• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Taonga - co czeka nas na rajskiej farmie?

Taonga - co czeka nas na rajskiej farmie?

Taonga: The Island Farm to darmowa przeglądarkowa gra online po polsku, w której zadaniem gracza jest prowadzenie farmy na wyspie. Brzmi prosto? Jest nieco inaczej, bowiem hodowanie roślin na rajskiej wyspie mimo wszystko nie jest łatwe! Gra odwołuje się do mechanizmów znanych z wszelkich gier farmerskich online, które do tej pory poznaliśmy. Istotne jest zatem nie tylko dbanie o nasze uprawy, ale także odpowiednie planowanie, strategia i poszukiwanie kolejnych nasion, czy sama rozbudowa naszego rolniczego biznesu.
Taonga - gra wyspa farma po polsku

Twórcy gry Taonga nieustannie pracują nad poprawianiem swojej gry, ale duży nacisk położono także na rozbudowę zawartości, co jest przecież elementem kluczowym w tego typu produkcji. Zgodnie z tym, wrzesień upływa na rajskich plantacjach pod znakiem ciekawych wydarzeń, nowej zawartości i wyzwań, których gracze mogą się podejmować. W ostatnich tygodniach gracze brali udział w rozwiązywaniu krzyżówek, w których do odgadnięcia hasła wymagana była znajomość imion postaci występujących w grze.
Taonga - gra wyspa farma po polsku


Z racji nowej, jesiennej pory roku, w grze pojawił się również okazjonalny konkurs. Nie był on może ściśle związany z rozgrywką, ale wymagał sporo kreatywności i pomysłu ze strony graczy. Chodziło o zbudowanie klimatycznej i jesiennej ozdoby, w ramach której należało umieścić logo gry Taonga. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać dwie fotografie. Jedna ma przedstawiać proces tworzenia ozdoby, a druga finalny efekt. Obydwie fotografie muszą również posiadać własnoręcznie wykonane kopie logotypu gry. Oczywiście nie chodzi tutaj o idealną replikę, można zatem pokusić się o nieco fantazji.
Taonga - wyspa farma gra po polsku
W ostatnim miesiącu pojawiło się w grze wiele minigier i zagadek, dzięki którym gracze mogli zdobyc interesujące bonusy i nagrody. Wszystkie zostały utrzymane w duchu miłe rozgrywki dla młodszych i starszych fanów gier online, które skupiają się bardziej na współpracy niż rywalizacji. Jakie będą kolejne miesiące w grze Taonga? Z pewnością czeka nas cała masa wydarzeń okolicznościowych. Na pewno nie zabraknie specjalnego eventu na Halloween, a dalej także i na rozpoczęcie zimy czy Boże Narodzenie. Gracze z pewnością nie będą narzekali na nudę!
Taonga - gra wyspa farma po polsku
Trzeba przyznać, że Taonga: The Island Farm jest pełna pięknej, kolorowej grafiki i wesołych animacji, co czyni ją przyjemną dla oka i dobrą rozrywką dla całej rodziny. Gracze mają także możliwość współpracy z innymi w wirtualnej społeczności, co dodaje dodatkowego wymiaru zabawy i interakcji. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetny tytuł dla miłośników gier o tematyce farma na wyspie oraz dla tych, którzy lubią zabawy związane z rolnictwem i hodowlą. Taonga z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią spędzać czas w wirtualnym świecie pełnym przygód i radości.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 


 • Taonga logo gry png

  Taonga

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Prowadzenie farmy
  Grafika: 2D
  Producent: Volka Entertainment Limited
  Wydawca: Volka Entertainment Limited
  Platformy: PC, smartfon

  • 7.6
  • 0.0
  • 6.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Taonga - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Taonga
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee