Koniec zastoju w rankingu HLTV CS:GO! • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Koniec zastoju w rankingu HLTV CS:GO!

Koniec zastoju w rankingu HLTV CS:GO!

HLTV i cała esportowa scena CS:GO budzi się do życia! Choć do końca lata jeszcze chwila, to już można śmiało powiedzieć o rozpoczynającej się kolejnej fazie wirtualnej rywalizacji. Przejawem tego jest aktualizowanie rankingu, który w ostatnim czasie stał w miejscu. Są żelazne i niezmienne lokaty, są też zmiany i roszady. Sprawdźcie, jak razi sobie wasza ulubiona drużyna!

hltv cs go

Najlepsza trójka rankingu nie stanowi żadnego zaskoczenia dla społeczności CS:GO – pierwsze miejsce piastuje niezmiennie Natus Vincere, podczas gdy pozostałe miejsca podium są zajmowane przez Gambit Esports i G2 Esports. Warto wspomnieć o drużynie polskiego gracza, czyli OG. Jej szeregi reprezentuje m.in. Mateusz „Mantuu” Wilczewski. Świetna dyspozycja ekipy sprawiła, że znalazła ona swoje miejsce w pierwszej dziesiątce rankingu. Czy najbliższe rozgrywki pomogą w dalszym awansie? Formę mają świetną, dlatego życzymy powodzenia, które bardzo przydaję się przy zarabianiu przez internet na 22Bet.

Ze swojego rankingowego skoku zadowoleni mogą być także zawodnicy i fani FaZe. Amerykańska drużyna esportowa (mająca ponad 10 lat stażu na arenach) znalazła się na piątym miejscu rankingu. Ostatni raz taką lokatę zajmowali ponad rok temu, dlatego jest to awans godzien podziwu. Zmiany dotknęły także Heroic oraz Team Vitality – te drużyny awansowały o jedną lokatę. Gorzej sytuacja wygląda w przypadku Ninjas in Pyjamas czy duńskiego Astralis. Tutaj mowa o spadku o dwie lokaty w przypadku obydwu drużyn. 

cs go hltv

Jak wygląda sprawa w przypadku polskich drużyn? Żadna z nich niestety nie piastuje czołowych miejsc, ale i tak nie jest źle. X-kom AGO może odetchnąć z ulgą, gdyż zachowali swoje miejsce w topowej trzydziestce. Drugi polski zespół jest gorszy o trzydzieści pozycji (mowa o Anonymo Esports). Z racji dość niskich lokat polskich ekip widać u nich sporo roszad i zmian w pozycjach. Takie rewolucje dotknęły choćby Illuminar Gaming – ta drużyna spadła o zawrotne 23 pozycje. O wiele lepiej wygląda to w przypadku M1 EDEN. Nowicjusze w ESL Mistrzostwach Polski zdobyli 45 lokat, co jest dobrym zwiastunem ich przyszłych zdobyczy rankingowych. 

Komu kibicujecie w CS:GO? W najbliższych miesiącach czeka nas sporo zmian i okazji do tego, aby ulubione drużyny zyskały pozycje. Warto śledzić rankingi HLTV, bo stanowią one największe kompendium wiedzy odnośnie tego, co dzieje się w świecie CS:GO. Nie ma też lepszego miejsca do obejrzenia na żywo rozgrywek w grze – szczególnie, gdy swoje boje toczą polskie teamy! Albo chociaż polscy zawodnicy. 

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

 • Counter-Strike: Global Offensive logo gry png

  Counter-Strike: Global Offensive

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sieciowa strzelanka
  Grafika: 3D
  Producent: Valve
  Wydawca: Valve
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.7
*/*/
 • Sonda Counter-Strike: Global Of...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze