Pasjans Online [Zagrajmy] • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Pasjans Online [Zagrajmy]

Pasjans Online [Zagrajmy]

O niektórych grach zapominamy nie dlatego, że nie były godne naszej uwagi. Wynika to często z faktu, że na skutek rozwoju technologii pojawia się tyle możliwości, że minione tytuły wypadają nam z pamięci. Niektórzy z pewnością chcieliby móc odświeżyć sobie grę Pasjans Online, znaną z komputerów PC. Dzisiaj możecie to zrobić z poziomu przeglądarki internetowej i w pełni za darmo – Gry pasjans na wyciągnięcie ręki!

Darmowy Pasjans online


PASJANS-ONLINE.PL

Jest to pasjans klasyczny i wierna interpretacja kultowego hitu znanego z dawniejszych systemów operacyjnych. W grze obowiązują standardowe zasady rozgrywki, ale całość została podana w atrakcyjnej formie wizualnej. Rozgrywka toczy się na miłym dla oka blacie, a karty ewidentnie rozegrały już niejedną partię. Zabawie towarzyszą efekty dźwiękowe i zegar. Gra posiada także szereg urozmaiceń. Znajdziemy w niej element sieciowy, czyli zarówno rankingi graczy, jak i rozgrywkę multiplayer. To świetna okazja do tego, aby sprawdzić się na arenie międzysieciowej. 

Pasjans klondike online

Ten darmowy pasjans online oferuje również szereg urozmaiceń, dzięki czemu możemy przetestować kilka wariantów gry. Dostępny jest klasyczny pasjans rozdawany po jednej karcie, rozdawany po trzech kartach i dwa dodatkowe. Te są podwójne, czyli bazują na 104 kartach. Ponownie, można wybrać wariant ilości rozdawanych kart – po jednej lub po trzech. Jest w czym wybierać!

Test na IQ - darmowy test na inteligencję - iloraz inteligencji

GRA-PASJANS.PL

Tu mamy do czynienia z bardzo surową wersją gry, która jednak nie odbiega od klasycznej wizji pasjansa, w którą grał prawie każdy. Gra Pasjans to po prostu treść, bez zbędnie rozbudowanej formy. Zielone tło można uznać za imitację stołu w kasynie czy innym salonie gry, a zasady rozgrywki pozostają niezmienne. Zasady możemy nieco modyfikować. Mamy do wyboru ilość rozdawanych kart (jedną lub trzy), oraz wpływ na sposób naliczania punktacji. Czy jest coś więcej? Niestety nie. Gra nie oferuje żadnego rankingu czy trybu sieciowego. Jest zatem po prostu opcją na samodzielną rozgrywkę pasjansa w wolnej chwili. Możemy natomiast śledzić swoje statystyki.

gra pasjans pl


PASJANS PAJĄK

A gdyby tak rozegrać partię w inną wersję pasjansa, czyli o podtytule Pająk? Ta wersja również cieszyła się ogromną popularnością na systemach Windows, podobnie jak oryginał. W przypadku ochoty na rozgrywkę w popularnego Pająka, mamy w Internecie naprawdę duży wybór. Najprościej będzie skorzystać z wymienionej wyżej witryny GRA-PASJANS.PL, która oferuje również rozgrywkę w Pająka. Tutaj również gra nie zachwyci nas rozbudowanym interfejsem czy złożonymi funkcjami sieciowymi. Nie jest to wielka wada. Tak czy inaczej, możemy tam zagrać w pasjansa w naszej ulubionej formie. Pasjans pająk jak za dawnych lat? Zdecydowanie tak!

pasjans pająk online

Gry pasjans to świetny sposób na zimową nudę czy rozruszanie szarych komórek. Gry karciane nie tylko pozwalają ciekawie spędzić czas, ale także wysilić i potrenować nasz umysł. Rozrywka w chwilach wolnych nie zawsze musi wiązać się z „wyłączaniem” naszych procesów, czy bezczynnym odpoczynkiem. Dobrze jest połączyć przyjemne z pożytecznym. Dostarczyć sobie rozrywki i przy okrazji pograć w karty online – w tym wypadku pasjans online.

Rise of Kingdoms Lost Crusade - gra strategiczna RTS RPG


 

SPRAWDŹ ZESTAWIENIA TOP GIER KARCIANYCH, GIER Z KULKAMI ORAZ INTRYGUJĄCYCH GIER LOGICZNYCH

Gry karciane mmo TOP online karciankiGry kulki online najlepsze

Gry logiczne najlepsze top interesujące

 
 

gry na komputer do pobrania za darmo na pcArtykuł jest częścią DZIAŁU ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia z zakresu gier online oraz polecają najciekawsze tytuły do zagrania.
 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 

LUBISZ SKOKI NARCIARSKIE? KONIECZNIE SPRAWDŹ DARMOWY SKI JUMP SIMULATOR

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra
 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Final Fantasy XIV - Czy to najlepsze MMORPG i czy warto zagrać w FFXIV?
Final Fantasy VIX - Gameplay - Początek [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze