Hero Wars – czy reklamy pokazują, jak jest naprawdę? • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Hero Wars – czy reklamy pokazują, jak jest naprawdę?

Hero Wars – czy reklamy pokazują, jak jest naprawdę?

Hero Wars online jest przedstawicielem gier z gatunku Idle RPG. Struktura rozgrywki nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle spokrewnionych produkcji spod drzewa Idle. Pewnie część z Was natknęła się na reklamę przedstawiającą Hero Wars jako produkcję opierającą się na założeniach gry logicznej – na przykład w sytuacji, gdzie gracz musi zdecydować w którym miejscu wyleje się lawa lub woda. Osoba zainteresowana grami, w których głównym zadaniem gracza jest wytężenie szarych komórek i znalezienie odpowiedniego rozwiązania może zostać skuszona widząc taką reklamę. Zwabiony takim podstępem gracz ściągnie produkcje i zapewne poczuje się rozczarowany, ponieważ element logiczny nie jest fundamentem gry, a jedynie małym dodatkiem w postaci bonusowych poziomów.Hero Wars - gra fantasy MMORPG

Reklamy często przedstawiają gry jako bardziej atrakcyjne i przyciągające wzrok niż ma to miejsce w rzeczywistości, co może prowadzić do rozczarowania graczy. Taki rodzaj marketingu jest często krytykowany, ponieważ nie jest uczciwy i może prowadzić do niezadowolenia konsumentów. Reklamy często przedstawiają nierealistyczne elementy gry, takie jak inny wygląd postaci, nieprawdziwe możliwości rozgrywki i nieprawdopodobne efekty specjalne, które nie są zgodne z prawdziwą grą. W rezultacie, wiele osób może czuć się oszukanych i zniechęconych do zakupu, co może mieć nawet negatywny wpływ na branżę gier wideo jako całość i psuć jej opinię. Dlatego tak ważne jest, aby reklamodawcy byli uczciwi i transparentni w swoich reklamach i przedstawiali grę w sposób zgodny z rzeczywistością.
Hero Wars - gra fantasy MMORPG idle
Każdy chyba już zdążył się przekonać o tym, że w dobie dzisiejszych gier mobilnych false advertising jest czymś powszechnym – ogrom produkcji reklamuje się korzystając z wizerunków znanych postaci lub fałszywych gameplayów. Takie praktyki są mocno nieetyczne, jednak jak powinniśmy spojrzeć na to w przypadku Hero Wars? Co prawda gra nie jest w 100% tym, na co wskazuje reklama, jednak faktyczna rozgrywka zawiera elementy prezentowane w materiałach promocyjnych. Nie mamy do czynienia z taką samą sytuacją, jak w przypadku bezprawnego korzystania z wizerunków znanych postaci z kreskówek czy mangi – jednak taki sposób reklamowania się może próbować przyciągać do siebie graczy pozornie niezainteresowanych produkcja Idle RPG jaką jest gra Hero Wars. Ale czy taka praktyka jest wporządku wobec konsumenta? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Hero Wars - best gry fantasy MMORPG idle

 

Wojciech Niedroszlański

Wojciech Niedroszlański

Jestem entuzjastą gier typu soulslike - lubię, kiedy produkcja, która ogrywam jest pełna wyzwań i nie prowadzi mnie za rękę przez większość czasu. Grami interesuję się właściwie od dziecka - zaczynałem od takich klasyków jak Warcraft 3, Deluxe Ski Jumping, czy pierwsze CoDy. W pewnym momencie mojego życia pomyślałem - fajnie by było czasem coś napisać o gierkach. No i jakoś tak wyszło, że zdarzy mi się napisać coś ciekawego.
 

League of Angels 4 Heaven's Fury gra mmo pl

 • Hero Wars logo gry png

  Hero Wars

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Walki Idle
  Grafika: 2D
  Producent: Nexters
  Wydawca: Nexters
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!
Ragnarok Online 2: Legend of the Second - Anime Intro [Full HD]
Ragnarok Online 2: Legend of The Second - Pierwsze wrażenia [Full HD]
Ragnarok Online - Czy warto zagrać? - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Hero Wars
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze