• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Ranking gier - tytuły, które podbiły rynek

Ranking gier - tytuły, które podbiły rynek

Przedstawiając ranking gier PC online sięgamy po najlepsze wydania, które wydały nam się na tyle dobre, aby zaspokoić zapotrzebowanie na dobre granie wśród większości rodzimych graczy. To tytuły pod wieloma względami wyjątkowe, ale i czerpiące garściami ze sprawdzonych mechanik. Niektóre z nich wydane pierwotnie na konsole, a dopiero później na komputery osobiste. Zarabiające dla swoich producentów krocie, ale stawiające gracza stale w centrum uwagi.
Forge of Empire - gra startegiczna imperium budowa
Tworzone po dobrze wytyczonej ścieżce lub ze zmianami wprowadzanymi pod istotnym wpływem społeczności graczy. Stworzony dla Was gry online ranking nie jest z pewnością kompletny i wielu ułożyłoby go inaczej. Wszystko przecież zależy od perspektywy, z której patrzy sam gracz, a każdy ma ją odrobinę inną.
League of Angels III - gra MMORPG fantasy idle game
GTA Online, czyli Grand Theft Auto w wersji online - to tutaj spotykają się growi gangsterzy, których celem jest dorobienie się sporej sumki i wydanie jej na uciechy życia. Na mieszkanie w najlepszej dzielnicy, na wyjątkowy samochód, na hazard i inne używki. To także miejsce spotkań społeczności graczy, którzy chętnie biorą udział we wspólnych wyczynach, takich jak skoki spadochronowe, wyścigi po zakręconych torach itp.
Game of Thrones - gra strategiczna fantasy - gra o tron
Borderlands 3 to gra, która potrafi podnieść ciśnienie krwi. Tutaj walczymy, strzelamy, zabijamy na potęgę, a wszystko możemy robić z kilkoma znajomymi. Wykonujemy misje, korzystamy ze specjalnych zdolności i po prostu czujemy siłę każdej użytej w walce broni.
Eternal Fury: Resurrected - fantasy MMORPG strategia turowa
PC gry ranking nie byłby pełen bez kultowego Fortnite: Battle Royale - gry, która pobiła już wiele realnych rekordów i niewiele zostało jej do pobicia. Ze stale rozwijanym scenariuszem Battle Royale, postaciami i sprawdzonymi mechanikami, podbiła serca milionów graczy na całym świecie. Darmowa, lecz oczywiście ze skrzyniami z łupami, za które wielu srogo już zapłaciło. Tworzona przez Epic Games i dystrybuowana przez ich sklep, który powoli zdobywa zaufanie klientów, mimo wielu kontrowersji związanych z jego działalnością.
Ragnarok 2 Online - gra anime fantasy MMORPG
CS: GO - kolejna strzelanka, nastawiona na grę w kooperacji. Wydana prawie dekadę temu jest jedną z najlepszych gier wideo online. Z broniami, które osiągają niezwykle wysokie ceny rynkowe, z dynamiczną i atrakcyjną rozgrywką, która wciągnęła do gry miliony osób. Z możliwością rozgrywania starć ze znajomymi i przeciw nim. Oczywiście ze społecznością wspierających producentów graczy, którzy wciąż czekają na kolejne nowości. Z największymi i najlepszymi growymi arenami, gdzie w konkury wchodzą najlepsze zespoły graczy, walczących o ogromne pieniądze.
OGame - gra strategia kosmos - gry strategiczne
Ski Jump Simulator - jest sieciową grą komputerową, gdzie rywalizujemy z innymi graczami z całego świata w konkursach skoków narciarskich. Wraz z rozwojem własnej postaci skoczka i odbytymi treningami w tutejszym warsztacie, otrzymujemy do dyspozycji tryb fabularny i MMORPG. W tym pierwszym naszym przeciwnikiem będzie dobrze zaprojektowane SI i jest to polecany tryb na start, gdzie możemy potrenować zdolności na każdej ze skoczni z osobna jednocześnie wypracowując najlepszą technikę skoku w zależności od napotkanych warunków pogodowych. Tak, tutaj możemy skakać nawet w czasie burzy, deszczu czy śnieżycy.
Ski Jump Simulator gra o skokach narciarskich
To tylko kilka tytułów przytoczonych przez gry PC ranking. Obok nich można by dodać jeszcze wiele produkcji. To są jednak te, które pod wieloma względami wybiły się znacznie ponad inne i spotkały się z najlepszym odbiorem graczy. Niektóre z nich udowodniły wręcz, że są warte wielu tysięcy wydanych złotych.


 

SPRAWDŹ TAKŻE ZESTAWIENIA TOP NAJLEPSZE GRY MMORPG, STRATEGICZNE MMO ORAZ SUPER MOBA

Najlepsze top gry MMORPG i MMONajlepsze top gry strategiczne MMO

Najlepsze top gry MOBA super

 


 

Gry MMORPG ranking Multiplayer online za darmo

Zobacz także aktualny Ranking Gier Online tworzony przez społeczność graczy.
Zagłosuj na swój ulubiony tytuł. Nie wiesz jak? TUTAJ masz wskazówki ;)
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 

Football Team - gra piłka nożna - gry manager piłkarski

 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee