• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Playerunknown's Battlegrounds

gra Playerunknown's Battlegrounds

Gatunek: Shootery
Tematyka: Battle royale
Grafika: 3D
Producent: Bluehole
Wydawca: Bluehole
Platformy: PC, Xbox One, Android, iOS
Premiera: 2017
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Buy to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 312. WG GATUNKU Shootery
38.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.7
OCENA REDAKCJI 8.0

Playerunknown's Battlegrounds jest fenomenem ostatnich miesięcy. Produkcja została udostępniona w tak zwanym wczesnym dostępie 23 marca 2017 roku, niespełna 9 miesięcy później zadebiutowała w finalnej wersji i przez ten czasu zdobyła rzeszę fanów na całym świecie. Playerunknown's Battlegrounds  zostało stworzone przez koreańskie studio Bluehole. Za wizję produkcji odpowiedzialny był Brendan Green, który do tej pory miał okazję tworzyć kilka modów do znanych  produkcji opartych na podobnej mechanice (chociażby ARMA II, ARMA III czy H1Z1). Tytuł ten to typowy przedstawiciel gatunku Battle Royale, a sama produkcja została wydana na dwóch platformach – komputerach osobistych oraz Xbox One.

Mechanika rozgrywki nie jest zbyt skomplikowana. Naszym głównym zadaniem jest przetrwać. Początkowo tworzymy naszą postać (co nie ma wpływu na samą rozgrywkę), a następnie dołączamy do rozgrywki. Tutaj na jedną ogromną mapę zostaje zrzuconych stu graczy i w zależności od trybu grają wszyscy na wszystkich (tzw. FFA), a także w kooperacji drużyn dwu lub czterosobowych. Mapy, które zostały przygotowane przez twórców są ogromne, dzięki czemu początkowy etap rozgrywki może wydawać się nieco powolny, jednak później obszar potyczek się zmniejsza. Zmusza to graczy to przemieszczenia się po mapie. Do naszej dyspozycji twórcy oddali w świecie gry różne bronie, a także sprzęt ochronny, który ma swoje poziomy i możemy go dzięki znalezionym elementom ulepszyć. Za każdą zakończoną rozgrywkę otrzymujemy doświadczenie, przez co awansujemy na kolejne poziomy. Dodatkowo wygrywając potyczki zyskujemy punkty rankingowe, które umożliwiają wspinanie się na wyższe stopnie drabinki rankingowej.

Pod względem technicznym gra została oparta na silniku studia Epic – Unreal Engine 4. Jednak w praktyce twórcy ze studia Bluehole zastosowali całą masę różnych modyfikacji, które w znaczący sposób wpływają na optymalizację tytułu na komputerach. Z drugiej strony szata graficzna z całą pewnością nie należy do najmocniejszych punktów produkcji Playerynknown's Battlegrounds. Twórcy jednak cały czas dodają nowe aktualizacje do tytułu i nieustannie ją rozwijają.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Playerunknown's Battlegrounds trailer [Full HD]
Playerunknown's Battlegrounds gameplay [Full HD]
PUBG E3 2018 - Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
  • Sonda Playerunknown's Battlegro...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee