• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

World of Tanks: Mercenaries świętuje 17 milionów zarejestrowanych graczy

World of Tanks: Mercenaries świętuje 17 milionów zarejestrowanych graczy

World of Tanks: Mercenaries świętuje dotarcie do kamienia milowego w postaci 17 milionów zarejestrowanych graczy. Już 28 sierpnia na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox zostanie wydana najnowsza duża aktualizacja 4.6. Uaktualnienie wprowadza nową zawartość, od świeżego spojrzenia na grę pojazdami artylerii do nowych czołgów najemników, załóg oraz map, a także spełnienie popularnej prośby naszej społeczności.

World of Tanks - gra czołgi symulator action MMO

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Pierwszą dużą zmianą w grze jest nowa kamera artyleryjska: widok trajektorii. Dostępna obok istniejącego już widoku z lotu ptaka, ta kamera zapewnia spojrzenie bliższe poziomowi gruntu i obraca się, by podążać za trajektorią pocisku, z czołgiem jako centralnym punktem zaczepienia. Obok zapewniania różnorodności stylu gry i większej ilości opcji dla artylerii, ten nowy widok pozwala wczuć się mocniej w wydarzenia na ekranie i zbliża graczy do akcji jeszcze bardziej.

Tworząc usprawnienia rozgrywki dla World of Tanks: Mercenaries, Wargaming West słucha uważnie i obiera za priorytet prośby od społeczności. Dzięki dużej ilości głosów od graczy, do pasków zdrowia dodano wskaźnik numeryczny, zarówno dla pojazdów wroga, jak i sojuszników! Włączenie tej opcji daje graczom lepsze pojęcie o stanie swojej drużyny lub o ilości zdrowia, którą trzeba jeszcze odebrać przeciwnikom.

WoT
Jeżeli szukasz nowych wyzwań, na polu bitwy pojawi się więcej zawodników! W aktualizacji 4.5 wprowadzono po raz pierwszy drzewko technologiczne najemników. Te potężne nowe pojazdy, dowodzone przez zaciekłe załogi najemników, mogą być zdobyte za darmo poprzez misje Kontraktów. Aktualizacja 4.6 poszerza wybór dostępnych łotrów, a kilka pojazdów można zdobyć od ręki. Oto mała zapowiedź niektórych pojazdów i załóg najemników, które pojawią się w najbliższej przyszłości….

-Thresher: dobrze opancerzony lekki czołg z bronią wspomagającą agresywny styl gry. Operuje nim Dark Fox, Nowozelandczyk, który służył pod brytyjskim dowództwem w II wojnie światowej, zanim zaczął na własną rękę szukać zemsty na siłach Osi.

-Long Reach: ciężki czołg, który łączy w sobie najlepsze osiągnięcia brytyjskiej, niemieckiej i radzieckiej inżynierii. Jego kapitanem jest Brutal Beast, szwajcarski eks-szpieg, który podróżował po Europie, wyzwalając miasta i ich mieszkańców spod niemieckiej okupacji. 

-Sharpshooter: ten średni czołg łączy w sobie części mechaniczne z czołgów Osi i Aliantów, w efekcie oferując zwrotny pojazd, który zapewnia odpowiednią siłę ognia. Jego dowódcą jest Red Sentinel, włoski żołnierz, który oszalał z powodu upału podczas trzymania pozycji przeciwko falom alianckiej piechoty w małym, tunezyjskim miasteczku.

Jednak nie tylko drzewko technologiczne najemników rozwija się! Gracze mogą już szykować się na pracę w kierunku pozyskania zupełnie nowych pojazdów poziomu X w chińskim i brytyjskim drzewku technologicznym. WZ-111 5A to budzący postrach, nowy chiński ciężki czołg, wyróżniający się doskonałym pancerzem i prędkością – wrogie czołgi będą miały problemy z zasadzeniem się na niego! Dołącza do niego brytyjski ciężki czołg, Super Conqueror. Jest pokryty grubym, odpowiednio rozmieszczonym pancerzem, który zapewnia najlepszą ochronę z każdej możliwej strony, a jego świetne sterowanie sprawia, że jest postrachem wolniejszych wrogów.

WoT
Dwie nowe mapy urozmaicą także bitwy w trybie wieloosobowym! Caen - 1944 jest zainspirowana prawdziwym miastem w północno-zachodniej Francji, wyzwolonym spod niemieckiej kontroli podczas bitwy o Normandię. Oryginalnie stanowiło ono lokację, w której rozgrywał się epicki finał kampanii War Stories, Operation Sealion, gdzie bohaterowie wreszcie odparli inwazję morskich sił Niemców na targaną wojną Wielką Brytanię. Dzięki pofalowanym wzgórzom, dużemu centralnemu grzbietowi oraz szerokiej plaży na wchodzie, ta mapa świetnie nadaje się na wybuchowe starcia. Spokojna Pearl River także dołączy do rotacji. Idylliczna dolina skąpana w złotym słońcu posiada urwiste tereny, które pozwalają graczom na planowanie zasadzek oraz manewrów flankujących. Skradaj się wzdłuż koryta rzeki, które przecina mapę, by ruszyć do bezpośredniego ataku na bazę wroga!

World of Tanks: Mercenaries to w swoim sercu gra społecznościowa, w której praca drużynowa oraz zgrane działania są kluczem do zwycięstwa. By ulepszyć jakość meczów, zbieranie się ze znajomymi w plutony zawierające do pięciu różnych graczy będzie teraz łatwiejsze i bardziej fair. Gracze będą mogli teraz wybrać wyłącznie czołgi z tego samego poziomu co lider plutonu, używając maksymalnie trzech pojazdów artylerii na pluton, by matchmaking odbywał się na uczciwszych zasadach. Nowe zasady trwałych plutonów pozwalają także na to, że twoi znajomi i niedawno poznani gracze, z którymi walczyłeś ramię w ramię w bitwie, będą mogli łatwo dołączyć do ciebie lub innych poprzez łączenie się z meczami poprzez profile gracza.

W aktualizacji 4.6 jest jeszcze więcej nowych opcji i nowości do odkrycia, więc zaktualizuj World of Tanks: Mercenaries do najnowszej wersji w dniu 28 sierpnia, by zapoznać się z całą nową zawartością!

By zyskać więcej szczegółowych informacji o aktualizacji 4.6 World of Tanks, odwiedźcie: https://console.worldoftanks.com/en

World of Tanks - gra o czołgach action MMO

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

 

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę elektroniczną w ogóle.
 

 • World of Tanks logo gry png

  World of Tanks

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy pancerne (Action MMO)
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming.net
  Wydawca: Wargaming.net
  Platformy: Windows, Xbox 360

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Tanks - GamePlay
World of Tanks - drugi GamePlay
World of Tanks Generals - Launch Trailer [Full HD]
Dziennik twórców World of Tanks (polskie drzewko) [Full HD]
World of Tanks - 1941 Battle: 360° [4K]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda World of Tanks
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee