• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Fortnite z potężną aktualizacją

Fortnite z potężną aktualizacją

Przed kilkoma dniami informowałem Was o planach jakie ma Epic Games na swoją produkcję, część z nich, została właśnie wdrożona przy okazji najnowszej aktualizacji oznaczonej numerem 3.0.0. Twórcy Fortnite przyzwyczaili nas do regularnych update'ów, średnio raz na tydzień w czwartek otrzymujemy nową paczkę zmian. W ostatni czwartek aktualizacja przyniosła ze sobą sporą ilość kontrowersji, na szczęście większość problemów została usunięta przy pomocy ostatniej aktualizacji.

Pierwszą poważną zmianą jest wprowadzenie sezonu trzeciego, a także karnetu bojowego. Możemy dobić do 100 poziomu odblokowując nowe skiny (między Johny Wick się pojawia), specjalne nowe kilofy, emotki itd. Nowości pod tym względem jest całkiem sporo. Gracze konsolowi otrzymali tryb działania w 60 klatkach na sekundę, gra dzięki temu powinna być zauważalnie płynniejsza, a na jakości grafiki na konsolach nie powinna zbyt wiele stracić. Update otrzymali właściciele Playstation 4, Playstation 4 Pro, Xbox One, Xbox One X. W arsenale pojawiło się rękodziało zupełnie nowa potężna broń. Nowością również jest symfoniczna ścieżka dźwiękowa, która została przygotowana przez twórców muzyki filmowej – Marco Beltrami oraz Pinar Toprak. Dodatkowo dla daltonistów została uruchomione ułatwienia, nieco łatwiej także możemy budować. Standardowo poprawiono błędy, które pojawiły się we wcześniejszych aktualizacjach (szczególnie przedostatni update namieszał nieco w świecie gry Fortnite).
Fortnite duża aktualizacja
Powyższe zmiany tyczą się przede wszystkim trybu Battle Royale, natomiast osobną listę zmian również tryb Ratowanie Świata. Tutaj zmiany nie są tak spektakularne, ale wśród nich i tak znajdziemy co najmniej kilka ważniejszych. Mamy dwa nowe sprzęty Deskolotka oraz Rękodziało, nowy rozdział wydarzenia „Wiosno przybywaj”, nowy bohater, a także legendarne wersje pozostałych herosów. Jak widzicie zmian Epic Games przygotowało dla graczy całkiem sporo nowości, a ze wcześniejszego mojego newsa możecie dowiedzieć się jakie jeszcze zmiany pojawiają się w nadchodzących aktualizacjach, z całą pewnością mogą się one spodobać graczom i wprowadzą pewien powiew świeżości.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Fortnite: Battle Royale logo gry png

  Fortnite: Battle Royale

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: battle royale
  Grafika: 3D
  Producent: Epic Games
  Wydawca: Epic Games
  Platformy: PC, Playstation 4, Xbox One

  • 7.6
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fortnite - gameplay [Full HD]
Fortnite Android / iOS - Gameplay [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Fortnite: Battle Royale
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee