mną nie zgodzić, po prostu to takie małe czepialstwo. W natłoku fantastycznej rozgrywki i trybów, zawsze musi znaleźć się coś, co na tle tych elementów wypadnie po prostu blado. Nie jest tragicznie, ale według mnie może być znacznie lepiej.

skoki narciarskie online gra

KADRA NARODOWA

Z czasem, gdy dobrze rozwiniemy wszystkie umiejętności, możemy dostać powołanie do kadry narodowej. Dzięki niej, nasz zawodnik będzie miał szansę wykazać się w zawodach najwyższej rangi. Jednak brak powołania nie ogranicza nas w stu procentach. Nadal możemy wziąć udział w Pucharze Kraju, a gdy należymy do jakiegoś klubu, także w zawodach klubowych.

Co prawda, zawodów nie ma zawsze, ale twórcy managera wyszli temu naprzeciw i zaimplementowali w grze tryb pojedynku. Mianowicie, raz w ciągu godziny możemy uczestniczyć w potyczce z innym zawodnikiem. Za każdą wygraną otrzymujemy pieniądze, w kwocie zależnej od przeciwnika.

Ski Jumping artwork ski jump online

PODSUMOWANIE

Reasumując, gra znajduje się na bardzo wysokim poziomie, od rozgrywki, aż po fantastyczną reklamę z chwytliwym sloganem. Po prostu wszystko jest tu na swoim miejscu. Moja rozgrywka obyła się bez większych wpadek, za wyjątkiem problematycznego dla mnie samouczka wyczerpującego mimo wszystko każdy zakamarek rozgrywki w stu procentach. Nie do końca podoba mi się także oprawa graficzna, ale nie ma co oczekiwać fajerwerków po grze przegląrkowej.

Gra ma nam do zaoferowania wiele ciekawostek i małych niespodzianek. Każdego dnia organizowana jest loteria, w której możemy wygrać, np. Punkty Energii czy pieniądze. Prowadzony jest ranking osób, którzy poświęcili najwięcej PE na trening. Każdy manager może wybrać swoje ulubione skocznie, oznaczone później gwiazdką. Twórcy gry są otwarci na nowe pomysły, które można im podsuwać w zakładce „Baza pomysłów”.
ski jumping gra online
Całość jest łatwa w grze, tak po prostu. Nawet zwykły laik, nieznający się kompletnie na grach w skoki narciarskie, odnajdzie się w tym managerze. Treningi, praca, po prostu wszystko w rozgrywce jest tu zrobione wyśmienicie. Każdy szczegół dokładnie dopracowany, a sposób na prowadzenie statystyk i konkursów bardzo kreatywny.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią mi, że ze stuprocentowym przekonaniem i satysfakcją mogę Wam polecić Ski Jumps. Miłej rozgrywki!

 

Ski Jumps online

Niedawno wystartował świeży serwer NOWE IGRZYSKA!
Zobacz co się zmieniło w grze.

Ski Jump game

Zainteresował Cię Ski Jumps?
Koniecznie przeczytaj również recenzję gry przygotowaną przez Paulinę.


ski online gry skokiZbieraj autografy znanych gwiazd skoków narciarskich i wymieniaj je na bonusy w grze! Zdobądź autograf Kamila Stocha, Adama Małysza i twórz z nich własne kolekcje.

gry przeglądarkowe wieloosoboweSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 POLSKIE GRY WIELOOSOBOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

sport gry narciarskie zimoweSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY SPORTOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

skijumping gra www skoki narciarskie

Chcesz zacząć przygodę ze Ski Jumps?
Zobacz poradnik dla rozpoczynających grę
.

ski jumps - wywiad supernova interactive gamedevCzytaj ekskluzywny wywiad z twórcami gry,
w którym zdradzają sekrety związane z przyszłością Ski Jumps!

 

Ski Jumping skoki narciarskie gra online

 

SPRAWDŹ ARTYKUŁY O GRACH W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH, W KTÓRYCH POJAWIA SKI JUMPS
 

Ski Jumper - skoki narciarskie graSkoki narciarskie gry na PC - ski jumpingSkoki narciarskie na żywo - skijumping live
 

 Piotr Wojtaszczyk

Piotr Wojtaszczyk

Zagorzały fan sportów zimowych i Formuły 1. Kocha wszystko, co z tym związane. Wielbiciel nietypowej muzyki, a przede wszystkim tej polskiej. Uwielbia Eurowizję i samochody marki Audi. Miłośnik przyrody i wszystkiego, co związane z językiem polskim.
 

Zagraj w najnowszą grę twórców Ski Jumps - Ski Jump Simulator

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra - recenzja menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping graSki Jump Simulator poradnik gry jak zostać skoczkiem
 


 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.3
.

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee