The International 2022 – najważniejsze eSportowe wydarzenie roku • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

The International 2022 – najważniejsze eSportowe wydarzenie roku

The International 2022 – najważniejsze eSportowe wydarzenie roku

Największe wydarzenie eSportowe z roku na rok nie zmienia swojej nazwy i oczywiście mówimy o – The International. W 2022 roku organizatorzy spróbują nas ponownie zaskoczyć i na pewno dołożą wszelkich starań, aby zachować całą zabawę w tajemnicy! Nie można jednak milczeć na temat tego wydarzenia, dlatego chętnie podzielimy się z Wami tym, o czym sami wiemy!

The International 2022 - esport event wydarzenie Siungapur

Rundy kwalifikacyjne

Rundy kwalifikacyjne są już za nami i oto znamy głównych 30 uczestników tej niesamowitej konfrontacji z Valve. W jakich terminach TI tpojawi się w tym roku?

- 8-12 października-ostatnia część eliminacji regionalnych do turnieju.
- 15-18 października-faza grupowa.
- 20-23 października-Igrzyska.
- 29-30 października - mecze finałowe Mistrzostw.

W fazie grupowej The International zagra w tym roku rekordową liczbę drużyn — 20. Pierwsza dziesiątka została ustalona na podstawie wyników sezonu, kolejnych sześciu uczestników to zwycięzcy eliminacji regionalnych. Ostatnie dwa automaty na TI11 będą rozgrywane przez zwycięzców kwalifikacyjnych, po dwa z każdego regionu (drugie i trzecie miejsce). W tym celu przybędą do Singapuru na tydzień przed rozpoczęciem głównych wydarzeń i wezmą udział w fazie wstępnej — Last Chance Qualifier.

Jeśli chodzi o nowy rekord nagród pieniężnych, ponieważ obecnie wynosi on 11,5 miliona dolarów i na pewno będzie nadal rósł. Valve nie bez powodu robi takie niesamowite nagrody, ponieważ otrzymuje ogromne wsparcie od zewnętrznych sponsorów.

Singapur I Dota 2

Wybór kraju gospodarza TI w tym roku po raz kolejny nie był łatwy. Ale wybór Singapuru nie jest jednak przypadkowy! Tak, w kraju nie ma drużyn na poziomie Scythe Gaming, ale warto zrozumieć, że Singapur był i nadal jest ważną częścią społeczności Esports, Dota 2. Przypomnijmy, że w październiku 2015 r. w Singapurze odbył się globalny turniej Lan Nanyang Dota 2 Championships Season 1 z imponującą pulą nagród w wysokości ponad 220 000 $ - w finale!


Dlaczego Singapur?

Każdego roku Wybór miejsca następnego The International jest wyzwaniem dla Valve. W grę wchodzi wiele czynników:

- Miasto

Duże miasto z rozwiniętą infrastrukturą i przestronnym krytym stadionem. Idealnie byłoby, gdyby gracze z różnych części świata mogli łatwo uzyskać wizę do kraju, w którym grają TI.

- Skrępowanie

Pandemia COVID-19 była jedynym powodem, dla którego TI 9 i zeszłoroczna Rocznica TI 10 przeszły tak wiele zmian. W ten sposób kraj przyjmujący powinien być wolny od wszelkich ograniczeń!

- Stadion

Kolejnym kluczowym czynnikiem jest pojemność stadionu. Stadion Narodowy w Bukareszcie mógł pomieścić ponad 55 000 widzów, ale ze względu na ograniczenia liczba zajętych miejsc wynosiła mniej niż 50%. Jak będzie wyglądać sytuacja w tym roku, wciąż pozostaje tajemnicą.

Jednak już wiadomo, że mecze the international 11 można grać nawet z domu-taki system został już przetestowany podczas głównych mistrzostw w League of Legends, PUBG. Należy jednak pamiętać, że tradycyjny format takich wydarzeń ma znacznie większą rozdzielczość niż format online. Statystyki przedstawione przez naszą redakcję pokazują, że Overwatch, Dota 2 i CS: GO osiągają najwyższy szczyt w momencie, gdy drużyny grają w formacie LAN. Dlatego warto założyć, że w tym roku TI 11 odbędzie się we wszystkich kanonach i bez żadnych ograniczeń!
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Football Team logo gry png

  Football Team

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Symulator piłki nożnej
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: FP Global
  Wydawca: FP Global
  Platformy: WWW

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Football Team - Gameplay [HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!
Ragnarok Online 2: Legend of the Second - Anime Intro [Full HD]
Ragnarok Online 2: Legend of The Second - Pierwsze wrażenia [Full HD]
Ragnarok Online - Czy warto zagrać? - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Football Team
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • nie założymy drużyny od razu 0
  • wysoki próg wejścia 0
  • modyfikować można jedynie strój zawodnika 0
 NEWSY
najnowsze