• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

OGame - Nowości w legendarnej kosmicznej strategii

OGame - Nowości w legendarnej kosmicznej strategii

OGame, kultowa gra strategiczna osadzona w kosmicznych realiach, wciąż podbija serca graczy na całym świecie. Ostatni rok przyniósł wiele fascynujących nowości dla fanów tego tytułu, zarówno dla weteranów, jak i nowych odkrywców. Wśród najważniejszych zmian znajduje się otwarcie nowego uniwersum o nazwie "Gaspra", który działa w przyśpieszonym trybie, co można określić mianem "speed serwera". To jednak nie wszystko - gra doczekała się również swojej wersji mobilnej, dostępnej na urządzeniach z systemami iOS i Android. Ale to nie koniec, najważniejszą nowością jest dodatek "Formy Życia", który przynosi odświeżenie do rozgrywki, wprowadzając obce rasy i unikalne technologie. Przenieśmy się teraz w świat kosmicznych podbojów, by bliżej przyjrzeć się tym ekscytującym nowościom w OGame.

OGame - gra strategia kosmos - gry strategiczne

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Przyspieszone uniwersum 'Gaspra' napędza grę

OGame, legendarne przeglądarkowe MMO osadzone w realiach science-fiction, stale ewoluuje, a rok ostatni przyniósł wiele fascynujących nowości dla fanów tej gry kosmicznej. W zeszłym roku gracze mogli cieszyć się otwarciem nowego uniwersum o nazwie "Gaspra", które działa w przyśpieszonym trybie, co można określić mianem "speed serwera". Co to dokładnie oznacza?
OGame - strategiczna gra w kosmosie przeglądarkowa online
Nowe Uniwersum "Gaspra" cechuje się przyspieszonymi parametrami, które zapewniają dynamiczną rozgrywkę i większą ekscytację. Prędkość ekonomii została zwiększona aż siedmiokrotnie, co oznacza szybszą produkcję surowców, budowę budynków i stoczni. Badania postępują aż czternastokrotnie szybciej, co pozwala graczom rozwijać swoje imperium kosmiczne w zawrotnym tempie. Floty pokojowe poruszają się siedmiokrotnie szybciej, a floty wojenne pięciokrotnie, co wprowadza dynamiczną dynamikę do walk kosmicznych.
OGame - strategiczna gra w kosmosie przeglądarkowa online
Floty obronne również przemieszczają się siedmiokrotnie szybciej, zwiększając reakcję na potencjalne zagrożenia. Co więcej, aż 50% złomu ze zniszczonych statków ląduje na polu zniszczeń, a 30% złomu z obrony również trafia na to samo pole, co daje graczom więcej możliwości recyklingu i wykorzystania surowców. Spalanie deuteru zostało zmniejszone do 0,7, co jest korzystne dla graczy korzystających z tej cennej substancji. Na dodatek, uniwersum "Gaspra" oferuje aż siedem galaktyk, system ACS (Atak na Sojusz), dodatkowe +25 pól budowlanych i aktywną ładowność sond szpiegowskich.

OGame - strategiczna gra w kosmosie przeglądarkowa online

Legendarne podboje teraz na Twoim telefonie

Jednak to nie koniec nowości w świecie OGame. W zeszłym roku, z okazji 20. rocznicy gry, wprowadzono wersję mobilną, co oznacza, że gracze mogą teraz cieszyć się przygodą w kosmosie na swoich urządzeniach z systemami iOS i Android. Twórcy zadali sobie trud, aby zapewnić dostęp do wszystkich funkcji znanych z wersji przeglądarkowej na PC, dzięki czemu można wysyłać statki na misje, doskonalić proces wydobywania surowców i prowadzić badania nawet na ekranach smartfonów i tabletów.

OGame mobile - strategiczna gra w kosmosie przeglądarkowa online

Nowe rozszerzenie 'Formy Życia' zapewniają dawkę emocji

Jednak najważniejszą nowością jest dodatek "Formy Życia", pierwszy duży dodatek do gry od dziesięciu lat. Twórcy wprowadzili do gry cztery różne formy życia, w tym trzy obce rasy, które można hodować na swoich planetach. To otwiera dostęp do unikalnych struktur i technologii, a te obce formy życia traktowane są jak surowce, których nie można transportować ani rabować. To zdecydowanie zmienia podejście do rozgrywki, dodając jej nowe, fascynujące elementy i wyzwania.

OGame mobile - strategiczna gra w kosmosie przeglądarkowa online

100 milionów entuzjastów kosmicznych podbojów

OGame to gra, która od ponad 20 lat przyciągnęła już ponad 100 milionów graczy na całym świecie i jest dostępna w 26 językach. Wcielając się w władców planet, gracze rywalizują o dominację w kosmicznym imperium. Muszą dbać o wydobycie surowców, przeprowadzać badania i rozwijać swoje armie, aby przetrwać w tym surowym kosmicznym świecie. Gra stale się rozwija dzięki regularnym aktualizacjom i nowej zawartości, co sprawia, że ​​jest atrakcyjna zarówno dla weteranów, jak i nowych graczy.
OGame - strategiczna gra w kosmosie przeglądarkowa online
OGame to nie tylko gra, to legenda. To projekt, który działa z sukcesem od ponad dwóch dekad. W roku 2022, z okazji 20. rocznicy premiery, pojawiła się wersja mobilna, umożliwiając graczom cieszenie się jej zawartością na nowych platformach. Sukces OGame to efekt pierwszego poruszenia na rynku gier online w latach 2000 i znakomity projekt gry, który przyciąga aktywną społeczność i regularne aktualizacje.
OGame - strategiczna gra w kosmosie przeglądarkowa online
OGame to także historia sukcesu i przykład trwałego, kochanego przez graczy projektu. Dla twórców, firmy Gameforge, OGame jest nadal projektem, którym zajmują się ze szczególną troską i uwagą, nadal testując nowe pomysły i innowacje. To prawdziwa perełka w świecie gier online, która przetrwała próbę czasu i wciąż zachwyca swoją społeczność.

OGame - gra strategia kosmos - gry strategiczne

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer


 

OGame znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY WOJENNE ONLINE.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

 


 

CZYTAJ WIĘCEJ O MMORTS ORAZ SPRAWDŹ ZESTAWIENIA TOP GIER STRATEGICZNYCH I WOJSKOWYCH

GRY MMORTS - RTS online

Najlepsze top gry strategiczne MMO

Najlepsze top gry wojskowe online 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 

 • OGame logo gry png

  OGame

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Science fiction (MMOSG)
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Gameforge AG
  Wydawca: Gameforge AG
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

OGame - Gameplay
OGame - drugi Gameplay
Ogame - Trailer [HD]
OGame – New Teaser Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda OGame
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee