• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

PORADNIK: Jak skoczyć prosto do celu w Ski Jumps

PORADNIK: Jak skoczyć prosto do celu w Ski Jumps

Rozpoczynasz swoją przygodę ze Ski Jumps i nie wiesz od czego zacząć? Nic nie szkodzi. W tym poradniku dowiesz się co należy zrobić, aby efektownie piąć się na szczyt po tytuł Mistrza Świata. A droga ta nie jest tak łatwa jak mogłaby się wydawać.
Ski Jumps - menedżer skoków narciarskich gra online
Celem rozgrywki jest wytrenowanie wybitnego skoczka, który przejdzie do historii jako legenda. Można to osiągnąć na różne sposoby jednakże każdy z nich jest nie mniej ważny. Przede wszystkim należy dbać o naszego podopiecznego oraz zapewnić mu odpowiedni trening. Potrzebujemy także dobrego sprzętu w postaci kombinezonu, czy też kasku. Oczywiście, aby wiele z tych rzeczy osiągnąć potrzebujemy pieniędzy. W dalszej części poradnika dowiesz się, w jaki sposób poradzić sobie z tymi wszystkimi zagadnieniami.

gry skoki narciarskie graj teraz

OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ

Podstawą do rozpoczęcia rozgrywki jest oczywiście rejestracja. Po zalogowaniu otrzymujemy pewną ilość umiejętności oraz 150 000PLN. Na starcie automatycznie zostaje nam przydzielona reprezentacja, wzrost oraz waga. Całą przygodę ze skokami narciarskimi zaczynamy mając 16 lat. Wiek naszego zawodnika zmienia się wraz z rozpoczęciem nowego sezonu. W tym czasie nasz skoczek rośnie w granicach 1 do 5 cm aż do osiągnięcia 21 roku życia włącznie. 
www skoki narciarskie gra

Mając już podstawowe parametry, ważna jest odpowiednia opieka nad naszym skoczkiem. Trzeba trzymać wysoką formę, dyspozycję, zmęczenie czy zdrowie. Jak to robić? Poprzez regularne trenowanie, spożywanie posiłków, redukcje zmęczenia czy zabiegi spa.

MASA, RZEŹBA I KALESONY

Koniecznie musimy zwracać uwagę na prawidłową wagę, która jest obliczana z BMI. Powinniśmy ważyć tyle, aby utrzymywać wagę w normie. Jeśli mamy niedowagę lub nadwagę nasz skoczek po prostu skoczy gorzej. W przypadku, gdy brakuje nam kilku kilogramów możemy je uzupełnić jedząc dodatkowe posiłki w Pubie. Przy każdym daniu mamy napisane czego możemy się po nim spodziewać. Jednakże należy uważać, bo niektóre potrawy niosą ze sobą negatywne konsekwencje.
Ski Jumps skoki skijumping

Wiadomo, zawodnik bez nart skakać nie może. Dlatego zanim przystąpimy do zawodów warto udać się do sklepu i zakupić wyposażenie w postaci nart, kombinezonu, rękawic, kasku, butów i gogli. Całe wyposażenie można założyć wchodząc kolejno w zakładki Sklep -> Garderoba -> Szafa. To również tutaj przystępujemy do ulepszenia naszego sprzętu. Wyposażenie ulepszamy w dwóch poziomach. Pierwszy poziom poprawia jakość sprzętu dwukrotnie, a drugi trzykrotnie. Aby być jak najlepiej przygotowanym do zawodów niezbędnie jest nawoskowanie nart odpowiednim woskiem dobranym do warunków atmosferycznych panujących w danym mieście.
darmowe gry skoki narciarskie

CIĘŻKA PRACA SIĘ OPŁACA

Niezwykle istotnym aspektem managera skoków narciarskich jest oczywiście trening. Niektóre formy treningu podnoszą dyspozycję, inne ją obniżają. W treningu normalnym do 150PE wytrenowanych jednego dnia dyspozycja rośnie, powyżej zawodnik się bardziej męczy, więc jego dyspozycja spada. Jeśli nie zadbamy o dyspozycję czy zmęczenie, zawodnikowi zacznie spadać zdrowie. Te aspekty mają wpływ na to jaki skok podczas zawodów oddamy.
Ski Jumps skoki narciarskie manager

Dostępne jest kilka form treningu, a ilość zdobytych umiejętności za jeden punkt energii jest zależna od wieku zawodnika. I tak w wieku 16 lat za jeden punkt energii dostaniemy 1.2UM, w wieku 17/18 lat 1.1UM. Liczba ta spada wraz z wiekem aż do 0.1UM dla zawodników powyżej 35lat. Jest to z myślą o nowych graczach, aby mieli szanse dogonić czołowych graczy. Trenować możemy poprzez trening normalny, czyli standardowe klikanie punktów akcji. Możemy również skorzystać z szybkiego treningu, gdzie jednym kliknięciem wytrenujemy na raz od 50 do 300PE. Jednakże za każdy jeden punkt energii nasz zawodnik będzie zajęty minutę, czyli przy 300PE będzie to 300minut.
Ski Jump gry skoki narciarskie
Dla graczy z kontem premium dostępna jest siłownia. Można w niej wytrenować do 100PE jednym kliknięciem bez zajmowania naszego zawodnika. Warto zaznaczyć, że zarówno szybki trening jak i siłownia są droższe niż trening normalny. Dostępny jest również trening na skoczni, w którym po kupieniu karnetu możemy oddać skok na skoczni, który da nam do 30um. Każda skocznia daje inną ilość um. Najbardziej opłacalne jest skakanie na rozbudowanej skoczni klubowej, która daje 25-30um. Jest też trening specjalizacji, tutaj nie otrzymamy umiejętności, ale poprawimy cechy skoczka które wpływają na odległość i jakość skoku.
skijumping online

Powstaje pytanie, skąd wziąć PE do treningu? Codziennie o północy otrzymujemy 150PE. Można je również zdobyć z zadań, wyzwań, kręgielni, jako nagrodę za niektóre zawody, w konkursach czy eventach. Ewentualnie można je również zakupić za punkty premium. Jeśli chodzi o kierunek w jakim rozwijać skoczka, to gra wyznacza nam trzy współczynniki - wybicia, balansu, lądowania. Tutaj najlepiej skupić się na trenowaniu wybicia, następnie troszkę mniej balansu i na samym końcu lądowanie.

skionline

Kasa przede wszystkim

Na trening potrzebne są pieniądze. Pytanie jednak skąd je wziąć? Prócz nabycia ich po prostu w sklepiku, podstawowym źródłem dochodu naszego skoczka jest praca. Codziennie można wykonać 12 prac dziennie lub z kontem premium 16. Praca trwa 10 minut (5, jeśli posiada się Konto PREMIUM). Wynagrodzenie zależy od stażu pracy, który zdobywamy za każdą wykonaną prace. Na początku nie zarabiamy wysokich sum, ale z czasem zarabiane pieniądze wzrosną.
skoki narciarskie online za darmo

Dobrym dochodem na początek gry jest kręgielnia dostępna w zakładce dom. W kręgielni można trenować 3 statystyki: celność, siłę oraz precyzję. Każda z nich ma 10 poziomów, a za każdy poziom dostajemy określoną sumę pieniędzy, PE czy nawet PP.

Pieniądze można również otrzymać z pensji reprezentacji lub klubu. W mniejszych kwotach, otrzymamy je za zadania oraz pojedynki z innymi graczami. Ilość pieniędzy otrzymanych po wygranym pojedynku zależy od tego, jaką stawkę ustawi gracz wyzywający. Mówiąc o zadaniach, mamy ich dwa rodzaje. Pierwsze to zadania sezonowe, które co 1 sezon nam się powtarzają. Następne to zadania w Pubie, które odblokowujemy przez trenowanie lub pisanie na czacie. W każdym tygodniu można wykonać w Pubie 2 zadania (z Kontem Premium 4).
ski jumping game pc

W grze jest dostępna loteria, w której możemy wziąć udział. Codziennie o godzinie 16.00 jest losowany zwycięzca który otrzyma trochę kasy, 100 PE i 5 PP. Ilość pieniędzy, którą można wygrać zależy od ilości graczy która bierze udział w loterii. Codziennie można 3 razy zakręcić kołem fortuny.
Ski Jumping skoki narciarskie gra online
Innym rozwiązaniem na zwiększenie puli pieniędzy jest lokata w banku. Gdy damy trochę pieniędzy do banku te będą nam codziennie rosnąć o 1% (z Kontem Premium o 2% ). Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ pieniądze dzięki temu szybko przybywają. Maksymalnie można wpłacić do 30 000 000 PLN.
skionline menadżer skoków

Dodatkowym źródłem dochodu jest też wywiad - po udanych zawodach możemy zostać zaproszeni na rozmowę z mediami. Po udzieleniu wywiadu dostajemy pewną sumę pieniędzy, im bardziej prestiżowe media, tym większa kwota. Wysokość wynagrodzenia zależy także od odpowiedzi, jakiej udzielimy w wywiadzie, tak więc warto ją dobrze przemyśleć.

Profesjonalne podejście do tematu

Ski Jumps to solidnie rozbudowany symulator skoków narciarskich. Lecz to, co gra obecnie nam oferuje to dopiero początek. Już teraz mamy dostęp do wielu różnych kierunków rozwoju, co sprawia, że każdy gracz znajdzie swoją własną drogę do sukcesu. Dlatego też warto eksperymentować  i znaleźć tę najlepszą. Jednakże tak , jak wspomniałam wcześniej, rozwój gry cały czas idzie do przodu i nie spoczywa na laurach. Warto więc zatrzymać się na dłużej przy Ski Jumps podczas odkrywania własnej drogi po miano Mistrza Świata.
Ski jumping gra pl menadżer skoków narciarskich
 

skijump menedżer skoków online

Niedawno wystartował świeży serwer NOWE IGRZYSKA!
Zobacz co się zmieniło w grze.

skoki narciarskie graZainteresował Cię Ski Jumps?
Przeczytaj recenzję gry, którą przygotowała Paulina. 

menadżer skoków narciarskichZapraszamy także do zapoznania się z recenzją gry przygotowaną przez Piotra.
 


gry skoki ski jump gameZbieraj autografy znanych gwiazd skoków narciarskich i wymieniaj je na bonusy w grze! Zdobądź autograf Kamila Stocha, Piorta Żyły i twórz z nich własne kolekcje.

top gry wieloosobowe polskieSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 POLSKIE GRY WIELOOSOBOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

top gry sportowe zimoweSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY SPORTOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

Czytaj ekskluzywny wywiad z twórcami gry,
w którym zdradzają sekrety związane z przyszłością Ski Jumps!


skionline

 

SPRAWDŹ ARTYKUŁY O GRACH W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH, W KTÓRYCH POJAWIA SKI JUMPS
 

Ski Jumper - skoki narciarskie graSkoki narciarskie gry na PC - ski jumpingSkoki narciarskie na żywo - skijumping live


Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.

Zagraj w najnowszą grę twórców Ski Jumps - Ski Jump Simulator

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra
 


 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.3
.

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee