• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Gry do grania za darmo - różne mini gry [Zagrajmy]

Gry do grania za darmo - różne mini gry [Zagrajmy]

Gry za darmo do grania są po to, aby zabawa w wolne dni nigdy się nie kończyła. Gry wideo to obecnie jedna z najpopularniejszych form domowej rozrywki, nic więc dziwnego, że oczekujemy, by gra zapewniła rozrywkę przynajmniej na jeden, czy dwa weekendy. Z oczywistych względów od najlepszych produkcji można oczekiwać znacznie więcej. Coraz częściej słyszy się o tysiącach godzin spędzonych przez graczy przy jednej produkcji. Największe wzięcie mają oczywiście najlepsze gry MMO, te ze scenariuszami Battle Royale, FPS-y oraz shootery, gdzie rywalizacja wchodzi na kolejny etap. Są jednak przecież różne mini gry - małe, ale świetne produkcje tworzone najczęściej przez niezależnych producentów. W tej kategorii znajdziemy tytuły na jeden weekend oraz takie, które potrafią wciągnąć nas na dziesiątki, czy nawet setki godzin dobrej zabawy.

Gry do grania za darmo - mini różne gry - Terraria

Małe, ale jednocześnie wielkie tytuły

Patrząc przychylniej na mini tytuły najlepszych growych producentów trzeba zwrócić uwagę na hity ostatnich lat takie jak na przykład Stardew Valley, czy Terraria. Warto również przyjrzeć się produkcjom, które przebiły się pomimo trudnej tematyki (Papers, Please), zdobyły cenne nagrody (Celeste, Return of Obra Dinn, RimWorld, House Flipper), mają świetny tryb multiplayery (Human: Fall Flat) oraz nowości podbijające rynek (Townscaper). Darmowe gry do grania potrafią wciągnąć na dłużej, dają ogromną satysfakcję z rozgrywki, zaskakują, zmuszają do myślenia lub pozwalają na długie chwile swobodnego i casualowego relaksu. Są też różne gry mini przyciągające uwagę piękną oprawą graficzną, do których niewątpliwie zalicza się Astroneer, czy gry z serii Ori lub Unravel. Dalej można wymienić niesamowite małe, ale jednocześnie wielkie tytuły podbijajace serca graczy, do których zalicza się Satisfactory, FTL, Starbound, Gris czy Journey.

Gry za darmo do grania - różne mini gry - RimWorld

Szybka weekendowa rozrywka

Na rynku gier typu mini znajdziemy dzisiaj tysiące różnorodnych tytułów, ale wiadomo, że największą rzeszę graczy przyciągają te najlepsze z najlepszych i to właśnie je warto polecić znajomym. Dla osób zainteresowanych klimatem inwazji Obcych na pewno warto wymienić Destroy All Humans, który jako remake został doskonale przyjęty przez społeczność graczy i można uznać go za sukces. Jest to produkcja wyróżniająca się na tle konkurencji, zarówno humorystycznym podejściem do tematyki inwazji, jak i oryginalnym scenariuszem składającym się z licznych zadań pobocznych. Szczególną uwagę należy zwrócić także na ścieżkę lektorską, która jest jedną z lepszych wśród growych tytułów. Proste gry tego typu potrafią przyciągać miliony graczy i z całą pewnością są najlepszymi kandydatami do szybkiej, weekendowej rozgrywki - także jako gry do grania online ze znajomymi.

Destroy All Humans - Darmowe gry do grania - mini mini gry


SPRAWDŹ ZESTAWIENIA INTERESUJĄCYCH GIER FREE PL , WWW GRY ONLINE ORAZ BEZPŁATNE GIERKI ONLINE

Gry PL - free online gamesGry graj teraz za free darmo

bezpłatne gierki - gry friv online


 


 

darmowe gry do pobrania na komputerArtykuł jest częścią DZIAŁU ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia z zakresu gier online oraz polecają najciekawsze tytuły do zagrania.
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)


LUBISZ SKOKI NARCIARSKIE? KONIECZNIE SPRAWDŹ DARMOWY SKI JUMP SIMULATOR

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra
 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee