• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Gry PL - free online games [Zagrajmy]

Gry PL - free online games [Zagrajmy]

W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszą się gry pl online. W zasadzie taki stan rzeczy nie powinien nikogo zaskakiwać. Dlaczego? Nie musimy długo szukać odpowiedzi na to pytanie. Głównym atutem, który sprawia, że gry multiplayer stale przyciągają nowych zwolenników jest przede wszystkim ich grywalność. Świadomość, że rywalizujesz z innym człowiekiem, nie zaś z algorytmem sztucznej inteligencji jest czynnikiem, który sprawia, że bardzo trudno oderwać się od gier wieloosobowych. W jakie bezpłatne gry online warto zagrać? Jeśli chodzi o internetowe gry za free, to wśród tytułów z tej kategorii warto zwrócić uwagę między innymi na takie produkcje jak Ski Jump Simulator, Football Team oraz Forge of Empire.

Forge of Empire - gra MMORTS strategiczna

Ski Jump Simulator

Jeśli chodzi o kategorie freeonline games, to sporą popularnością cieszą się w ostatnich latach gry o tematyce sportowej. Wśród nich można wyróżnić Ski Jump Simulator, czyli grę autorstwa polskiego studia, która jest absolutnym must have dla miłośników rozgrywek sportowych, a szczególnie skoków narciarskich i skijumpingu. Choć pozornie może wydawać się, że Ski Jump Simulator to jedynie kolejna z dziesiątek produkcji, w których można "wcielić się w Małysza". Tym, co odróżnia Ski Jump Simulator od dziesiątek konkurencyjnych tytułów jest jeden istotny atut, czyli umiejętnie wplecione elementy typowe dla gatunku MMORPG. Oznacza to, że gracz może w trakcie postępów rozwijać swojego skoczka, dobierać mu nowe umiejętności, wyposażenie oraz mierzyć się z graczami na podobny poziomie zaawansowania.
Ski Jump Simulator - gra skoczek lot narciarski pl skijumping

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra
Ta pozornie prosta rozgrywka jest w rzeczywistości zaawansowana i bardzo wciągająca. Aby móc osiągać sukcesy gracz musi pamiętać między innymi o takich aspektach jak zróżnicowane skocznie o różnych parametrach oraz warunki pogodowe, które mają spory wpływ na fizykę lotu narciarza. Dodatkowego klimatu dodaje grafika retro, co nasuwa skojarzenia z kultową produkcją narciarską, czyli Deluxe Ski Jump. Całość jest dopełniona przez ciekawą wpadającą w ucho oryginalną ścieżkę dźwiękową stworzoną przez polskiego artystę Bajzla specjalnie dla tej gry. Choć Ski Jump Simulator jest bardzo świeżą produkcją, to już teraz można znaleźć opinie, zgodnie z którymi stanowi ona godnego następcę dla takich klasyków jak wspomniany już Deluxe Ski Jump.

Ski Jump Simulator - skijumping gra skoki narciarskie

Football Team

Podobnie jak w przypadku wcześniej wymienionego tytułu, także Football Team jest produkcją stworzoną przez nasze rodzime studio. Football Team to tytuł z kategorii games online i jest to bardzo rozbudowany manager piłkarski w trybie multiplayer. Do osiągnięcia sukcesu niezbędna jest zgodna współpraca między poszczególnymi graczami tworzącymi drużynę piłkarską. Ważnym atutem produkcji Football Team są takie rozwiązania jak na przykład rozbudowane opcje komunikacji z innymi graczami.
Football Team - manager gra piłka nożna

 
Oczywiście, sednem rozgrywki jest rozwijanie klubu oraz należących do niego piłkarzy. Oprócz tego możliwe jest również np. obstawianie meczy. Rozgrywki piłkarskie są przedstawione z wykorzystaniem dwuwymiarowych, plastycznych prezentacji. Dodatkowym atutem, na który warto zwrócić uwagę, są liczne eventy z atrakcyjnymi nagrodami. Należą do nich takie wydarzenia gamingowe jak na przykład Piłkarskie Dożynki. Podczas tego typu okazji gracze mają możliwość sprawdzić swoje umiejętności oraz zdobyć cenne nagrody (skórki dla zawodników, dodatkowe punkty itp.). Regularnie publikowane są także zestawienia TOP graczy z danego okresu np. ostatniego tygodnia.

Football Team - gra piłka nożna - gry manager piłkarski

Forge of Empire

Ranking typu top of multiplayer games nie byłby pełen, gdyby nie znana i lubiana gra strategiczna online, jaką jest Forge od Empires. Jest to gra typu economic strategy, z licznymi nawiązaniami do takich klasyków jak na przykład Anno, czy Civilization. Gra jest bardziej przystępna, dzięki czemu można toczyć rozgrywki nawet bez wcześniejszego doświadczenia w podobnych produkcjach.

Forge of Empire - gra startegiczna imperium budowa

skoki narciarskie gra

Forge od Empires jest dostępna zarówno na komputerach stacjonarnych PC, jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki temu można grać w nią zarówno w domu, jak i na przykład podczas podróży do szkoły, pracy czy na uczelnię. Wystarczy zalogować się, aby móc już po kilku chwilach toczyć rozgrywkę od czasów niemal prehistorycznych (epoka brązu), przez starożytność, średniowiecze, aż po współczesność. Zmianom tym odpowiadają nowe jednostki, budynki oraz różne sposoby zarządzania.

Forge of Empire - gra MMORTS strategiczna

Podsumowanie

Wyżej wymienione produkcje online to tylko niektóre spośród wszystkich gier online, na które warto zwrócić uwagę. Jak widzisz, zaletą tej kategorii jest niezwykle duża różnorodność. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem strategii, czy też lubisz na przykład gry sportowe, z całą pewnością znajdziesz w nich coś dla siebie.


 

SPRAWDŹ TAKŻE ZESTAWIENIA INTERESUJĄCYCH GIER VIA WWW, DARMOWYCH GIEREK ONLINE ORAZ GIER IO

WWW Gry Online PL bezpłatne gierki - gry friv online

Gry IO Online - fajne gierki


 


 

gry do pobrania za darmo na pc komputer

Artykuł jest częścią DZIAŁU ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia z zakresu gier online oraz polecają najciekawsze tytuły do zagrania.
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.

League of Angels III - gra MMORPG fantasy idle game

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee