• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Nowy dodatek do Hearthstone'a dostępny już od 12 kwietnia

Nowy dodatek do Hearthstone'a dostępny już od 12 kwietnia

Blizzard zdecydowanie nie próżnuje i niemal non stop aktualizuje swoje produkcje. Nie mówię tutaj tylko i wyłącznie o Hearthstone, ale także innych tytułach Overwatch, Heroes of the Storm. Fani karcianki giganta z Irvine powinni już niebawem otrzymać całkiem pokaźną liczbę zmian i nowości.
Hearthstone nowy dodatek

O najnowszym dużym dodatku do Hearthstone’a otrzymaliśmy pierwszy raz informacje już na początku marca, a jak to już się zdążyliśmy przyzwyczaić od oficjalnej pierwszej zapowiedzi nie mija zbyt dużo czasu i aktualizacja pojawia się na serwerach produkcji. Nie inaczej jest w przypadku Wiedźmiego Lasu, update zostanie udostępniony wszystkim graczom już 12 kwietnia, czyli w najbliższy czwartek. Jakie nowości przyniesie ze sobą najnowsze rozszerzenie? Po pierwsze pokaźną liczbę kart. Dokładniej mówiąc 135. Większość z nich została już ujawniona przez twórców, jednak ostatnią pulę (zapewne tych najbardziej smakowitych) zobaczymy już na streamie Blizzarda już w najbliższy poniedziałek 9 kwietnia o godzinie 20:00 polskiego czasu na oficjalnym kanale Hearthstone’a na Twitchu.  Po drugie ważną nowością jest nowe umiejętność kart – Zryw. Można ją nazwać alternatywną wersją Szarży, bowiem zagrana karta może zaatakować przeciwników od razu po wprowadzeniu na pole bitwy, lecz w odróżnieniu do Szarży nie może zaatakować bohatera. Drugą z nowych umiejętności jest Echo. Ta z kolei tworzy na ręce kopię widmo przed chwilą zagranej karty, którą oczywiście później również możemy zagrać gdy mamy odpowiednią ilość many. Po trzecie kampania fabularna. Tutaj będziemy dowodzić jednym z czterech nowych bohaterów i musimy pozbyć się całego zła, które zalęgło się w Wiedźmim Lesie.

Ważną informacją w przypadku nowego dodatku do Hearthstone’a zdecydowanie jest fakt, że wraz z nadejściem nowego rozszerzenia czyli Wiedźmiego Lasu zakończy się Rok Mamuta, a z kolei rozpocznie się Rok Kruka. Co to oznacza dla graczy? Przede wszystkim to, że nie będziemy mogli zagrać w standardowych trybach rozgrywki kartami z trzech ostatnich rozszerzeń Przedwieczni Bogowie, Pewnej nocy w Karazhanie oraz Ciemne zaułki Gadżetonu. Dla pocieszenia dodam, że karty z tych dodatków będą dostępne w trybie Dziczy. Jak już nas przyzwyczaił Blizzard dodatek Wiedźmi Las możecie zakupić w przedsprzedaży koszt to 49,99 euro co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę około 210 złotych. W tej cenie otrzymamy 70 pakietów kart oraz specjalny nowy rewers. Dla tych, którzy nie chcą wydawać ani grosza na produkcję Blizzarda, twórcy również przewidzieli nagrody. Jeśli tylko zalogujecie się do karcianki po premierze dodatku otrzymacie na start trzy pakiety kart oraz losową klasową legendarną kartę i to wszystko zupełnie za darmo. Całość jak sami widzicie daje całkiem sporą ilość nowości i z całą pewnością fani Hearthstone’a powinni być ukontentowani nową zawartością w grze, która pojawi się już 12 kwietnia.
 

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Hearthstone logo gry png

  Hearthstone

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Karciana - logiczne fantasy
  Grafika: 2D
  Producent: Blizzard
  Wydawca: Blizzard
  Platformy:

  • 7.6
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Hearthstone - The Grand Tournament Trailer [FUll HD]
Hearthstone - Funny Japan Commercial TV [Full HD]
Hearthstone: The MMO Unveiled! [Full HD]
Hearthstone: Knights of the Frozen Throne - Zwiastun [Full HD]
Farmersi – Poradnik dla początkujących

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Hearthstone
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee