• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Crafting - popularne gry pl z wytwarzaniem przedmiotów

Crafting - popularne gry pl z wytwarzaniem przedmiotów

Crafting odgrywa znaczącą rolę w grach wideo gdyż to dzięki niemu mogło powstać wiele mechanik budowania oraz wytwarzania przedmiotów. Obecnie słysząc słowo craftings wielu osobom od razu przychodzi na myśl Minecraft, który jest w czołówce rankingu nie tylko w kategorii popularne gry komputerowe, ale również i konsolowe. Nie można się temu dziwić, gdyż jest to tytuł bijący rekordy popularności na całym świecie, a o niektórych budowlach stworzonych przez graczy mówi się nawet w mediach niezwiązanych z branżą gier. Jest to też świetna pozycja dla dzieci, gdyż rozwija nie tylko ich wyobraźnię, ale również kreatywność i zdolności matematyczne. To także idealny dowód na to, że gry wideo nie są wcale groźne, a nawet wręcz przeciwnie, gdyż rozwijają nie tylko najmłodszych, ale także osoby dorosłe, które chętnie zasiadają do gier z elementami craftingu.

Craftings pl - popularne gry komputerowe na telefon

Popularne gry komputerowe z craftingiem

Obecnie craft Minecraft są ze sobą bardzo powiązanymi słowami, tak że niektórym ciężko jest wyobrazić sobie inne gry polegające na zbieraniu surowców w celu tworzenia i ulepszania czegokolwiek. Z pewnością będą zaskoczeni, gdy usłyszą, że popularna w Polsce gra strategiczna jaką jest Heroes of Might and Magic III zawierała w sobie również elementy craftingu, gdyż zbierając surowce takie jak kryształ, klejnoty, drewno, kamienie, rtęć, siarka oraz złoto budowało i ulepszało budynki, które umacniały zamek gracza i pozwalały rekrutować wojsko.

Nasze dobro narodowe w branży gier wideo jakim jest Wiedźmin 3 również pod kategorię craftingu można podpiąć. Geralt chodził zbierać zioła i inne surowce niezbędne do wytwarzania eliksirów, uzbrojenia i opancerzenia. Z obiema pozycjami każdy powinien się zapoznać, gdyż są elementem kultowym i tworzą ważną część historii w branży gier wideo, a poza tym mieszczą się w kategorii crafting PL, dzięki czemu nawet osoba nie znająca angielskiego może się przy nich doskonale bawić.

Nieco inne podejście do gier mają ludzie z Japonii. Choć grają w gry wideo w większości stworzone przez siebie, które dostępne są również na komputery,to oni wybierają wersje na konsole Playstation oraz Nintendo. Zachodni gracze mogą się z nimi zapoznać zarówno na konsolach jak i na pecetach dzięki przeróżnym portom, jak na przykład tymi z serii Atelier, jak Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout, czy tymi spod znaku Rune Factory. Jednak w popularne nawet i w Polsce dzięki pandemii Animal Crossing: New Horizons zagramy już tylko na określonej konsoli, gdyż jest to tak produkt ekskluzywny, dostępny jedynie na konsoli Nintendo Switch.

Crafting pl - craft minecraft - craft serve

Gry na komórki, z którymi warto się zapoznać

Dzięki postępowi technologii komórki stają się coraz mocniejsze, dzięki czemu można tworzyć na nie coraz lepsze gry oraz aplikacje. Wydajność smartfonów daję także możliwość zagrania w takie pozycje jak Minecraft Earth, który swoją pozycję lidera na rynku gier zaczynał od hostingów typu craft serve. Jeśli chodzi o popularne gry na telefon warto się zapoznać również z tytułem, który jest ikoną i niemal symbolem Japonii, a mianowicie odsłoną Dragon Quest jaką jest Dragon Quest Builders. Jednak choć w tytule występuje słowo smok, to z tymi mitycznymi stworzeniami ma niewiele wspólnego.

Osoby spragnione pozycji spod znaku dragon craft powinny sięgnąć po Dragon Craft Original, uroczą grą z kolorowymi smokami. Dla fanów rogalików również znajdzie się coś interesującego związanego z rzemiosłem. Craft of Survival - Immortal to zupełnie świeża pozycja, która z pewnością wciągnie niejednego gracza. Jak widać, dla każdego znajdzie się coś ciekawego, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że dany tytuł z craftingiem ma niewiele wspólnego.
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Crossout logo gry png

  Crossout

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Walka pojazdów
  Grafika: 3D
  Producent: Targem
  Wydawca: Gaijin Entertainment
  Platformy: PC

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Crossout - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Crossout
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee