• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

World of Tanks (WoT) - wymagania sprzętowe gry

World of Tanks (WoT) - wymagania sprzętowe gry

World of Tanks (WoT) to jedna z najpopularniejszych gier online, której głównym celem jest rywalizacja w epickich bitwach pancernych. Wcielając się w rolę dowódcy czołgu, gracze mają okazję zmierzyć się z innymi na olbrzymich mapach, wykorzystując taktykę, zręczność i strategiczne umiejętności. Jednak aby cieszyć się płynną i satysfakcjonującą rozgrywką, ważne jest, aby spełniać odpowiednie WoT wymagania sprzętowe gry. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na ten temat.

World of Tanks - gra o czołgach action MMO

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

World of Tanks - wymagania sprzętowe gry minimum:

# Procesor: Intel Core i3 lub AMD Phenom II X4
# Pamięć RAM: 4 GB
# Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850
# Wolne miejsce na dysku twardym: 36 GB
# System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bitowy)

World of Tanks - wymagania sprzętowe - gra czołgi symulator action MMO

Zalecane wymagania sprzętowe gry World of Tanks:

# Procesor: Intel Core i5-3330 lub AMD FX-6300
# Pamięć RAM: 8 GB
# Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050 lub AMD Radeon RX 560
# Wolne miejsce na dysku twardym: 36 GB
# System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)

World of Tanks wymagania - WOT gra o czołgach online action MMO

Ważne jest, aby pamiętać, że wymagania sprzętowe gry mogą się różnić w zależności od aktualnej wersji gry oraz planowanych aktualizacji. Dlatego zawsze warto sprawdzić oficjalne źródła lub informacje na stronie producenta, aby być pewnym, czy Twój sprzęt spełnia wymagania. Pamiętaj, że im wyższe są zalecane wymagania sprzętowe, tym lepiej będziesz mógł cieszyć się grafiką, płynnością i szczegółowym wyglądem gry. Jeśli twój komputer spełnia minimalne wymagania, możesz wciąż cieszyć się rozgrywką, ale możliwe, że będziesz musiał dostosować ustawienia graficzne do swojego sprzętu, aby zapewnić jej płynność.

World of Tanks - gra czołgi symulator action MMO

Świat olbrzymich pancernych bitew

World of Tanks to dynamiczna i wciągająca gra, która przenosi graczy w świat olbrzymich pancernych bitew. Wcielając się w rolę dowódcy czołgu, gracze mają możliwość rywalizacji z innymi graczami na różnorodnych mapach i w różnych trybach rozgrywki. Celem gry jest wykorzystanie taktyki, strategicznych umiejętności i precyzyjnych strzałów, aby zniszczyć wrogie pojazdy i zdobyć przewagę na polu bitwy. World of Tanks oferuje szeroki wybór czołgów z różnych okresów historycznych, od legendarnych pojazdów z czasów II wojny światowej po nowoczesne konstrukcje. Każdy czołg ma swoje unikalne właściwości, takie jak siła ognia, pancerz czy manewrowość, co sprawia, że gra staje się niezwykle zróżnicowana i trzymająca w napięciu. Gracze mogą także rozwijać swoje czołgi, zdobywać doświadczenie i odblokowywać nowe moduły i ulepszenia, aby zwiększyć ich potencjał bojowy.
World of Tanks gra - WOT wymagania sprzętowe

Niezwykle istotna współpraca zespołowa

W World of Tanks niezwykle istotna jest także współpraca zespołowa. Gracze mogą tworzyć drużyny i wspólnie planować taktykę, koordynując swoje działania w celu osiągnięcia zwycięstwa. Komunikacja i współdziałanie są kluczowe, ponieważ tylko dobrze zorganizowany zespół ma szansę pokonać silnych przeciwników i dominować na polu bitwy. Ciesz się niesamowitymi efektami wizualnymi, realizmem dźwiękowym i adrenaliną towarzyszącą dynamicznym starciom pancernych gigantów w świecie World of Tanks. Gra zapewni Ci wiele godzin emocjonującej rozrywki i możliwość rywalizacji z innymi graczami na polach bitew. Pamiętaj, żeby sprawdzić wymagania sprzętowe przed rozpoczęciem przygody, aby mieć pewność, że Twój komputer jest gotowy na walkę i wojenne wyzwania, które czekają na Ciebie w tej popularnej grze online.

World of Warships - gra bitwy morskie - gra symulator okrętu

Flagowe produkcje od Wargaming

Warto wspomnieć także, że oprócz flagowego tytułu jakim jest World of Tanks, Wargaming znany jest również z innych popularnych gier, które zdobyły uznanie graczy na całym świecie. World of Warships  oraz mobilna wersja World of Warships Blitz to kolejna ikoniczna gra Wargaming, przenosząca graczy na szerokie wody oceanów, gdzie mogą dowodzić potężnymi okrętami wojennymi. Ta symulacja bitew morskich oferuje niezapomniane doznania strategiczne, umożliwiając graczom eksplorację historycznych jednostek morskich z różnych epok i nacji. World of Warplanes to trzeci z głównych tytułów studia, który przenosi graczy w stronę nieba umożliwiając kierowanie legendarnymi samolotami z okresu II wojny światowej i późniejszych konfliktów. Dzięki stałemu wsparciu, regularnym aktualizacjom i nowościom, firma Wargaming utrzymuje swoją pozycję na czołowym miejscu w świecie gier online dostarczając niezapomniane doświadczenia dla swoich graczy na całym świecie.

WOT wymagania - World of Tanks - gra czołgi symulator action MMO

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Najlepsze gry shootery, strzelanki, MMOFPSWorld of Tanks znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 MMO SHOOTERY.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

Najlepsze gry akcji strzelankiWorld of Tanks znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY AKCJI.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 

 • World of Tanks logo gry png

  World of Tanks

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy pancerne (Action MMO)
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming.net
  Wydawca: Wargaming.net
  Platformy: Windows, Xbox 360

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Tanks - GamePlay
World of Tanks - drugi GamePlay
World of Tanks Generals - Launch Trailer [Full HD]
Dziennik twórców World of Tanks (polskie drzewko) [Full HD]
World of Tanks - 1941 Battle: 360° [4K]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda World of Tanks
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee