Bezpłatne gierki online - friv gry [Zagrajmy] • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Bezpłatne gierki online - friv gry [Zagrajmy]

Bezpłatne gierki online - friv gry [Zagrajmy]

Już jakiś czas temu w ramach cyklu “Zagrajmy” zestawiliśmy dla Was kilka najciekawszych gier friv. Gry friv to proste, nieskomplikowane gry wykonane w technologii flash, które mają wybić nas z nudy. Prawdopodobnie nie jeden z nas spędził w dzieciństwie dziesiątki godzin w szkolnej bibliotece przy prostych grach flashowych. Gry te były kuszącą propozycją – setki różnorodnych pozycji na wyciągnięcie ręki.

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

Mimo przygniatającej ilości gier AAA które trafiają do szerokiego grona odbiorców, gry z takich serwisów jak Friv oraz innych zaufanych stron, wciąż mają się bardzo dobrze - głównie za sprawą “niedzielnych” graczy, ale nie tylko. Sądząc po naszym ostatnim zestawieniu - gry flashowe nadal nie upadły i mają wiele do powiedzenia. Wielu małych twórców realizuje swoje artystyczne pomysły i upublicznia je na stronach do tego przeznaczonych.

Gry w których można wygrać pieniądze

MIRROR’S EDGE 2D

Tytuł mówi sam przez siebie. Zapewne bardzo dobrze znacie kultowe Mirror’s Edge, które zadebiutowało w 2007 roku pod skrzydłem branżowego giganta, Electronic Arts. Prawdopodobnie domyślacie się również, co sugeruje “2D” w tytule. Flashowe Mirror’s Edge to genialna platformówka, która pozwoli szybko rozerwać się fano ME, lub osobom które nie nadrobiły tytułu, a chcieliby mieć jakiś mały przedsmak pełnoprawnej odsłony. Mówi się o tym, że gra była pewnego rodzaju “prezentem” od wydawcy przed premierą pełnoprawnej gry, ale osobiście nie znalazłem na ten temat rzetelnych informacji. Tak czy siak, warto na Mirror’s Edge 2D rzucić okiem!
Bezpłatne gierki online - friv gry

PORTAL

Oto kolejna flashówka w tym zestawieniu, będąca adaptacją gry triple A. Tym razem mowa o czymś zgoła innym, bo flashowy Portal, to jak wiecie, gra logiczna. Valve niewątpliwie zapisało się w historii gier logicznych tworząc najpopularniejszą grę logiczną. Gra ukazała się po wydaniu dodatków dla Half-Life 2. Nic dziwnego, że spotkała się z tak pozytywnym odzewem - zyskała ona wiele cennych i prestiżowych, branżowych nagród. Podobnie jak Mirror’s Edge, flashowy Portal również jest platformówką, ale wierniej oddaje swój pierwowzór. Mechaniki oryginalnej gry (w oprawie 3D) są w tym przypadku łatwiejsze do przeniesienia na platformówkę 2D.
Bezpłatne gierki online - friv gry
Zasady są proste - przy użyciu portal guna otwieramy portale (jeden do którego wejdziemy i drugi będący wyznaczeniem naszego miejsca docelowego). Naszym zadaniem jest przechodzenie kolejnych pomieszczeń przy ich użyciu, używając również elementów środowiskowych takich jak kartony etc. “Portal” na steamie jest niesamowicie tani, ale jeśli z jakichś względów nie graliście lub nie chcecie w niego zagrać, zachęcamy Was do spróbowania tej flashówki!

Gamehag - zarabiaj grając w gry komputerowe

TRAIN SIMULATOR

Train Simulator nie jest stricte grą flashową, ale zasługuje na wzmiankę, bo zrobiła na mnie dość spore subiektywne wrażenie. Podczas wyszukiwania gier do tego zestawienia, po prostu otwierałem po kilka gier w osobnych kartach przeglądarki i po kolei sprawdzałem te które mogłyby być potencjalnie ciekawe. Przy Train Simulator zatrzymałem się na dość długo, choć początkowo miałem co do tej gry dość ambiwalentne odczucia. Niech nie zwiedzie Was słowo “Simulator” w tytule gry. Próbuje ona być symulatorem, ale niestety nieudolnie. Nie zmienia to oczywiście faktu, że grało mi się bardzo przyjemnie. Rozgrywka zdawała się być na w pół arcade’owa. Pociągiem sterujemy za pomocą trzech suwaków i jednego przycisku. Jeden suwak odpowiada za nadawanie prędkości naszej lokomotywie, drugi za oddalanie kamery, a trzeci za zmianę toru kolejowego przy skrętach maszyny. Gra jest niesamowicie prosta w swoich założeniach. Musimy jak najszybciej dowieźć pasażerów do stacji końcowej!

Bezpłatne gierki online - friv gry

OGIEŃ I WODA

Pora na kolejną grę logiczną. Tym razem mowa o oryginalnym tytule, który nie udaje wysoko budżetowej gry dużego wydawcy. Ogień i Woda to platformowa gra logiczna, która skupia swoją rozgrywkę na dwóch postaciach reprezentujących tytułowe żywioły. Najlepiej jest w nią grać z drugą osobą. To jedna z wielu gier flashowych przy której można podzielić się drugą częścią klawiatury z przyjacielem i wspólnie rozwiązywać zagadki bawiąc się przy znakomitej oprawie graficznej! Tak jak możecie się domyślać - jedna postać może wejść tam, gdzie druga nie może i w ten sposób wraz z drugim graczem zdani jesteście na wzajemną pomoc oraz komunikację niezbędną przy rozwiązywaniu coraz to trudniejszych zagadek!
Bezpłatne gierki online - friv gry

Football Team - gra piłkarska piłka nożna


SPRAWDŹ TAKŻE ZESTAWIENIA INTERESUJĄCYCH GIER FREE PL , WWW ONLINE ORAZ GIER IO

Gry PL - free online gamesWWW Gry Online PL

Gry IO Online - fajne gierki

 


 

darmowe gry do pobrania na komputerArtykuł jest częścią DZIAŁU ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia z zakresu gier online oraz polecają najciekawsze tytuły do zagrania.
 

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle.
 

League of Angels 4 Heaven's Fury gra mmo pl

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!
Ragnarok Online 2: Legend of the Second - Anime Intro [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze