• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Six-a-side - piłka nożna w wydaniu niezależnym

Six-a-side - piłka nożna w wydaniu niezależnym

Six-a-side to świetna propozycja dla fanów gier sportowych, a w szczególności gier o piłce kopanej. Ta niezależna gra przeglądarkowa o piłce nożnej łączy w sobie prostotę tego rodzaju tytułów, z kilkoma elementami które są nie tylko ciekawe i angażujące, ale także znane z wielu większych gier. Nie przeszkadza również dwuwymiarowa grafika, która w przyjętej konwencji sprawdza się znakomicie. Jest to dobra alternatywa dla wszystkich głodnych piłkarskich wrażeń oraz emocji z poziomu ekranu komputera.

six a side manager piłkarski

Six-a-side to idealny przykład gry, która powstała na bazie wielu doświadczeń jej twórców. Za grą stoją bowiem osoby niezależne, które od lat grały i poznawały tajniki gier przeglądarkowych, przy okazji budując swój obraz idealnego tytułu tego rodzaju. Od fanów dla fanów? Zdecydowanie tak. Efekt finalny tych doświadczeń to właśnie Six-a-side, czyli wyjątkowa gra dla fanów piłki nożnej online. Co jednak wyróżnia tę grę? Na pierwszy rzut oka można by wymienić grafikę, ponieważ pozostałe cechy poznamy dopiero po rozpoczęciu rozgrywki.

PROSTA LECZ ZŁOŻONA

Menadżer piłkarski Six-a-side wita nas bardzo konkretnym zbiorem informacji na temat tego, dlaczego powinniśmy zagrać w grę. Jest to produkt stworzony przez pasjonatów gier i piłki nożnej adresowany właśnie do takich osób. Gra wyróżnia się na tle innych gier przeglądarkowych, gdyż nie bombarduje nas na samym początku niebotyczną ilością reklam czy zachęt to zakupów wewnątrz gry. Do efektywnej zabawy nie potrzebujemy kont premium, specjalnej waluty czy innych kosztownych ulepszeń. Liczy się gameplay. Poza tym, gra nie wymaga od nas również nieustannej obecności czy cyklicznego logowania, gdyż nie będą szły za tym specjalne bonusy czy mnożniki. Co jest zatem ważne? Sama rozgrywka i skill. Poinformowanie tego na planszy powitalnej to bardzo ciekawe i godne podziwu zagranie. 

Six-a-side gra piłkarska

W kolejnym kroku zauważymy, że Six-a-side oferuje nam rozgrywkę w oprawie 2D, co nawet w przypadku gier przeglądarkowych zdaje się być powoli pieśnią przeszłości. Jednakże nie w tym wypadku, ponieważ ani przez moment dwuwymiarowa grafika nie sprawia, że czujemy archaizm czy techniczne zacofanie. Jest to jak najbardziej celowy zabieg, który umożliwił z pewnością skupienie się na szerszej koncepcji projektu. Można zatem określić to mianem cechy, a nie wady. Zresztą, to nie grafika miała być główną zaletą gry. Tymi są rozgrywka i mnogość kombinacji, które mogą wdrożyć gracze w swoich drużynach.

MANAGER DS. PIŁKARSKICH I TRANSFEROWYCH

Rozgrywka w Six-a-side opiera się na szeroko pojętym zarządzaniu swoją piłkarską drużyną. W grze przychodzi nam rozgrywać mecze, rozwijać umiejętności swoich zawodników, a także podejmować działania na rynku transferowym. Możemy dzięki niemu sprzedawać swoich graczy, a także wyszukiwać lepszych, czy też bardziej utalentowanych i perspektywicznych. W temacie samych meczów, dostępne są zarówno sparingi, jak i mecze ligowe oraz puchary i turnieje. To właśnie podczas tych meczów Six-a-side rozwija skrzydła, gdyż do dyspozycji graczy oddano ponad 40 różnych poleceń kierowanych wobec piłkarzy. Kierując drużyną mamy bardzo dokładny wpływ na każdy aspekt jej zgrania i poruszania się na boisku. Dostępnych jest aż 26 pozycji, co w połączeniu z tworzeniem indywidualnej taktyki sprawia, że liczba możliwości jest nieograniczona.

Six-a-side gra piłkarska online

Właśnie ta prostota połączona ze złożonością i ilością kombinacji świadczy o sile tytułu. W grze dostępne jest forum dla graczy, gdzie utrzymują oni nieustannie trwający kontakt ze sobą, a także twórcami gry. Do tego dochodzą też międzynarodowe rankingi i ligi, co tylko wzmaga rywalizacyjny aspekt gry. Jest to świetna propozycja dla fanów gier przeglądarkowych, a także fanów piłki nożnej, której jest przecież tak wielu na całym świecie. Six-a-side to naprawdę udana gra piłkarska.

Football Team - gra piłkarska piłka nożna - kariera piłkarza - manager

 

 

CZYTAJ MATERIAŁY O GRACH PIŁKARSKICH I SPORTOWYCH, W KTÓRYCH POJAWIŁ SIĘ FOOTBALL TEAM

top gry piłka nożna najlepsze

gry sportowe top najlepsze freegry piłkarskie - najlepsze top dobre

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 


 • Six-a-side logo gry png

  Six-a-side

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Manager sportowy - piłka nożna
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Sixaside Ltd
  Wydawca: Sixaside Ltd
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 5.8
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania
Final Fantasy XIV - Czy to najlepsze MMORPG i czy warto zagrać w FFXIV?

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Six-a-side
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee