• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Maelstorm о NAVI i inne nowości nа PGL Arlington Major 2022

Maelstorm о NAVI i inne nowości nа PGL Arlington Major 2022

PGL Arlington Major 2022 odbywa się w sieci LAN w USA 4-14 sierpnia. Pula nagród w konkursie to 500 000 $ i 4,570 punktów Dota Pro Circuit – mistrz otrzyma 200 000 $ i 820 punktów DPC. Trzy dni na Arlington Major zespoły zaczęły nabierać ostatecznej formy. Zdaniem ekspertów przyszło wiele wyników - zarówno oczekiwanych, jak i nieoczekiwanych a w miarę zbliżania się ostatniego dnia zobaczymy, jacy byli i jak wpłynęli na grupę B.

Z ośmiu rozegranych meczów pięć to remisy, trzy wygrane i przegrane. Pierwsza obejmuje Team Aster vs. Beastcoast, Team Spirit vs. Entity, Evil Geniuses vs. Tundra Esports, Beastcoast vs. Entity i Team Spirit vs. BOOM Esports. BOOM i EG zmiażdżyli Na'Vi, aby zakłócić wcześniejsze występy zespołu CIS, podczas gdy Aster zmiażdżył zupełnie nie imponującą Tundrę. Zanim rozpocznie się czwarty dzień, rzućmy okiem na najlepsze mecze trzeciego dnia. Carry of the Evil Geniuses Dota 2 roster Arthur Arteezy Babaev skomentował awans swojej drużyny do niższej drabinki na PGL Arlington Major 2022. Gracz podzielił się swoimi przemyśleniami w Twitterze.

Według wyników fazy grupowej zespół Babaeva zdobył sześć punktów - dwa zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażki. W momencie publikacji materiału nie wiadomo, z kim Evil Geniuses zagra w pierwszym meczu play-offów. Komentator RuHub Vladimir Maelstorm Kuzminov opowiedział o wynikach Natus Vincere, Team Spirit i Virtus.pro na PGL Arlington Major 2022 w Dota 2. Komentator podzielił się swoją opinią w poście, w którym podsumował wyniki czwartej gry dzień w American Major. Kuzminov skrytykował występ NAVI na tym turnieju, ale zauważył, że drużyna grała bez trenera. Mentor ukraińskiego klubu nie mógł dostać wizy do USA.

Mówiąc o Team Spirit, Maelstorm stwierdził, że zespół zyskał formę. Zgodnie z wynikami czwartego dnia turnieju, Natus Vincere opuścił turniej, zajmując ostatnie 13-14 miejsce i nie zdobywając żadnych punktów DPC. Roster Alekseya Solo Berezina straciła szansę na zdobycie miejsca w The International 2022 - drużyna zagra w kwalifikacjach. Spirit zakończył swój występ w grupie B z dziewięcioma punktami i awansował do górnej drabinki play-offów. Virtus.pro gra w grupie A — 8 sierpnia drużyna zmierzyła się z Soniqs. Faza grupowa turnieju trywała do 8 sierpnia. W rezultacie turnir opuściło pięć drużyn. Grupą A kieruje PSG.LGD. Talon Esports z jednym zwycięstwem w zasobach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Outsiders dzielą trzecie miejsce w grupie z Fnatic.

13 sierpnia

6.00 NoImprove vs Team Mars

10.00 Team Balut vs It's a Prank

07:00 Atlantic vs Black Unicorn

08:00   Saiyan vs IaP

08:00   OT.BBH vs WOLF

09:00 CIINX vs DW

10:00 RG vs GS

10:00   Balut vs IaP

10:00 OT.BBH vs Atlantis

11:00   AVE vs 11M

11:00 YG vs Persistence

12:00   IaP (4.23) vs (2.08) GS

12:00 Gorilla vs Atlantis

13:00   GS vs DW

14:00   KB vs LBZS

15:30 X3 vs ФЕРЗИ

18:30 Paradise vs Wipe Gaming

21.30 OnTarget vs NoImprove

 


 • DOTA 2 logo gry png

  DOTA 2

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Fantasy MOBA
  Grafika: izometryczna
  Producent: Valve
  Wydawca: Valve
  Platformy: PC

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda DOTA 2
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee