• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Wartime nie zwalnia i zachwyca nowościami!

Wartime nie zwalnia i zachwyca nowościami!

Wartime to interesująca pozycja z gatunku strategicznych gier przeglądarkowych, w których gracz staje się dowódcą wojskowym i dba o strategie, plany i ekonomię swoich sił. Twórcy gry regularnie wzbogacają swoją grę o nowe elementy i usprawnienia, a kilka z nich pojawiło się w rękach graczy w ostatnich dniach. Sprawdźmy co dla nas przygotowali w swoich ostatnich aktualizacjach.

Wartime gra strategiczna online pc

Najbardziej aktualna porcja nowości weszła w życie na chwilę przed weekendem, kiedy to twórcy ogłosili usprawnienie szeregu elementów. Od teraz każdy budynek może być przez graczy atakowany lub wzmacniany (zależne jest to od tego, w jakiej roli występuje gracz), a brak żołnierzy w budynku sprawi, że zostanie on automatycznie zniszczony. Poza tym, w grze zagościł system Skarbów, które można przeglądać, zdobywać i kolekcjonować. Odblokowują one specjalne dodatki, jak polepszenia statystyk czy inne bonusy. Weekendowy zestaw aktualizacji poprawił również szereg problemów technicznych zgłaszanych przez graczy.

Wartime gra strategia online pc
Inną porcją nowości są kwestie związane bezpośrednio z zawartością. Poza dodaniem puli nowych i interesujących skórek, w Wartime zagościł nowy bohater, będący tajemniczym dyktatorem i dowódcą o imieniu Bassel. Jest on najwyższym przywódcą niewielkiej wyspy, sprawującym władzę za pomocą twardej ręki i sił militarnych. Jest to oczywiste odniesienie to podobnych postaci tego typu ze znanego nam świata, co idealne wpasowuje się w koncepcję realiów gry Wartime.
Wartime gra strategiczna online pc
Ostatnie dni lata świetnie nadadzą się na wsiąknięcie w kolorowy, acz wypełniony militarnymi zmaganiami świat strategii od Espirit Games. Gra posiada społeczność aktywnie uczestniczącą w rozwoju produkcji, choćby poprzez utrzymywanie kontaktu za pomocą czatu Discord. Pomaga to w ulepszaniu gry przez twórców, co dobrze zwiastuje przyszłemu rozwojowi produkcji.

Wartime strategia online na pc

 

Zainteresował Cię Wartime?
Koniecznie przeczytaj recenzję Dawida.


Wartime znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY NA TELEFON.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

Wartime znalazł się także w naszym zestawieniu TOP 7 GRY MMORTS.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 


 • Wartime logo gry png

  Wartime

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Kreskówkowa strategia
  Grafika: izometryczna
  Producent: Espirit Games
  Wydawca: Espirit Games
  Platformy: PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Wartime - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Wartime
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee