• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Wartime - nieprzeciętna strategia online

Wartime - nieprzeciętna strategia online

Wartime to przeglądarkowa gra strategiczna, która łączy w sobie elementy zarządzania jednostkami, budową bazy i współpracy z innymi graczami. Niech nie zwiedzie was kolorowa i cukierkowa grafika! Wartime dostarcza niezapomnianych wrażeń dorównujących najlepszym tytułom multiplayer, niezależnie od faktu że jest to gra w pełni darmowa i nie wymagająca dodatkowych instalacji. Zakładamy konto i cieszymy się grą!

Wartime gra online strategiczna pc

Warto zaznaczyć na samym początku, że mówiąc o Wartime, tak naprawdę chodzi o swego rodzaju port gry mobilnej, oryginalnie kojarzonej pod nazwą Top War: Battle Game. Słowo port może mieć co prawda wydźwięk pejoratywny, ale trzeba również wspomnieć, że gra działa w przeglądarce świetnie i widać, że przenosiny z urządzeń mobilnych zostały przeprowadzone z najwyższą starannością i dokładnością. Wizualnie zaś, gra wygląda bardzo smartfonowo, co jest tutaj zaletą. Cukierkowa grafika jest przyjemna dla oka i świetnie zniesie próbę czasu. Nawet po długich latach będzie się nam podobać!
Wartime gra online strategiczna pc

JAK URATOWAĆ ŚWIAT

Fabuła, jak to w grach tego typu ma miejsce, nie jest bardzo znaczącym elementem. Oczywiście istnieje i mniej więcej kreuje sens rozgrywki, ale nie stanowi tak istotnej części zabawy jak w grach RPG czy MMO. Ot, nasz świat stanął w obliczu ogromnego niebezpieczeństwa ze strony złowrogiego gubernatora. Stają przeciwko niemu gracze, będący dowódcami wojsk. To właśnie w tym momencie ujawniony zostaje trzon rozgrywki, polegający na dowodzeniu i zarządzaniu armią. Mowa tutaj nie tylko o dowodzeniu żołnierzami podczas walki, ale także dbaniu o zaplecze. Musimy zatem odpowiednio rozwijać budynki, zdobywać surowce i fundusze. Te są niezbędne do dalszego usprawniania naszych oddziałów. 

Wartime najlepsze gry startegiczne online PC

Sama rozgrywka i sterowanie są proste, lecz nie prostackie. Operujemy tutaj w zasadzie tylko za pomocą myszki, co jest bardzo intuicyjne i przyjemne. Gra od samego początku prowadzi nas w wykonywaniu kolejnych działań, co pozwala poznać i zrozumieć nieskomplikowane mechaniki gry. Trzeba przyznać, że przeniesienie Wartime z urządzeń mobilnych objawia się również w prostym interfejsie. Łatwo nawigować w poszukiwaniu niektórych opcji, a wszystko odbywa się poprzez maksymalnie dwa lub trzy kliknięcia. Doskonale przecież wiemy, że sporo gier przeglądarkowych zasypuje nas gradem powiadomień czy innych zachęt do wydawania pieniędzy. O ile w tym wypadku również można pokusić się o wspomagacze za realną gotówkę, tak nie jest to zbyt nachalne. Klika się po prostu przyjemnie i bezproblemowo.

Wartime gra strategiczna online darmowa pc

ELEMENTY STRATEGII, PLANOWANIA I ROZWOJU

Gra łączy w sobie szereg elementów z różnorodnych gatunków mimo, iż można śmiało nazwać ją produkcją strategiczną. Ważnym czynnikiem wpływającym na naszą „siłę” w grze jest poziom doświadczenia. Nie chodzi tu o poziom naszej postaci, konta czy oddziału. Doświadczenie i poziomy w Wartime może bowiem zdobywać praktycznie wszystko. Budynki, oddziały czy my sami. Trzeba o tym pamiętać, gdyż na przykład, łączenie jednostek o tym samym poziomie pozwala otrzymać coś o wiele silniejszego. To samo tyczy się budynków. Te z kolei zapewniają nam chociażby dopływ dodatkowych funduszy na rozwój, a żołnierze stają się po połączeniu zdecydowanie silniejsi.
Wartime gra strategiczna pc online
Wartime to rarytas wśród darmowych gier przeglądarkowych. Łączy ciekawe elementy gier strategicznych, RPG czy MMO, które w połączeniu z dobrą optymalizacją i ciekawą grafiką dostarczają niezwykle przyjemnej i uroczej rozgrywki. Gra jest bardzo udanym portem edycji mobilnej, co stanowi o jej sile. Głównie za sprawą przyjemnego i prostego w obsłudze interfejsu. Nie jest też zbyt nachalna w temacie mikropłatności, co w obecnych czasach stanowi gigantyczną zaletę.
Wartime gra online strategiczna pc


 

Wartime znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY MMORTS.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.


Wartime znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY NA TELEFON.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 


 • Wartime logo gry png

  Wartime

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Kreskówkowa strategia
  Grafika: izometryczna
  Producent: Espirit Games
  Wydawca: Espirit Games
  Platformy: PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Wartime - Gameplay [HD]
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ3 – Gameplay Japonia [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Wartime
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee