Elvenar - nadchodzą nowe Jesienne Zodiaki • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Elvenar - nadchodzą nowe Jesienne Zodiaki

Elvenar - nadchodzą nowe Jesienne Zodiaki

Podróż w ramach wydarzenia Jesienne Zodiaki rozpoczyna się dzisiaj, 6 września i potrwa do 28 września. W tym czasie gracze będą mieć okazję poznać Xaveriusa, niziołka, którego wybrali Kirit, Kraka i Glisal, bóstwa żniw, a także centaura, który podczas koniunkcji sfer odwiedza miasto. Gra Elvenar jest darmowa i dostępna na urządzeniach przenośnych z systemami Android oraz iOS.

Elvenar - strategiczne MMO - Jesienne Zodiaki

Ponownie gwiazdy sprzyjają i rozpoczyna się koniunkcja sfer tak jak w Bizzo Casino login. Gdy z niecierpliwością czekasz na przybycie kolejnego niebiańskiego niedźwiedziego gościa, ku twojemu zaskoczeniu w kierunku miasta zmierza dość nietypowe – zdecydowanie nie wyglądające na niebiańskie – stworzenie. Wyczerpany i wygłodzony kierując się gwiazdami, trafia do twojego miasta, gdzie liczy znaleźć pomoc w naprawie swego statku i pyszną strawę, która zapełni jego brzuch. Cóż, przybywa w sam raz na Święto Zbiorów! Czy pomożesz temu dziwnemu stworzeniu i ukoisz jego głód, tym samym poznając jego tajemnicze koleje losu?
Elvenar - strategiczne MMO - Jesienne Zodiaki
Za wypełnianie linii zadań i wykonywanie zadań wydarzenia otrzymasz Złote Klucze, których można używać do otwierania Kul zawierających różne nagrody, w tym różne nagrody codzienne. Oczywiście Złote Klucze zdobędziesz też na obrzeżach miasta, osiągając ważne punkty zadań i za codzienne odwiedzanie swojego miasta. Otwórz Kule, a otrzymasz trochę gwiezdnego pyłu, który przybliży cię do Wielkiej i Królewskiej Nagrody wydarzenia. Pierwszą Królewską Nagrodą jest baza dla Szczwanego Szopa i Pomysłowa Piekarnia.Wydarzenie zawiera także system lig, jak i Przepustkę Królewskiej Nagrody.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz w filmie TUTAJ

Elvenar - strategiczne MMO - Jesienne Zodiaki

Elvenar - strategiczne MMO w świecie fantasy

Elvenar to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Elvenar - strategiczne MMO - Jesienne Zodiaki


 

SPRAWDŹ TAKŻE ZESTAWIENIA TOP NAJLEPSZYCH GIER STARTEGICZNYCH I WOJENNYCH ONLINE ORAZ MMORTS

Najlepsze top gry strategiczne MMONajlepsze top gry wojenne online

Najlepsze top gry mmorts rts

 


 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Mortal Online logo gry png

  Mortal Online

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Star Vault
  Wydawca: Star Vault
  Platformy: Windows

  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Mortal Online - gameplay
Mortal Online - drugi gameplay
Lineage II Essence - MMORPG po polsku - Gameplay [Full HD]
Lineage II Essence - Gameplay [Full HD]
 Lineage 2 Essence - Zwiastun - Cares about your time [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - CALIBER - SHOOTER
 • Sonda Mortal Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze