Najlepsze aplikacje do handlu kryptowalutami • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Najlepsze aplikacje do handlu kryptowalutami

Najlepsze aplikacje do handlu kryptowalutami

Dziś kryptowaluty stają się coraz bardziej powszechne. Trzeba przy tym zdawać sobie sprawę z tego faktu, że tylko niewielka część zajmuje się handlem bitcoinem, czy innymi takimi walutami. Możemy dziś mieć aplikację na swoim telefonie, dzięki którym można kupować i sprzedawać waluty. Postanowiliśmy zatem wybrać kilka najciekawszych aplikacji do handlu kryptowalutami.

Sorare - piłkarskie NTF - zarabianie pieniędzy

Webull

Webull to całkiem ciekawa aplikacja, za pomocą której można kupować akcje, fundusze ETF i kryptowaluty bez prowizji. Funkcjonuje ona na zasadzie marży spreadu dla naszych transakcji kryptograficznych. Wspomniana marża spreadu wynosi tutaj 1 procent. Na chwilę obecną za jej pomocą można kupować i sprzedawać dziewięć różnych typów walut, w tym Bitcoin, Ethereum czy Cardano. Każdy użytkownik otrzymuje tutaj swoje indywidualne konto maklerskie. W aplikacji znajdziemy między innymi zaawansowane wykresy, wiele wskaźników technicznych czy też Nasdaq TotalView, dzięki czemu w pełni będziemy w stanie wykorzystać swoje możliwości handlowe.

Robinhood

Robinhood stał się niezwykle popularny, gdy mieliśmy do czynienia ze słynną akcją GameStop. Wtedy to ta aplikacja biła rekordy w sieci. Dzięki niej można inwestować w kryptowaluty, akcje. Dzięki Robinhood Crypto można bez prowizji i minimalnych limitów konta handlować wybranymi walutami, wśród których znajdują się między innymi Bitcoin, Dogecoin czy Ethereum. Poprzez Robinhood można liczyć na objaśnienie finansów, różnego typu narzędzia handlowe, dostęp do danych rynkowych w czasie rzeczywistym, oceny analityków, powiadomienia o ważnych wydarzeniach.
Gry w których można wygrać pieniądze

eToro

Sporą popularnością cieszy się również eToro, gdzie użytkownicy zyskują dostęp do aż 29 kryptowalut, w tym do Tezos, Uniswap czy Polygon, których zazwyczaj nie ma w innych aplikacjach maklerskich. Można tutaj inwestować w kryptowaluty i pary kryptoaktywowe, korzystać z różnego rodzaju wykresów i narzędzi analitycznych. Ważne jest to, że nasze kryptowaluty obecne na platformie możemy w dowolnym momencie przelać do swojego portfela eToro Wallet. Plusem jest to, że nie mamy tu do czynienia z bezpośrednimi prowizjami, jednak trzeba uważać na marżę spreadu, która waha się od 0,75 do aż 5 procent! Dzięki temu jest to jedna z najlepszych aplikacji do inwestowania i handlu kryptowalutami.

PayPal

PayPal to jeden z najbardziej znanych portfeli internetowych, z którego korzystają miliony osób na całym świecie. Całkiem niedawno serwis ten wprowadził możliwość korzystania z kryptowalut. Można nimi bowiem handlować. Na początek mamy do wyboru Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin Cash. PayPal pobiera opłatę za każdą transakcję, jak i również ustala ceny w marży spreadu w swoich transakcjach. Opłaty zaczynają się od 50 centów, a mogą wynieść do 1,5% dla wyższych kwot.Pro-Gamer - sklep gracza - sprzęt komputerowy i akcesoria

Coinbase

Coinbase to serwis i aplikacja, który został specjalnie stworzony pod kryptowaluty. Niech o tym świadczy fakt, że mamy tu do czynienia z blisko 100 różnymi kryptowalutami. Serwis może się pochwalić ponad 68 mln użytkowników. Wśród dostępnych akcji mamy między innymi zakupy cykliczne, gdzie system będzie automatycznie dokonywał za nas codziennie, co tydzień bądź co miesiąc danych transakcji. Coinbase zapewnia nam nawet ubezpieczenie kryptowalut. Za pomocą aplikacji dowiemy się, jakie są podstawy kryptowalut, poznamy ciekawe wskazówki i samouczki, jak i również wiadomości rynkowe. Minusem są tu jednak opłaty, które nie są do końca wyszczególnione. Dlatego warto za każdym razem zwracać uwagę na prowizje.

Na naszej liście wymienić możemy również inne aplikacje do kupowania i handlu kryptowalutami: Revolut, Kraken, CashApp, Gemini, Trezor, Bisq, Binance.
Gamehag - zarabiaj grając w gry komputerowe

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

LUBISZ SKOKI NARCIARSKIE? KONIECZNIE SPRAWDŹ DARMOWĄ GRĘ SKI JUMP SIMULATOR

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra
 

 • Forge of Empires logo gry png

  Forge of Empires

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Różne epoki historyczne (MMOSG)
  Grafika: izometryczna
  Producent: InnoGames GmbH
  Wydawca: InnoGames GmbH
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - Gameplay
Forge of Empires - drugi gameplay
Forge of Empires - Oceaniczna przyszłość [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Forge of Empires
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze