• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

My Hospital zarobił ponad 2,5 mln złotych!

My Hospital zarobił ponad 2,5 mln złotych!

Debiut My Hospital, gry stworzonej przez warszawskie studio Cherrypick Games, okazał się spektakularnym sukcesem na polskim rynku gier mobilnych. Zaledwie po dziesięciu tygodniach od premiery, produkcja osiągnęła dochód wynoszący 2,5 miliona złotych, co stanowi imponujący wynik. Od swojego debiutu 19 stycznia bieżącego roku, My Hospital zdobyła popularność zarówno wśród użytkowników iOS, jak i Androida, zajmując czołowe miejsca w rankingach najchętniej pobieranych gier w App Store w ponad dwudziestu krajach. Cherrypick Games, znane z konsekwentnej strategii i udanych projektów, nie zamierza spoczywać na laurach - planuje rozszerzyć swoje działania na rynek indyjski oraz chiński, gdzie My Hospital spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem, zapowiadając kolejny sukces na międzynarodowej arenie gier mobilnych.

My Hospital gra online - zarobki w grze

My Hospital zadebiutował 19 stycznia bieżącego roku i podbił platformy iOS oraz Android. Obecnie widnieje na czele pierwszej dziesiątki najpopularniejszych gier w App Storze w ponad 20 krajach. Cherrypick Games to swojego rodzaju ewenement na polskiej scenie game devu, bo od samego początku swojego istnienia firma przynosi zyski. Wszystko to dzięki spójnej strategii oraz dopracowanym procesom gier. Warto pamiętać, że My Hospital to nie pierwsza gra tego studia, która odniosła sukces – przed nią były Touchdown Hero, Must Deliver czy Auctioneer.

Łącznie, gry od Cherrypick Games ściągnięto aż 10 milionów razy! Studio nie osiada jednak na laurach i planuje wkroczyć z impetem na kolejne, niedostępne wcześniej dla innych polskich studiów, rynki w Indiach oraz Chinach. Chińscy gracze już wypróbowali My Hospital, a jego odbiór był tak udany, że twórcy spodziewają się kolejnego sukcesu.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O TEMATYCE E-SPORTU I ZARABIANIA ONLINE

E-sport zarobki najlepszych graczy

Gry na których można zarobić pieniądze online

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając

 

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.


 • Kapi Hospital logo gry png

  Kapi Hospital

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Zarządzanie szpitalem
  Grafika: 3D
  Producent: Upjers
  Wydawca: Upjers
  Platformy: Windows

  • 6.3
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Kapi Hospital
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee