• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Pasjans Online [Zagrajmy]

Pasjans Online [Zagrajmy]

O niektórych grach zapominamy nie dlatego, że nie były godne naszej uwagi. Wynika to często z faktu, że na skutek rozwoju technologii pojawia się tyle możliwości, że minione tytuły wypadają nam z pamięci. Niektórzy z pewnością chcieliby móc odświeżyć sobie grę Pasjans Online, znaną z komputerów PC. Dzisiaj możecie to zrobić z poziomu przeglądarki internetowej i w pełni za darmo – Gry pasjans na wyciągnięcie ręki!

Darmowy Pasjans online

Klondike: Klasyka wśród gier karcianych

Klondike to jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Jest to gra typu pasjans, w której celem jest ułożenie wszystkich kart w czterech stosach bazowych według koloru od asa do króla. Gra rozpoczyna się od rozdania 28 kart na stół w siedmiu kolumnach. Pierwsza kolumna ma jedną kartę, druga dwie, a tak dalej, aż do siódmej kolumny, która ma siedem kart. Pozostałe karty są zakryte i tworzą stos kart dobierania. Klondike to gra, która wymaga cierpliwości i strategii. Jest to świetny sposób na relaks i poprawę koncentracji. Gra jest dostępna online i można w nią grać za darmo.

Klondike pasjans - darmowy Pasjans online

Aby ułożyć kartę w stosie bazowym, musisz odsłonić ją i kliknąć na stos bazowy o tym samym kolorze. Możesz odkrywać karty w kolumnach, klikając na nie. Jeśli odkryjesz kartę, która jest o jeden punkt wyższa lub niższa od karty na wierzchu którejkolwiek z kolumn, możesz przenieść ją do tej kolumny. Możesz również przenosić sekwencje kart do kolumn, jeśli są ułożone w tym samym kolorze i w kolejności malejącej lub rosnącej. Jeśli nie możesz wykonać żadnego ruchu, możesz dobrać jedną kartę ze stosu kart dobierania. Gra kończy się, gdy wszystkie karty zostaną ułożone w czterech stosach bazowych.

Test na IQ - darmowy test na inteligencję - iloraz inteligencji

PASJANS-ONLINE.PL

Jest to pasjans klasyczny i wierna interpretacja kultowego hitu znanego z dawniejszych systemów operacyjnych. W grze obowiązują standardowe zasady rozgrywki, ale całość została podana w atrakcyjnej formie wizualnej. Rozgrywka toczy się na miłym dla oka blacie, a karty ewidentnie rozegrały już niejedną partię. Zabawie towarzyszą efekty dźwiękowe i zegar. Gra posiada także szereg urozmaiceń. Znajdziemy w niej element sieciowy, czyli zarówno rankingi graczy, jak i rozgrywkę multiplayer. To świetna okazja do tego, aby sprawdzić się na arenie międzysieciowej. 

Pasjans klondike online

Ten darmowy pasjans online oferuje również szereg urozmaiceń, dzięki czemu możemy przetestować kilka wariantów gry. Dostępny jest klasyczny pasjans rozdawany po jednej karcie, rozdawany po trzech kartach i dwa dodatkowe. Te są podwójne, czyli bazują na 104 kartach. Ponownie, można wybrać wariant ilości rozdawanych kart – po jednej lub po trzech. Jest w czym wybierać!

Game of Thrones - gra strategiczna fantasy - gra o tron

GRA-PASJANS.PL

Tu mamy do czynienia z bardzo surową wersją gry, która jednak nie odbiega od klasycznej wizji pasjansa, w którą grał prawie każdy. Gra Pasjans to po prostu treść, bez zbędnie rozbudowanej formy. Zielone tło można uznać za imitację stołu w kasynie czy innym salonie gry, a zasady rozgrywki pozostają niezmienne. Zasady możemy nieco modyfikować. Mamy do wyboru ilość rozdawanych kart (jedną lub trzy), oraz wpływ na sposób naliczania punktacji. Czy jest coś więcej? Niestety nie. Gra nie oferuje żadnego rankingu czy trybu sieciowego. Jest zatem po prostu opcją na samodzielną rozgrywkę pasjansa w wolnej chwili. Możemy natomiast śledzić swoje statystyki.

gra pasjans pl

PASJANS PAJĄK

A gdyby tak rozegrać partię w inną wersję pasjansa, czyli o podtytule Pająk? Ta wersja również cieszyła się ogromną popularnością na systemach Windows, podobnie jak oryginał. W przypadku ochoty na rozgrywkę w popularnego Pająka, mamy w Internecie naprawdę duży wybór. Najprościej będzie skorzystać z wymienionej wyżej witryny GRA-PASJANS.PL, która oferuje również rozgrywkę w Pająka. Tutaj również gra nie zachwyci nas rozbudowanym interfejsem czy złożonymi funkcjami sieciowymi. Nie jest to wielka wada. Tak czy inaczej, możemy tam zagrać w pasjansa w naszej ulubionej formie. Pasjans pająk jak za dawnych lat? Zdecydowanie tak!

pasjans pająk online

Pasjans Tri Peaks

Pasjans Tri Peaks (znany również jako Tri Peaks Solitaire,Three Peaks, Tri Towers lub Triple Peaks) to popularna gra karciana, która zdobyła uznanie graczy na całym świecie. Ta nowoczesna wersja klasycznego pasjansa oferuje odświeżające podejście do tradycyjnej rozgrywki, łącząc w sobie elementy strategii, zręczności i logicznego myślenia. Pasjans Tri Peaks jest grą karcianą, w której celem jest usunięcie wszystkich kart z planszy. Plansza składa się z trzech stosów kart, ułożonych w kształcie trójkąta, z widocznymi tylko górnymi kartami.

Pasjans Tri Peaks - Tri Peaks Solitaire,Three Peaks, Tri Towers

Pasjans Tri Peaks to nie tylko gra losowa, ale również wymagająca od gracza strategicznego podejścia i szybkich decyzji. Wybór odpowiednich kart do usunięcia oraz planowanie kolejnych ruchów jest kluczowe dla sukcesu w tej grze. Gracz musi równoważyć swoje działania, starając się usunąć karty z trzech stosów jednocześnie, aby uniknąć sytuacji, w której brakuje mu możliwych ruchów. Ponadto, szybkość reakcji jest istotna, ponieważ gracz ma ograniczony czas na wykonanie każdego ruchu, co dodaje elementu zręcznościowego do rozgrywki.

Forge of Empire - gra startegiczna imperium budowa

Gry pasjansowe - sposób na rozruszanie szarych komórek

Gry pasjans to świetny sposób na nudę, czy rozruszanie szarych komórek. Gry karciane nie tylko pozwalają ciekawie spędzić czas, ale także wysilić i potrenować nasz umysł. Rozrywka w chwilach wolnych nie zawsze musi wiązać się z „wyłączaniem” naszych procesów, czy bezczynnym odpoczynkiem. Dobrze jest połączyć przyjemne z pożytecznym. Dostarczyć sobie rozrywki i przy okrazji pograć w karty online – w tym wypadku pasjans online. Grając w pasjansa online, możemy też doskonale ćwiczyć naszą spostrzegawczość oraz zdolność koncentracji. Szukanie najlepszych rozwiązań w grze wymaga skupienia uwagi na szczegółach i analizy sytuacji. To doskonały trening dla mózgu, który może przynieść korzyści również poza grą, poprawiając naszą efektywność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji.

Test na IQ - darmowy test na inteligencję - iloraz inteligencji


 

SPRAWDŹ ZESTAWIENIA TOP GIER KARCIANYCH, GIER Z KULKAMI ORAZ INTRYGUJĄCYCH GIER LOGICZNYCH

Gry karciane mmo TOP online karciankiGry kulki online najlepsze

Gry logiczne najlepsze top interesujące

 
 

gry na komputer do pobrania za darmo na pcArtykuł jest częścią DZIAŁU ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia z zakresu gier online oraz polecają najciekawsze tytuły do zagrania.
 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 

LUBISZ SKOKI NARCIARSKIE? KONIECZNIE SPRAWDŹ DARMOWY SKI JUMP SIMULATOR

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra
 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee