• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Najpopularniejsze gry online w Polsce 2022

Najpopularniejsze gry online w Polsce 2022

Gry online są przyjemne tylko wtedy, gdy gracze nieustannie zapełniają serwery lub twórcy oferują regularne aktualizacje i wydarzenia, ale na szczęście wiele gier spełnia oba te kryteria. Z biegiem czasu najbardziej aktywne są zazwyczaj gry AAA, a tytuły niezależne zaczynają zanikać, ale na szczęście niektóre projekty pozostają popularne przez lata. Nie wiadomo, czy te gry przetrwają w przyszłości, ale gracze mogą nadal się nimi cieszyć. Liczba graczy w 2022 roku pozwoliła zidentyfikować popularne gry o dużym natężeniu ruchu, co oznacza, że mogliście mieć już do czynienia z niektórymi z wymienionych tytułów. Ponadto niektóre z tych gier otrzymały aktualizacje, aby utrzymać swoją bazę graczy zachęcając ich do nieustannego zaangażowania.

Ski Jump Simulator gra o skokach narciarskich

Ski Jump Simulator

Ski Jump Simulator to najnowsza polska gra przeglądarkowa typu MMORPG polegająca na wirtualnym rozwoju kariery skoczka narciarskiego. Tytuł inspirowany dobrze znanym i kultowym Deluxe Ski Jump poszerza jego horyzonty o rozgrywkę fabularną. Twórcy nawiązując do „Małyszomanii” lat 90. ubiegłego wieku, postanowili wziąć to, co najlepsze w grach o skokach narciarskich i połączyć te elementy z nowymi i autorskimi rozwiązaniami. W ten sposób otrzymujemy żywą i pełną niespodzianek rozrywkę, wszystko w zgodzie z oczekiwaniami i pragnieniami graczy, którzy od wielu lat czekają na świetną grę w klimacie tematyce skoków narciarskich.

Ski Jump Simulator - gra skoki narciarskie online game

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

Ski Jump Simulator oferuję system wykonywania skoków, na który wpływ ma zaawansowany silnik fizyczny składający się z 10-ciu różnych sił takich jak grawitacja, siła tarcia, opór powietrza, czy siła nośna. Dodatkowo w grze zaimplementowany został dynamiczny system pogodowy, dzięki któremu warunki na skoczni potrafią zaskakiwać i błyskawicznie się zmieniać. Podczas skoku może zaskoczyć nas burza z piorunami, nawałnica śniegu lub deszczu, co realnie wpływa na nasz lot narciarski. Do tego czeka na nas rozbudowana ścieżka rozwoju skoczka, w której zdobywamy liczne medale, bijemy rekordy skoczni i pniemy się w rankingach turniejowych oraz Pucharu Świata.

symulator skoków narciarskich - Ski Jump Simulator

League of Legends

League of Legends jest często uważana za podstawę rywalizacji, a zespoły profesjonalne często zajmują sieci gier z intensywnymi meczami. Na szczęście intensywność profesjonalnych meczów nie odzwierciedla presji zwykłych gier. League of Legends to wieloosobowa gra na arenie bitewnej online, zwana również MOBA, opracowana przez Riot Games i jest darmowa. Gra toczy się między dwiema pięcioosobowymi drużynami, z których każda walczy o zniszczenie bazy drugiej (zwanej również Nexusem).
League of Legends - najpopularniejsze gry mmorpg online
Każdy mistrz League of Legends wykorzystuje różne umiejętności i role bojowe, aby wspierać swoją drużynę lub eliminować przeciwników, korzystając z doświadczenia zdobytego podczas pokonywania stworów i wrogich graczy, odblokowując nowe moce lub wzmacniając istniejące umiejętności. Jej popularność zaowocowała teledyskami, komiksami i nowym serialem (Arcane) w jej uniwersum, a Riot Games nieustannie opracowuje nowych bohaterów i historie. LoL ma ponad 150 milionów zarejestrowanych graczy, co czyni go jedną z najbardziej popularnych gier i idealnym wyborem na rozpoczęcie gry w 2022 roku.

League of Angels 4 Heaven's Fury

League of Angels III - gra MMORPG fantasy idle game

Minecraft

Minecraft to najstarsza gra tutaj i jedna z nielicznych, która oferuje tryb zarówno dla jednego gracza, jak i wielu graczy. Wydany w 2011 roku Minecraft wykorzystuje uproszczoną grafikę i podstawową mechanikę przetrwania, aby zapewnić graczom niezapomniane przygody. Ta sandboksowa gra przygodowa jest jedną z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów, dzięki czemu można dołączyć do tysięcy serwerów publicznych (zmodyfikowanych i niezmodyfikowanych).
Minecraft - najpopularniejsze gry mmorpg online
Gracze, którzy chcą nawiązać kontakty towarzyskie i zrelaksować się z przyjaciółmi, mogą uiścić niewielką opłatę, aby włączyć Minecraft Realms i tworzyć prywatne serwery. Ponadto istnieje wiele darmowych lub płatnych hostów serwerów online, które zapewniają również serwery dla mniejszych grup. Nic dziwnego, że Minecraft utrzymuje regularną bazę graczy, ponieważ stale otrzymuje nowe aktualizacje i modyfikacje stworzone przez fanów, aby zapewnić rozrywkę graczom i będzie idealnym dodatkiem do biblioteki gier 2022.Lineage II - kultowa gra MMORPG fantasy

Forge of Empire

Forge of Empire - gra startegiczna imperium budowa

Fortnite

Podobnie jak Minecraft, Fortnite ma tryb gry dla jednego gracza, ale jego tryb Battle Royale zyskał znacznie więcej uwagi i sukcesu niż płatna kampania. Podobnie jak większość Battle Royale na rynku, założenie polega na tym, że pojedyncze osoby lub duety będą walczyć z przeciwnikami, dopóki nie pozostanie tylko jeden. Tryb Battle Royale w Fortnite może pomieścić do stu graczy na jednym serwerze, który zrzuca graczy na mapę z losowo pojawiającymi się łupami.
Fortnite Battle Royale - najpopularniejsze gry mmorpg online
W miarę upływu czasu obszar gry staje się mniejszy i zmusza graczy do konfrontacji ze sobą. W przeciwieństwie do PUBG, Fortnite zawiera również historię dotyczącą wydarzeń i postaci w grze, chociaż historia każdego sezonu nie wpływa za bardzo na mechanikę. Mimo że popularność Fortnite nieznacznie spadła od czasu jej wydania, oferowana mechanika budowania, przedmioty i częste aktualizacje sprawiają, że jest to bardzo popularna gra w 2022 roku.

Eternal Fury: Resurrectied

Eternal Fury: Resurrected - fantasy MMORPG strategia turowa


SPRAWDŹ TAKŻE ZESTAWIENIA INTERESUJĄCYCH GIER FREE PL , WWW ONLINE ORAZ GIER IO

Gry PL - free online gamesWWW Gry Online PL

Gry IO Online - fajne gierki 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.

Ragnarok 2 Online - gra anime fantasy MMORPG

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee