• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Unicrum

gra Unicrum

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Science fiction
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: NEONE
Wydawca: NEONE
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2017
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 236. WG GATUNKU Strategiczne
63.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 7.0

Unicrum to kosmiczna gra strategiczna czasu rzeczywistego z elementami ekonomii, gospodarki oraz działań militarnych. Wszechświat podzielony jest na galaktyki, układy oraz planety. Każda planeta to różnorodna ilość surowców, opłacalność rozbudowy kopalń, możliwości poszukiwania nowych złóż. W grze występują 4 rodzaje surowców - węgiel, żelazo, uran oraz złoto. Surowce wymagane są rozbudowie infrastruktury oraz floty. Surowce trafiają po wydobyciu do wspólnego magazynu.

Gracz ma możliwość ukierunkowania się na ekonomię, gospodarkę lub strategie wojenną. Specyfika ekonomiczna to głównie podejmowanie decyzji odnośnie pierwszeństwa, opłacalności, oczekiwanego efektu danej inwestycji. Kwestia gospodarcza to założenia i decyzje kolonialne, rozbudowa kopalń, perspektywy nowych złóż. Założenia militarne można podzielić na defensywne i ofensywne. Te pierwsze są kluczowe dla ekonomii i gospodarki, te drugie dla przejęcia rozbudowanych planet przeciwnika. Unicrum to spectrum możliwości i decyzji mających duże znaczenie dla urozmaicenia rywalizacji.

Osady wydobywcze można wysyłać na sąsiednie planety w celu wydobycia z ich surowców bez konieczności kolonizacji oraz rozbudowy kopalń. Rynek surowcowy jest bardzo rozwinięty i ciągle "żyje". Ceny surowców powstają na podstawie popytu oraz podaży kreowanych przez wszystkich graczy. Flotę można podzielić na 3 grupy - cywilną (kolonizator, osada wydobywcza, satelita zwiadowczy), defensywną (działa, które poza wojnami dodatkowo zwalczają misje wydobywcze), ofensywną (szybka, ciężka ofensywnie armia). Różnorodność floty umożliwia obranie kierunku ekonomicznego (defensywnego) lub ofensywnego. Atakując przeciwnika zdobywamy jego planetę wraz z infrastrukturą i surowcami niewydobytymi na planecie.

Zwyciężając wojnę na danej planecie przejmujemy kolonię przeciwnika. Możliwe jest porzucenie planety za co otrzymujemy wartość złota oraz punktów stałych w rankingu. Atakując planetę przeciwnika musimy zmierzyć się z flotą która na niej stacjonuje. Zwycięzca przejmuje przejmuje lub zachowuje planetę. Ranking podzielony jest na punkty ekonomii, defensywny, ofensywy oraz punkty z wojen. Każda inwestycja w grze to wzrost lub spadek punktów. Każdy wydobyty, zainwestowany surowiec ma wpływ na punkty ekonomii. Każda flota w oparciu o badania również zmienia stan aktualny w punktacji.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania
Final Fantasy XIV - Czy to najlepsze MMORPG i czy warto zagrać w FFXIV?

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 NEWSY
najnowszee