• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Największy turniej DotA2 - The International 2021

Największy turniej DotA2 - The International 2021

The International to coroczny turniej DotA2 organizowany przez Valve, który przyciąga uwagę całej społeczności esportowej. To nie tylko wielkie wydarzenie sportowe, ale także spektakularne show, które przyciąga miliony widzów z całego świata. Wysokość nagród rośnie z każdą edycją, co przyciąga najlepszych graczy i zapewnia widowisko na najwyższym poziomie. Dla zawodników to szansa na sławę i duże pieniądze, ale także wyzwanie, które wymaga perfekcyjnego przygotowania i współpracy zespołowej. Dla fanów to emocjonujący czas, pełen niespodzianek i zwrotów akcji. The International to nie tylko turniej, to też wydarzenie, które potwierdza pozycję DotA2 jako jednej z najważniejszych gier esportowych na świecie.​

turniej DotA2 - The International 2021

The International 2021 – największy turniej DotA2

Valve ogłosiło właśnie, że najnowsza edycja turnieju gry DotA2, The International 2021 odbędzie się w sierpniu w Sztokholmie. Faza grupowa turnieju odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia, natomiast finały będą rozgrywane od 10 do 15 sierpnia. Nie zostały jeszcze podane szczegóły, bo Valve ma ogłosić je w czerwcu. Natomiast już teraz można się spodziewać, że impreza w stolicy Szwecji będzie widowiskowa i zapewne będą towarzyszyć jej jakieś ciekawe eventy.

Wiemy za to, jaka będzie pula nagród. To ponad 40 milionów dolarów, co oznacza, że The International 2021 będzie największym turniejem w historii esportu, przynajmniej pod względem wysokości nagród. Pod tym względem pobije The International 2019, w którym pula nagród wyniosła 30 milionów dolarów. 18 drużyn z całego świata będzie konkurowało o trofeum Aegis of Champions. Przy okazji turnieju, Valve zapowiedziało także nowy sposób wspierania swoich ulubionych drużyn. W sprzedaży udostępnione zostaną plakietki, czy nawet skiny, które będzie można dodać do swojego konta. Będą one dedykowane drużynom uczestniczącym w lidze Dota Pro Circuit. Takie rozwiązanie stosuje też już między innymi Activision Blizzard, który pozwala w ten sam sposób wspierać drużyny w Starcraft 2, czy Call of Duty Warzone. Połowa dochodu ze sprzedaży tych drużynowych cyfrowych przedmiotów trafia bezpośrednio do zespołu. Nie wiemy jeszcze, kto zakwalifikuje się do turnieju, ale jeśli masz już swoich faworytów, warto przyjrzeć się ulubionej drużynie.

DotA2: Hitowa gra MOBA

DotA2 jest jedną z najchętniej oglądanych gier i szczególną popularnością cieszy się w Azji. To gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), w której gracze z przeciwnych drużyn walczą w zespołach 5v5 o dominację nad planszą. Struktura rozgrywki jest podobna u swoich podstaw do League of Legends, jednak gry różni bardzo wiele szczegółów. DotA 2 jest jeszcze bardziej wymagająca, ponieważ gracze wybierają tu spośród aż ponad 120 typów postaci, każda z nich posiadająca inne zdolności, a nawet unikatową mechanikę. Postacie dzielą się na dwa główne typy: core albo support, co można przyrównać do różnych pozycji piłkarzy na futbolowym boisku. W ciągu meczu postacie rozwijają swoje umiejętności, a także kupując przedmioty za złoto które zdobywane jest w ciągu gry.

Dynamiczny przebieg rozgrywki, szybko zmieniając się sytuacja na polu gry i trzymająca do końca w napięciu niepewność wyniku sprawia, że esportowe rozgrywki w DoA2 są tak chętnie oglądane w sieci, a nawet transmitowane w kanałach sportowych z oglądalnością na poziomie milionów dla czołowych meczów. Nadchodzący turniej The International 2021 będzie z pewnością wielkim świętem dla fanów esportu, zapewniając kibicom mnóstwo emocji.


 

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O TEMATYCE E-SPORTU I ZARABIANIA ONLINE

E-sport zarobki najlepszych graczy

Gry na których można zarobić pieniądze online

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.


 • DOTA 2 logo gry png

  DOTA 2

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Fantasy MOBA
  Grafika: izometryczna
  Producent: Valve
  Wydawca: Valve
  Platformy: PC

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda DOTA 2
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee