• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Hearthstone - Chłodny powiew świeżości!

Hearthstone - Chłodny powiew świeżości!

W internecie pojawiła się oficjalna nazwa nowego dodatku dla popularnej karcianki – Hearthstone. Blizzard po raz kolejny otwiera drzwi do dawno nieodwiedzanej krainy, królestwa samego Lich Kinga, Northrend. Dodatek o nazwie „Knights of the Frozen Throne” wprowadza ogromną pulę nowych kart i odświeża opcję gry single-player. Wprowadzenie nowych kart jest standardem każdego dodatku, jednakże większe skupienie na elementach PvE jest po części nowością. Blizzard najwidoczniej szybko dostosowuje się do najnowszych trendów wprowadzanych do tego gatunku gier.

Wprowadzonych zostanie aż 135 nowych kart, a w nich znajdziemy postacie z nową, lecz znajomą z uniwersum umiejętnością, kradzieżą życia, która pozwala na leczenie bohatera ilością punktów życia odpowiadającym punktom obrażeń przyzwanej postaci. Pojawiły się także legendarne karty bohaterów, które po zagraniu zmieniają zarówno wygląd, jak i umiejętność specjalną naszego bohatera. W filmie pokazowym, przygotowanym przez twórców, mieliśmy okazję zobaczyć w akcji jedynie postać łowcy oraz przypisaną mu legendarną kartę bohatera – Deathstalker Rexxar. Po jej zagraniu łowca zyskuje pięć punktów pancerza, zadaję wszystkim wrogim minionom dwa punkty obrażeń oraz zmienia moc specjalną na „stwórz bestię”. Nowa umiejętność pozwala na stworzenie nowego zmodyfikowanego miniona zombie, który będzie posiadał cechy dwóch bestii użytych do operacji. Cała zabawa przypomina badania profesora Putricide’a, z którym zmierzyć się możemy w Icecrown Citadel.

Hearthstone nowości

Model gry jednoosobowej pozwala graczom zmierzyć się z ze znajomymi postaciami w dwuskrzydłowej instancji po trzech bossów. Wszystkie walki, które poprzedza specjalnie przygotowany prolog, mają zmierzać w kierunku finałowej potyczki z samym Lich Kingiem. Co ciekawe, wszystkie misje będą dostępne za darmo. Ukończenie prologu gwarantuje nagrodę w postaci jednej z legendarnych kart bohaterów. Każdy z bossów również ma dla nas kilka bonusowych kart. Takie rozwiązanie pozwoli na równe szanse dla wszystkich graczy i nieco zniweluje Pay-to-win. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalne strony producenta oraz zachęcamy do obejrzenia oficjalnego zwiastuna.

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.
 


 • Hearthstone logo gry png

  Hearthstone

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Karciana - logiczne fantasy
  Grafika: 2D
  Producent: Blizzard
  Wydawca: Blizzard
  Platformy:

  • 7.6
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Hearthstone - The Grand Tournament Trailer [FUll HD]
Hearthstone - Funny Japan Commercial TV [Full HD]
Hearthstone: The MMO Unveiled! [Full HD]
Hearthstone: Knights of the Frozen Throne - Zwiastun [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Hearthstone
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee