• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: Symulator Farmy Online - zostań farmerem bez wychodzenia z domu!

INDIE GAMES: Symulator Farmy Online - zostań farmerem bez wychodzenia z domu!

Masz żyłkę do interesów i chciałbyś spróbować swoich sił w zarządzaniu? Kochasz wieś i zawsze pragnąłeś posiadać własną farmę? Od teraz masz na to szansę. Wejdź na Symulator Farmy Online i poznaj życie prawdziwego farmera!
 

Twoje życie zacznie płynąć wraz z kolejnymi etapami pracy na polu. Będziesz wstawał o wschodzie słońca, karmił zwierzęta, dobierał pracowników, budował, naprawiał, siał, zbierał… to wszystko jest w Twoim zasięgu i to bez wychodzenia z domu. Symulator Farmy Online to nowa gra pozwalająca Ci na pełne zarządzanie gospodarstwem rolnym w każdym jego zakresie.
Symulator Farmy Online gra farmerska
Symulator Farmy Online pozwoli Ci na takie działanie jak:

Zarządzenia kadrą pracowników sam dobierzesz sobie pracowników na Twoją farmę. Będziesz ustalał ich wynagrodzenia (z systemem motywacyjnych premii) czy daty urlopów. Zarządzanie pracownikami to duża odpowiedzialność, która wpłynie m.in. na ich poziom wyszkolenia. Pamiętaj jednak, że najlepsi szybko znikają z Urzędu Pracy. Pospiesz się.
 

Dobór sprzętu do pracy na farmie – możesz spełnić marzenie o posiadaniu własnego traktora! W Symulatorze Farmy Online możesz wybierać spośród setek dostępnych pojazdów oraz urządzeń do pracy polowej – od różnego rodzaju bron po zaawansowane kultywatory. Pamiętaj, że Twoje doświadczenie pozwala Ci na zakup i obsługę lepszych sprzętów.
Zwróć uwagę na ich zużycie. Niektóre urządzenia będziesz musiał naprawić, inne wymienić. Stare sprzęty możesz sprzedać na Rynku Wtórnym lub po prostu zezłomować – to Twój biznes.
 

Rozbudowę budynków gospodarczych i ich eksploatację – każdy rozwijający się rolnik wie, że w pewnym momencie zabraknie mu miejsca na sprzęty rolnicze takie jak nowiutki kombajn czy ciągnik. W Symulatorze Farmy Online możesz rozbudować obiekty i rozwijać je według Twoich potrzeb i możliwości. Masz też możliwość ich modyfikacji, instalując np. zbiornik na paliwo czy miejsce na obornik. Pamiętaj o budynku gospodarczym dla pracowników – to Ty musisz o nich zadbać.

Symulator Farmy Online gry farma

Pamiętaj o obowiązkach

Dzięki Symulatorowi Farmy Online możesz poczuć się jak prawdziwy rolnik. To do Ciebie będą należały ciągłe i regularne zamówienia na dostawę paliwa, nawozów, oprysków, ziaren, dodatkowych porcji żywności dla zwierząt itd. Nie możesz zapomnieć o ubezpieczeniu maszyn rolniczych (obowiązkowym OC), bo kontrola policji może bardzo uderzyć Cię po kieszeni.

Pozostawiamy Ci pole do popisu przy modyfikacji kombajnów i traktorów. Wkładaj nowe, większe silniki, inwestuj w wyposażenie! Dzięki temu praca na roli będzie efektywniejsza, a Twoi pracownicy dostaną motywacji do działania! Dbaj o swoje maszyny, żeby odwdzięczyły Ci się w czasie najcięższych prac w terenie.

Symulator Farmy Online farma gra

Dbaj o plony i zwierzęta

W Symulatorze Farmy Online najważniejsze są plony i zwierzęta. Za pracę otrzymasz Punkty Doświadczenia, które pozytywnie wpłyną na rozwój Twojej „farmerskiej” kariery. Zgromadzone plony gromadź w silosach na farmie. Oceniaj rynek i sprzedawaj wtedy, gdy cena zboża jest najwyższa. Współczesny rolnik to biznesmen, który potrafi oceniać rzeczywistość i tendencje, niczym inwestor giełdowy.

Pamiętaj, żeby karmić swoje zwierzęta. Hodowane kury musisz karmić, bo inaczej ich poziom zdrowia drastycznie się obniży (co wpłynie na brak produkcji jaj i wymieranie stada). Podawaj im antybiotyki, opiekuj się nimi i dbaj o ich prawidłowe funkcjonowanie. W Symulatorze Farmy Online możesz zajmować się jeszcze pszczołami, a w niedalekiej przyszłości również królikami.

Symulator Farmy Online gra rolnicza farma

Rywalizacja online

W grze Symulator Farmy Online możesz zmierzyć się z innymi graczami. Porównuj rezultaty i wyprzedzaj innych, ciężko pracując na swoich polach. Możesz porozumiewać się z innymi rolnikami dzięki czatom prywatnym i ogólnym. Wymieniaj się uwagami, podpowiadaj i analizuj pracę pozostałych. Twórz nową rzeczywistość, zamieniając zgiełk miasta na spokojną wieś.

Już dziś dołącz do farmerskiej społeczności Symulatora Farmy Online i zacznij robić karierę prawdziwego rolnika.
 Zainteresował Cię Symulator Farmy Online?
Koniecznie przeczytaj recenzję gry.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Symulator Farmy Online logo gry png

  Symulator Farmy Online

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Symulacja farmy
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Five-IT
  Wydawca: Five-IT
  Platformy: Przeglądarka

  • 6.9
  • 0.0
  • 6.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Symulator Farmy Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee