• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Gry Czołgi [Zagraj z Günterem]

Gry Czołgi [Zagraj z Günterem]

Halo! Nie od dziś wiadomo, że fajnie jest pojeździć sobie masywnym, ciężkim pojazdem, celując do czego popadnie z wielkiej lufy. Logicznym więc było, iż „gry czołgi” stanie się tytułem jednego z moich zestawień prędzej, niż później. Dziś podrzucę garść pomysłów i inspiracji wszystkim miłośnikom poruszania się na gąsienicach. Zamykamy więc właz i ruszamy w trasę. Pamiętajcie, że w wieżyczce obowiązuje zakaz palenia (również e-papierosów!). Jak zawsze, rozpoczniemy od tytułów większego kalibru, by zakończyć paroma AMX-ami czy T-50-2.

World of Tanks - gra czołgi symulator action MMO

World of Tanks

Tak, wiem. Nikt nie spodziewał się ani obecności tego tytułu w zestawieniu ani tego, że pojawi się jako pierwszy. W końcu to niszowe, młode, mało znane i średnio lubiane MMO, którego trzonu rozgrywki wcale nie stanowią potyczki z udziałem czołgów. Wcale nie ma tu setek grywalnych, zróżnicowanych pod względem uzbrojenia i opancerzenia czołgów, które byłyby zgodne z historycznymi realiami. Nie ma tu różnych trybów bitew i potyczek, możliwości łączenia się w klany, ulepszeń pojazdów ani trybu fabularnego. Aha, fanbase World of Tanks również nie jest rozległy, pewnie dlatego, że gra nie jest za darmo. Nie grajcie w to, zwłaszcza, jeśli szukacie dobrej gry z czołgami w roli głównej.

World of Tanks - gra o czołgach action MMO

World of Tanks TOP MMO SHOOTERYWorld of Tanks TOP MMO SHOOTERYWorld of Tanks news aktualności

Armored Warfare

Ciężkozbrojne dziecko Obsidian Entertainment to darmowe MMO z możliwością mikropłatności. Podobnie jak w przypadku World of Tanks, znajdziemy tu zróżnicowany, historycznie akuratny sprzęt. Możemy zmierzyć się z misjami kooperacyjnymi w gronie znajomych (PvE), a także wziąć w udział w wielkich bitwach w trybie PvP. Wszystko śmiga na bardzo ładnie prezentującym się silniku CryEngine. Brać i grać!

Armored Warfare

Armored Battle Crew

Ten tytuł sprowadza się bardziej do zarządzania załogą czołgu, niż zręcznościowej walki. Gracz wciela się w dowódcę czołgu, a los załogi i powodzenie misji zależą od podejmowania właściwych decyzji w trakcie bitwy. Pierwszym krokiem jest odpowiedni dobór personelu i przystosowanie czołgu do oczekującego nas zadania. Wszystko rozgrywa się w realiach I Wojny Światowej.

Armored Battle Crew

War Thunder

Znajdziemy tu nie tylko starcia czołgów, lecz potyczki rozgrywające się w powietrzu i na wodzie, wraz z różnego rodzaju pojazdami charakterystycznymi dla okresu II Wojny Światowej (lecz nie tylko). Do wyboru są trzy podstawowe tryby: arcade, realistyczny oraz symulator. Wybór trybu wpływa na takie funkcje rozgrywki, jak widoczność wrogów na mapie lub zgodność historyczną maszyn z określonymi bitwami. War Thunder posiada dobrze zaprojektowaną mechanikę zadawania obrażeń różnym pojazdom oraz ich zachowanie się w określonych warunkach atmosferycznych na różnych mapach.

War Thunder

Tanki X

Sieciowy tytuł free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami, następca gry Tanki Online. Tanki X odchodzą od historycznego realizmu poprzednio omawianych tytułów, dając graczom większą swobodę w konstruowaniu własnych czołgów, a także w poruszaniu się po mapie, nadając potyczkom bardziej futurystyczny i zwariowany klimat. Po zaprojektowaniu swojego pojazdu możemy walczyć w takich trybach, jak team deatchmatch czy capture the flag. Poruszając się po mapie i używając różnych rodzajów broni, zbieramy również tymczasowe wzmocnienia.

Tanki X

Minigry przeglądarkowe

„Gry czołgi” mogą otworzyć nam dostęp także do klasycznych gierek małego kalibru. Warto wypróbować choćby 1941 Frozen Front, Neon Battle Tank, czy bardziej kreskówkowe Clash of Tanks. Liczę, że dzięki mojemu zestawieniu fani wielkich luf i eksplozji znajdą coś dla siebie, niezależnie od tego, czy zamierzają zostać z grą na dłużej, czy też zabić paręnaście minut podczas przerwy w pracy.
World of Tanks - gra czołgi najlepsza symulator action MMO

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer


 

SPRAWDŹ ZESTAWIENIA CIEKAWYCH GIER O ROBOTACH, GIER Z MASZYNAMI ORAZ POTENCJAŁ GIER MMORTS

gry roboty o robotach walki

gry maszyny online

GRY MMORTS - RTS online

 


 

Gry MMORPG online przeglądarkoweSpodobał Ci się unikalny styl pisarski tajemniczego Güntera?
Zobacz pozostałe artykuły z cyklu Zagraj z Gunterem, które przygotował specjalnie dla Portalu.
 

Kamil Brach

Günter vier Augen

Futurysta, miłośnik nowoczesnych technologii oraz trybu wieloosobowego. Uważa pozycjonowanie SEO za sztukę mogącą uczynić Internet lepszym miejscem, więc w wolnych chwilach robi nikomu niepotrzebne analizy słów kluczowych. Uwielbia prozę Zajdla, ponieważ uważa jego nazwisko za niemiecko brzmiące. Jego ulubioną formą aktywności fizycznej jest pilates, a ulubionymi grami wszystkie, w których menu widnieje przycisk "multiplayer".
 

World of Warships - gra bitwy morskie - gra symulator okrętu
 

 • World of Tanks logo gry png

  World of Tanks

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy pancerne (Action MMO)
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming.net
  Wydawca: Wargaming.net
  Platformy: Windows, Xbox 360

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Tanks - GamePlay
World of Tanks - drugi GamePlay
World of Tanks Generals - Launch Trailer [Full HD]
Dziennik twórców World of Tanks (polskie drzewko) [Full HD]
World of Tanks - 1941 Battle: 360° [4K]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda World of Tanks
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee