• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

BLAST Premier Fall Showdown 2022 Americas

BLAST Premier Fall Showdown 2022 Americas

BLAST Premier Fall Showdown jest jedną z czołowych lig e-sportowych Counter Strike Global Offensive. Tegoroczny BLAST Premier Fall Showdown odbędzie się od 19.10.2022 do 23.10.2022 online. Faworytem BLAST Premier Fall Showdown 2022 w strefie europejskiej jest Team Vitality, a największe szanse w strefie amerykańskiej według rankingu ma Complexity. Zwycięzcy Premier Fall zakwalifikują się do głównego turnieju Finals Fall BLAST. W przeszłym roku zwycięzcą Fall Finals została drużyna Natus Vincere. 

Uczestnicy turnieju zostali podzieleni na dwie grupy – europejską i amerykańską. W tegorocznym turnieju BLAST Premier Fall Showdown z łączną pulą nagród $67,500 wezmą udział następujące drużyny: Complexity Gaming, Team One, Sharks, MIBR, Evil Geniuses, VERTEX, 00 Nation i Fluxo. Z kolei strefa amerykańska składa się z następujących drużyn: Astralis, BIG, ECSTATIC, Eternal Fire, Heroic, Sangal Esports, Team Vitality oraz TYLOO. Wielki finał Fall 2022 jest zaplanowany na 23 listopada. Mecze zostaną rozegrane w systemie BO3. Zwycięzcy drabinek otrzymają przepustkę do wielkiego finału Final Falls 2022, gdzie pula nagród wyniesie 500 tysięcy dolarów.

Po raz pierwszy edycja duńskich rozgrywek została rozegrana w styczniu 2020 roku. Z reguły liga odbywa się w dwóch regionach, Ameryce Północnej i Europie i jest podzielona na dwa sezony: wiosenny oraz jesienny. Każdy sezon trwa około czterech miesięcy, a w fazie grupowej uczestniczą 12 drużyn sezonu regularnego, kończąc się finałami sezonu dla 6 najlepszych drużyn z fazy grupowej.

Pandemia zmieniła sposób rozgrywania turnieju finałowego. Pierwsza edycja odbyła się offline w Londynie. W trakcie pandemii turniej esportowy odbywał się online. Jednak od kwietnia 2022 roku organizatorzy znów zdecydowali się na prowadzenie stacjonarnych rozgrywek. BLAST Premier został rozegrany w Lizbonie i Kopenhadze. BLAST Premier Fall Showdown 2022 odbędzie się w stolicy Danii.

Zwycięzcą ostatnich czterech finałów ligi BLAST Premier był zespół Natus Vincere. W tym roku zawodnicy Natus Vincere nie będą rywalizowali w rozgrywkach Fall Showdown. Ukraińsko-rosyjska drużyna ma już przepustkę do finałowego turnieju Fall Finals, który odbędzie się pod koniec listopada.

Jeśli chodzi o prognozę, kto będzie faworytem rozgrywek BLAST Premier Fall Showdown 2022, to po stronie europejskiej największe szanse na awans do wielkiego finału póki co ma Team Vitality, która zyskała najwięcej głosów wśród wszystkich uczestników w rankingu HLTV. W ostatnich trzech miesiącach współczynnik zwycięstw zawodników drużyny Vitality wynosił 74%. Oprócz tego Team Vitality niedawno wywalczyła również przepustkę do finałowego turnieju Major w Rio. Nieco trudniej jest wskazać faworyta zmagań w strefie amerykańskiej. Według ekspertów największe szanse mają drużyny Complexity i BIG.

Counter-Strike: Global Offensice to popularna strzelanka, która ma zwolenników na całym świecie i od 9 lat nie traci na popularności. W grze walczą między sobą terroryści i antyterroryści, którzy mają do wykonania pewne zadanie. Celem terrorystów jest podkładanie bomby i branie zakładników. Z kolei antyterroryści nie mają dopuścić do tego. Zwycięzcą zostaje drużyna, która szybciej uniemożliwi grę przeciwnikom i wygrywa całą rozgrywkę. Miłośnicy CS:GO twierdzą, że jest to ciekawa gra, ponieważ zawsze najlepsi gracze świata potrafią zadziwić swoimi umiejętnościami i możliwościami. Przypominamy, że turniej odbędzie się między 19 a 23 października i można go obejrzeć z polskim komentarzem. Niestety w tegorocznym turnieju BLAST Premier Fall Showdown 2022 nie zobaczymy żadnych polskich graczy. 
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Eternal Fury: Resurrected logo gry png

  Eternal Fury: Resurrected

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Walka z siłami ciemności
  Grafika: 2D
  Producent: Esprit Games
  Wydawca: Esprit Games
  Platformy: Przeglądarka, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Eternal Fury - GamePlay Intro - Territory [Full HD]
 Eternal Fury - Gameplay - Tips & Strategies [Full HD]
 Eternal Fury - New Pets [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Eternal Fury: Resurrected
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee