• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Book of Heroes

gra Book of Heroes

Gatunek: Inne
Tematyka: Karciana gra RPG fantasy
Grafika: 2D
Producent: Esprit Games
Wydawca: Esprit Games
Platformy: PC, Android, iOS
Premiera: 2017
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 37. WG GATUNKU Inne
2.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 7.3

Dynamiczne walki bohaterów w świecie fantasy

Book of Heroes to wieloplatformowa gra karciana RPG online, która pozwala tworzyć kolekcjonerską talię kart z bohaterami ze świata fantasy wykorzystywanymi w czasie rozgrywki. System walki jest dynamiczny i intensywny a sam interfejs przejrzysty (na początku jesteśmy przeprowadzeni przez instruktaż). Sukcesywnie ulepszając bohatera możemy brać udział w coraz trudniejszych pojedynkach na dobrze zaprojektowanych Arenach.
Book of Heroes - gra karciana RPG online

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Bohater, który może zapobiec zagładzie

Akcja rozgrywa się w krainie Roland, w której doszło do otwarcia otchłani. Przy pomocy Żywiołaków bogini tego świata zamknęła otchłań tracąc przy tym wszystkie swoje siły. Istnieje przepowiednia o człowieku z Zaziemia, który ponownie uratuje krainę kiedy pieczęć nałożona na otchłań osłabnie. I tak też dzieje się na początku gry. Po zalogowaniu się następuje moment pęknięcia pieczęci i tylko nasz bohater może zapobiec zagładzie.
Book of Heroes - gra karciana RPG online

Klasyczna gra RPG online utrzymana w stylu retro

Book of Heroes to klasyczna gra RPG online utrzymana w stylu retro. Naszym głównym zadaniem jest pokonywanie przeciwników, których na planszy spotykamy w zasadzie co chwilę. Akcja nie dzieje się na jednym terenie. Wraz z przejściem do kolejnego rozdziału zmienia się również sceneria. Odblokowujemy kolejnych bohaterów poprzez wykupienie (za specjalne kryształy zdobywane w walce) kart z ich wizerunkami. Na aktualnie rozgrywanej arenie znajdziemy odpowiednie przedmioty typu zbroja lub zwoje, w które wyposażamy bohaterów, aby zwiększyć ich skuteczność w walce. Można to robić również poprzez przeznaczony do tego sklep reprezentowany przez ikonę goblina w menu stolicy.
Book of Heroes - gra karciana RPG online

Odkryj magię i tajemnicze stworzenia

Walka z przeciwnikami jest dwupoziomowa. Na każdej z plansz najpierw spotykamy słabszych przeciwników, a po kilku takich potyczkach możemy zmierzyć się z bossem danego rozdziału. Menu walki otwiera się automatycznie przed każdym starciem. Możemy tutaj wybrać do walki bohaterów, których udało nam się wcielić do swojej talii kart i odpowiednio ich rozmieścić ustalając szyk w walce. Maksymalnie wykorzystujemy 6-ciu bohaterów. Po zaakceptowaniu ustawień walka rozgrywa się automatycznie. W Book of Heroes nawiązujemy relację z innymi graczami, co umożliwia współpracę między bohaterami oraz wymianę wiadomości tekstowych.
Book of Heroes - gra karciana RPG online

Eksploracja tajemniczego świata pełnego wyzwań

Zaletą gry jest jej wieloplatformowość. Zagramy w nią zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i aplikację systemu Android oraz Mac. Konto, które założymy zapisuje i przechowuje dane niezależnie od platformy, na jakiej chcemy w danym momencie zagrać. Oprawa graficzna i system poruszania się postaci po planszy, jak i niektóre jej elementy, przywodzą czasami na myśl starsze wersje kultowej gry Heroes of Might and Magic.
Book of Heroes - gra karciana RPG online

.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ3 – Gameplay Japonia [HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 – Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Book of Heroes
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze