• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Jak osiągnąć sukces w grach online?

Jak osiągnąć sukces w grach online?

Kryteria sukcesu gier online: grafika, rozgrywka, uzależnienie od gier i inne

Co by nie powiedzieć, to w obecnych czasach, granie w gry w sieci stało się bardzo popularne w wielu pokoleniach. Do młodszych i starszych dzieci, dołączają zarówno dorośli, jak i seniorzy. W tym artykule prezentujemy i opisujemy, jak gry online się rozwijają, patrząc poprzez:

- rozwój gier od klawiatury do ekranu dotykowego;
- rozwój grafiki na przełomie lat w grach online;
- rozgrywka i grywalność gier w sieci;
- wpływ gier online na uzależnienie.


Wiele gier w sieci można grać za darmo tak, jak na przykład w emocjonujące gry online. Wystarczy założyć konto i cieszyć się  z grania w darmowe gry online. Zapraszamy zatem do zapoznania się z niniejszym artykułem.

Kilka słów o popularności gier online

Ze względu na popularność i zaawansowanie sieci 4G/5G, gry mobilne stały się już obecnie dochodowym narzędziem dla największych platform internetowych. Te gry są nawet w tej chwili tak dopracowane, aby objąć prawie wszystkie grupy wiekowe populacji, a nie tylko młodych ludzi. Jednak w odbiorze społecznym gry mobilne zawsze kojarzyły się z różnymi obraźliwymi określeniami, takimi jak przeszkadzanie w nauce, uzależnienie czy przemoc. Rozwój technologii informatycznej i cyfryzacyjnej wpłynął znacząco na rozwój gier online, które oprócz formy wspaniałej rozgrywki w czasie wolnym, spełniają także rolę edukacyjną, co niejednokrotnie wspiera proces edukacji młodego człowieka.

Rozwój gier od klawiatury do ekranu dotykowego

Kto by pomyślał kilkanaście lat temu, że granie w gry będzie dostępne nie tylko na komputerach stacjonarnych czy na konsolach, ale także na urządzeniach mobilnych i to w dowolnym miejscu na świecie? Na przestrzeni lat rozwój gier przyspieszył na tyle, że dziś można grać w swoje ulubione gry nie tylko na klasycznych PC-tach, ale także na swoich smartfonach, laptopach czy tabletach. Co istotne, obecnie różnorodność i mnogość gier jest na tyle wielka, że przez całe przeciętne życie mieszkańca ziemi, nie jest on w stanie w każdą z nich zagrać!

Obecnie gry za pomocą klawiatury przechodzą do lamusa i wielu producentów gier online stawia na granie specjalnym padami — tak jest w przypadku gier na konsole, a także na granie za pomocą ekranów dotykowych — tak jest w przypadku nowoczesnych laptopów dotykowych oraz naturalnie tabletów i smartfonów. Z pewnością to kryterium, czy dana gra posiada możliwość zagrania w nią mobilnie, jest jednym z podstawowych, którym kierują się gracze przy wyborze swojej ulubionej gry w sieci.

Rozwój grafiki na przełomie lat

Aby przyciągnąć coraz to nowych graczy do swoich produktów, producenci gier online od wielu lat skutecznie rozwijają swoje gry pod kątem grafiki oraz rozrywki i grywalności. Jest to niezbędne w dzisiejszych czasach, aby dana gra od producenta przebiła się jak najwyżej w świadomości konsumentów i opinii publicznej.

Obecnie jakość gier jest coraz wyższa, a projektanci nowych gier korzystają z dobrodziejstw postępu technologii graficznej, co procentuje coraz to lepszymi produkcjami. Bardzo wielu graczy podkreśla fakt, że grają oni w daną grę często z jednego powodu — że mają super poziom grafiki. Jest więc to istotne kryterium przy wyborze swojej ulubionej gry online.

Rozgrywka

Rozgrywka to kolejne nie mniej ważne kryterium do oceny przez graczy, które biorą pod uwagę, szukając odpowiedniej gry online dla siebie. W zależności od tego, jaki typ gry sieciowej preferuje dany użytkownik, to poziom rozgrywki będzie miał finalnie wpływ na jego wybór. Tak więc poziom grywalności danej gry jest rozwijany i jest on powiązany także i z aspektem grafiki, bo także i ona wpływa ostatecznie na fabułę gry, a w następstwie tego na poziom rozgrywki w danej grze online

Wpływ gier online na uzależnienie

Warto także tu wspomnieć fakt, że granie w gry dla niektórych osób może być uzależniające. Jest to związane poniekąd z endorfinami, które są nazywane hormonami szczęścia, a które na początku grania w gry online, wydzielają się w organizmie gracza. Należy przy tym pamiętać, że powinno się ustalić jaki czas każdego dnia, spędza się przed komputerem lub urządzeniem mobilnym na graniu w gry w sieci.

Znanym powiedzeniem w tej sytuacji jest powiedzenie “co za dużo, to niezdrowo”, tak więc nigdy granie w gry online nie powinno być stawianie na pierwszym miejscu. Dotyczy to także gier na prawdziwe pieniądze, które owszem można w nich wygrać, ale nie można tego traktować jako swoje główne źródło dochodów. Warto także podchodzić do grania w gry online bez nadmiernych i skrajnych emocji.

Podsumowanie

Powyższe kryteria, które wymieniliśmy, są podstawowymi, jakimi  gracze powinni się kierować przy wyborze odpowiedniej dla siebie gry w sieci. Warto je stosować, albowiem są one użyteczne, a dzięki nim możemy mieć pewność, że wybierzemy fantastyczną grę online, w którą będziemy mogli grać w chwilach wolny po pracy lub w weekendy.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.3
.

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze