• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Chciałeś zostać farmerem? Symulator Farmy Online Ci to ułatwi

Chciałeś zostać farmerem? Symulator Farmy Online Ci to ułatwi

Jako dziecko ciągnęło mnie do maszyn rolniczych, a szczególnie ciągników. Z pewnością wielu z Was chciało żyć jak farmerzy, uprawiać rolę i wstawać wraz z pianiem koguta. Choć zdecydowaną większość zweryfikowała rzeczywistość, to Symulator Farmy Online pomoże nam spełnić dziecięce marzenia. Czym jest ta innowacyjna gra?


Niezwykle wciągająca gra opiera się na strategicznych decyzjach podejmowanych na stronie internetowej symulator-farmy.pl. Celem gracza jest takie zarządzanie gospodarstwem, aby ciągle móc je rozwijać, zatrudniać kolejnych pracowników i – co wydaje się jasne – czerpać zyski. Ten bardzo ciekawy pomysł to innowacja na rynku internetowych tytułów bazujących na przeglądarce.

Symulator Farmy Online gra farmerska

Co czeka nas w Symulatorze Farmy Online?

Każdy farmer zaczyna od małego gospodarstwa. W grze mamy możliwość rozbudowania farmy poprzez zatrudnianie pracowników, szkolenie ich, inwestowanie w sprzęt czy budynki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem zastosowanym przez twórców są zdarzenia losowe. Pula pracowników w Urzędzie Pracy może się wyczerpać, sprzęt popsuć, a nawet policja ma prawo nas złapać ze względu na brak ważnego OC!

Na razie brakuje trochę dostępnych zwierząt (w grze możemy hodować kury i pszczoły), ale twórcy już wyszli naprzeciw oczekiwaniom graczy – niedługo pojawią się króliki, a to z pewnością nie jest ostatnie słowo. Nie znaczy to jednak, że gra nie oddaje rzeczywistości – kapitalnie rozwinięta jest giełda zbóż. Każdy gracz musi uważnie obserwować ceny plonów, które trzeba sprzedać, gdy cena jest najbardziej korzystna. Za każde osiągnięcie przysługują nam Punty Doświadczenia, które pozwalają dalej rozwijać gospodarstwo.

Symulator Farmy Online gra farma

To jednak nie wszystko!

Świetną zabawę zagwarantuje nam – jakże by inaczej – sprzęt rolniczy. Ten możemy nie tylko kupować, sprzedawać i złomować, ale nawet… ulepszać. Wyobrażacie sobie tuningowany traktor? Tak, w Symulatorze Farmy Online jest to możliwe i wstawienie większego silnika do ciągnika nie jest niczym nadzwyczajnym. Oczywiście, nie samym traktorem czy kombajnem człowiek żyje. Gra umożliwia handlowanie wszystkimi maszynami i urządzeniami, które rolnik potrzebuje do pracy.

Jakie jeszcze „obowiązki” na nas czekają? Pracownicy będą wymagali podwyżek, wyszkolenia i odpowiednio zaplanowanego urlopu. Każdą zakupioną rzecz należy regularnie naprawiać, bo zużywa się w czasie prac polowych. Co więcej, do Twoich obowiązków będzie należała inwestycja w rozbudowę budynków na farmie, z przeznaczeniem na garaże, obory czy pomieszczenia gospodarcze. Ważnym punktem naszej kariery stanie się też dział logistyczny – w końcu paliwo, nawozy czy ziarna do obsiewu same do Ciebie nie przyjadą!

Symulator Farmy Online gra farma

Twórz społeczność rolniczą w Symulatorze Farmy Online

Bardzo dobrą decyzją twórców, która korzystnie wpływa na grywalność jest możliwość rywalizacji z innymi graczami. Co więcej, uruchomiony czat pozwala na pełen kontakt z nimi i wymianę poglądów na temat przebiegu gry. W ten sposób dostajemy kompletną symulację życia na wsi, bez wychodzenia z domu.

Naszym zdaniem Symulator Farmy Online to rozrywka na wiele godzin zabawy. Zdecydowanie pozwoli Wam poznać smak rolniczej przygody i to bez wychodzenia z domu!

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)


 • Symulator Farmy Online logo gry png

  Symulator Farmy Online

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Symulacja farmy
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Five-IT
  Wydawca: Five-IT
  Platformy: Przeglądarka

  • 6.9
  • 0.0
  • 6.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Symulator Farmy Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee