• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Taonga

gra Taonga

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Prowadzenie farmy
Grafika: 2D
Producent: Volka Entertainment Limited
Wydawca: Volka Entertainment Limited
Platformy: PC, smartfon
Premiera: 2020
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 55. WG GATUNKU Strategiczne
13.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 6.0

Taonga to przedstawiciel gatunku, który lata temu zapoczątkowała produkcja Farmville. Mowa tutaj o przeglądarkowych i darmowych grach, w których celem zabawy jest rozbudowa własnej farmy, zdobywanie środków na poszerzanie swoich upraw i odkrywanie nowych możliwości rozwoju. Gra utrzymana została w przyjemnej oprawie wizualnej co sprawia, że sprawi wiele radości zarówno dorosłym i doświadczonym graczom, jak i nowicjuszom. 

Rozgrywka w Taonga rozpoczyna się od krótkiego wstępu fabularnego. Dowiadujemy się w nim, że nasza postać otrzymała w swe posiadanie małą i rajską wyspę. Nim zaczniemy korzystać z jej niewątpliwych uroków, należy zakasać rękawy i zabrać się do pracy. Wszystko po to, aby doprowadzić ją do właściwego stanu, dzięki czemu będziemy mogli rozpocząć uprawy naszych warzyw czy owoców. Sama hodowla roślin jest niebanalna. Im prostsze i bardziej przystępne w hodowli owoce czy warzywa, tym mniej na nich zarobimy. Ważne jest, aby poszukiwać coraz rzadszych, a dzięki temu droższych w sprzedaży nasion. Te będą oczywiście wymagały bardziej kompleksowych warunków. 

Podczas całej zabawy możemy kontaktować się i wspierać z innymi graczami. Gra posiada rozbudowany system społecznościowy, dzięki czemu możemy poznać wielu interesujących i życzliwych graczy, z którymi nasza rozgrywka stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Taonga umożliwia współpracę z innymi i wspólne osiąganie coraz większych sukcesów w prowadzeniu upraw. Nie ma co ukrywać - jest to bardzo opłacalne. Razem o wiele łatwiej osiągnąć sukces i wyhodować jak najlepsze owoce i warzywa! Do tego sama gra jest darmowa i otwarta na wszystkich nowych graczy.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Taonga - Gameplay [HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
  • Sonda Taonga
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee