• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Playerunknown's Battlegrounds z nowym trybem War Mode

Playerunknown's Battlegrounds z nowym trybem War Mode

Od pewnego czasu Playerunknown's Battlegrounds ma pewne problemy. Nie są one duże, jednak ewidentnie gra koreańskiego studia Bluehole traci na popularności. W ostatnim czasie nie jest już najlepiej sprzedającą się grą na Steamie, a również podejście samych twórców budzi wśród graczy mieszane uczucia. Wiele obiecano, ale w praktyce zmian jeszcze nie widać. Koreańczycy chcą się zapewne nieco zrehabilitować i właśnie wystartował event, w którym to dołączony jest nowy tryb rozgrywki do Playerunknown's Battlegrounds – War Mode.
Playerunknown's battlegrounds pubg nowy tryb
Tryb wojny czym właściwie się charakteryzuje? Nie ma w nim niestety niczego odkrywczego. Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo podobnie jak klasyczny deathmatch. Rozgrywka toczy się na niewielkich mapach i każdy z graczy wyposażony jest w pełne uzbrojenie – karabiny, pistolety, hełm oraz pakiet granatów. Sumarycznie na mapie ląduje jednorazowo trzydziestu graczy. Ci są podzieleni na trzy teamy w każdej znajduje się po dziesięciu graczy. Potyczka trwa maksymalnie 15 minut, chyba, że któraś z drużyn zdobędzie 200 punktów. Punkty zdobywać można przede wszystkim za eksterminację oponentów, a jak w zwykłym deathmatchu tak i tutaj po śmierci w kilka sekund powracamy na plac boju.

Jak sami widzicie twórcy Playerunknown's Battlegrounds nic szczególnego nie zaproponowali graczom. Otrzymujemy tak na dobrą sprawę wariację na temat deatmatchu, która nie jest zanadto odkrywcza, a sam tryb jest jak na razie dostępny testowo jedynie na czas trwania eventu, który trwa do końca dnia jutrzejszego. Gracze liczą mimo wszystko na więcej nowości, które będą bazowały na głównym trybie gry battle royale. Przecież to właśnie on stał się główną siłą napędową popularności Playerunknown's Battlegrounds.  

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Playerunknown's Battlegrounds logo gry png

  Playerunknown's Battlegrounds

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Battle royale
  Grafika: 3D
  Producent: Bluehole
  Wydawca: Bluehole
  Platformy: PC, Xbox One, Android, iOS

  • 6.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Playerunknown's Battlegrounds trailer [Full HD]
Playerunknown's Battlegrounds gameplay [Full HD]
PUBG E3 2018 - Trailer [Full HD]
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
 • Sonda Playerunknown's Battlegro...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee