• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Zarabianie przez internet

Zarabianie przez internet

Siedzisz właśnie w domu i grasz w swój ulubiony tytuł, kiedy do głowy wpada Ci myśl - "fajnie by było móc zamienić pieniądze z gry w prawdziwą walutę!". Oczywiście po chwili zapominasz o tym abstrakcyjnym pomyśle i wracasz do pokonywania bossa na końcu Dungeonu, mając nadzieję, że w końcu wydropisz upragniony, trudny do zdobycia item. A co, jeśli powiedziałbym Ci, że kwestia przemiany pieniędzy z gry na złotówki wcale nie jest niewykonalnym zadaniem? Jeśli zaintrygowała Cię kwestia zgarnięcia wypłaty w zamian za pokonywanie bossów, to koniecznie przeczytaj resztę artykułu!

Metin 2, czyli kopalnia złota polskich graczy!

Chyba każdy z graczy przechodził w swoim życiu etap, w którym to właśnie Metin 2 stawał się jego ulubioną grą. Od czasów świetności Metina minęło już sporo czasu, jednak to kultowe MMO dalej cieszy się pokaźną rzeszą fanów i ogromnym zaangażowaniem społeczności. Poza oficjalną wersją Metin 2, gracze regularnie zakładają nowe, prywatne serwery – i właśnie w przypadku tych świeżych odsłon starej gry pojawia się idealna okazja na zarobienie pieniędzy.

Jednym z najprostszych sposobów na powiększenie swojego portfela jest znalezienie startującego serwera i rozpoczęcie intensywnego farmienia golda w trakcie pierwszego tygodnia od startu. Zarobione w ten sposób yangi można sprzedać za pokaźne kwoty na serwisach typu allegro. W grę wchodzi również wyexpienie postaci oraz sprzedaż konta.

W związku z dość intensywnym wprowadzaniem nowych serwerów na rynek proces ten można powtarzać - oczywiście wymaga on sporego zaangażowania czasowego i podstawowego zrozumienia mechanik gry, jednak poza korzyściami materialnymi płynącymi z tego rozwiązania, każdy z nas może odświeżyć swoje zakurzone wspomnienia związane właśnie ze złotą epoką Metina.

CS:GO, czyli mania otwierania skrzynek!

Kto nie lubi ekscytacji podczas losowania przedmiotów z lootboxów niech pierwszy rzuci kamieniem! Dreszczyk emocji, moment niepewności i zaciskanie kciuków w oczekiwaniu na otrzymanie najrzadszego przedmiotu – a później wybuch radości, albo ogromny zawód. Myślę, że każdy z nas przeżył to chociaż raz.

Gracze CS:GO co jakiś czas po zakończonej grze mają szansę na zdobycie skrzynki – pula lootboxów co jakiś czas zmienia się i zależna jest od wprowadzonej obecnie operacji. Po otrzymaniu takiej skrzynki mamy możliwość zakupu klucza do niej i postawienia szczęścia na szali licząc na otrzymanie rzadkiego skina do broni. A co gdybym powiedział Ci, że jeśli odpuścisz sobie ten adrenalinowy skok w postaci otwierania skrzynek i zaczniesz składować je w swoim ekwipunku to z czasem możesz je sprzedać ze sporym zyskiem?

Część skrzynek można zdobyć jedynie w określonym czasie, co naturalnie oddziałuje na ich cenę wraz z upływem czasu. Sam niedawno zdecydowałem się zajrzeć do mojego ekwipunku na steamie - przestałem grać w CSa już szmat czasu temu, jednak pozbyłem się jedynie skinów, ponieważ skrzynki, które posiadałem były w tamtym okresie warte kilka groszy. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po wystawieniu 5 skrzynek na rynku, saldo mojego konta na steam powiększyło się o kilkanaście złotych.

Nie jest to sposób, który zapewni Ci góry złota, natomiast może pomóc w uzbieraniu do zakupu nowej gry. Jednak kto wie, może akurat jesteś w posiadaniu dużej liczby niezwykle rzadkich skrzynek? Najlepiej sprawdź to już teraz!

Odbicie od gier, czyli wypełnianie ankiet

Ostatnim przykładem, którym chciałbym się z wami podzielić jest wypełnianie płatnych ankiet. Internet przepełniony jest serwisami, które oferują wynagrodzenie w zamian za uzupełnianie różnorakich ankiet. Większość takich zleceń zajmuje kilka minut i oferuje wynagrodzenie w przedziale 0.5-3 zł.

Oczywiście przed wypełnieniem ankiety musimy odpowiedzieć na kilka pytań, które zdeterminują, czy kwalifikujemy się do wzięcia udziału w badaniu, jednak pula ankiet w większości przypadków jest dość pokaźna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Serwisem, który z czystym sercem mogę polecić jest swpanel.pl.

Jeśli masz sporo wolnego czasu i chęć dodatkowego zarobku to wypełnianie ankiet może Ci w tym sprawnie pomóc.


 

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O ZARABIANIU NA GRACH KOMPUTEROWYCH

Gry, na których można zarobić prawdziwe pieniądze

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając

Gry na których można zarobić pieniądze online

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee