• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Formula Fusion

gra Formula Fusion

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: wyścigi antygrawitacyjnymi bolidami
Grafika: 3D
Producent: R8 Games
Wydawca: R8 Games
Platformy: PC
Premiera: 2017
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Buy to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 121. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
12.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 7.3

Formula Fusion to produkcja stworzona przez niezależne studio R8 Games. Tytuł ten to debiutancka gra tej ekipy, choć team pracujący nad nią składał się z doświadczonych pracowników. Część z nich wcześniej pracowała chociażby przy Wipeout. Gra początkowo zadebiutowała w 2015 roku na Steamie we wczesnym dostępie, by w niespełna dwa kolejne lata pojawić się w finalnej wersji na platformie giganta Valve. Produkcja była przygotowywana z myślą zarówno o komputerach osobistych jak i konsolach nowej generacji czyli Xbox One oraz Playstation 4. Jednak finalnie Formula Fusion ukazała się jedynie na PC.

Formula Fusion to duchowy spadkobierca znanej i lubianej przez szerokie grono fanów serii gier Wipeout. Główny motyw pozostał ten sam. Stajemy za sterami antygrawitacyjnych bolidów, które mkną po futurystycznych trasach z ogromną prędkością. Warto nadmienić, że w przypadku tego tytułu nie tylko ważne jest kto pierwszy dotrze na metę, lecz czy w ogóle tak się stanie. Każdy z pojazdów wyposażony jest w dodatkowe bronie, którymi możemy utrudniać życie przeciwników. Te elementy już wcześniej można było znaleźć w serii Wipeout, jednak twórcy dodali kilka nowości. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest możliwość ulepszania naszego sprzętu, co wprowadza sporo nowych możliwości i odróżnia poszczególne bolidy na torach.

Drugą nowością, która przydała się przede wszystkim największym fanom tytułu to edytor map, torów, dzięki któremu możemy niemal z gotowych elementów stworzyć swoją wymarzoną arenę. Dodatkowo w grze pojawił się tryb hiperszybkości, który wprowadza jeszcze większą dynamikę rozgrywki. Pod względem technicznym produkcja działa pod kontrolą silnika Unreal Engine czwartej generacji. Już wcześniej seria Wipeout miała charakterystyczną niezwykle barwną i dynamiczną oprawę graficzną. Nie inaczej jest w przypadku Formula Fusion. Żywe kolory, niemal neonowe, duża dynamika rozgrywki sprawiają, że całość ma bardzo ciekawy charakterystyczny klimat.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Formula Fusion gameplay [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
  • Sonda Formula Fusion
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee