• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

CSGO: Nowa organizacja esportowa na brazylijskim rynku

CSGO: Nowa organizacja esportowa na brazylijskim rynku

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że w Brazylii został założony zespół esportowy, do którego wchodzą między innymi byli gracze znanej MIBR. Z początkiem działalności nowej organizacji zmieni świat brazylijskiego Counter Strike. Nowa drużyna ma nazwę Fluxo, jednak dzięki opublikowanym nikom graczy można wiele powiedzieć na temat nowego zespołu.

Counter-Strike: Global Offensive

Aktualnie skład drużyny w nowym sezonie zawiera znanych Brazylijczyków. Wiadomo, że kapitanem nowej drużyny jest 27-letni gracz, który ma nick WOOD7 i uczestniczył w ostatnim sezonie z MIBR. Adriano „⁠WOOD7⁠” Cerato był zwycięzcą ESEA Season 39: Advanced Division - North America i ESL Challenger League Season 40: North America. WOOD7 również można było zobaczyć w finale CBCS Finals 2021 i PGL Major Antwerpia 2022: amerykański RMR.

Wśród innych znanych Brazylijczyków, którzy zagrają w nowym zespole, należałoby też wyróżnić João „⁠felps⁠” Vasconcellos, Lucas „⁠Lucaozy⁠” Neves, Lucas „⁠lux⁠” Meneghini, Vinicius „⁠vsm⁠” Moreira i Willian „⁠Xamp⁠” Caldas, który jest trenerem tej drużyny. Ci gracze na pewnych etapach swojej kariery esportowej już byli związani z MIBR. WOOD7 nie tak długo (półtora miesiąca temu) opuścił popularną i przez kilka tygodni był na ławce rezerwowych. Rezerwowymi graczy byli felps i vsm, znajdujący się poza składem swoich drużyn GODSENT oraz 00 NATION DNB. Uczestnictwo w Fluxo dla tych graczy będzie świetną okazją, aby przypomnieć sobie kibicom i powrócić do ulubionej gry.

Jeśli chodzi o innych graczy, to Lucas „⁠Lucaozy⁠” Neves przez ostatnie dwa lata grał w Sharks Esports, a Lucas „⁠lux⁠” Meneghini miał okazję zaliczyć epizod w DETONIE Gaming. Lucas Meneghini znajduje się na początku swojej profesjonalnej przygody z CS:GO, jednak już został zwycięzcą Liga Gamers Club 2022 Serie A May Cup z B4 Esports i pokazał dobre wyniki na lokalnej scenie. Jak już wspomnieliśmy powyżej, trenerem Fluxo będzie Willian „⁠Xamp⁠” Caldas. Jest to były komentator oraz opiekun Bravos Gaming. Z kolei felps to doświadczony gracz, który ma zbudować fundament sukcesu dla ekipy Fluxo. 25-letni esportowiec ostatnie półtora roku grał z GODSENT, w której składzie został zwycięzcą Mythic Spring Cup #2, DreamHack Open wrzesień 2021: Ameryka Północna i ESEA Season 38: Advanced Division. Warto też zaznaczyć, że felps między innymi uczestniczył w PGL Major Stockholm 2021.

Do zespołu dołączy także v$m, który spędził ostatnie dziewięć miesięcy swojej kariery esportowej w 00NATION. Trenerem brazylijskiej drużyny był xamp, czyli od siedmiu miesięcy Meta Brasil. Grając w składzie tego zespołu 29-latek wygrać RedZone PRO League Season 3 i znalazł się na drugim miejscu w CBCS Retake Series 2022.

Fluxo to nowa organizacja z Brazylii, która jest rozpoznawalna dzięki swojemu składu Free Fire i była dość mocno nagłaśniana w mediach społecznościowych. Fluxo wchodzi na rynek CS:GO już po raz drugi. Nieco wcześniej brazylijska organizacja jako jedna z nielicznych negocjowała z Last Dance. Jednak FalleN i spółka preferowali klub Imperial Esports. Debiut organizacji Fluxo w CS:GO odbył się 11 sierpnia w ramach kwalifikacji do Flow FiReLEAGUE Brazil. Następnie na Fluxo czeka runda kwalifikacyjna do Majora.
 

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O TEMATYCE E-SPORTU I ZARABIANIA ONLINE

E-sport zarobki najlepszych graczy

Gry na których można zarobić pieniądze online

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając

 Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.

 


 • Counter-Strike: Global Offensive logo gry png

  Counter-Strike: Global Offensive

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sieciowa strzelanka
  Grafika: 3D
  Producent: Valve
  Wydawca: Valve
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.7
 • Sonda Counter-Strike: Global Of...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee