• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Call of War

gra Call of War

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: II wojna światowa
Grafika: 2D
Producent: BYTRO LABS
Wydawca: BYTRO LABS
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2015
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 378. WG GATUNKU Strategiczne
88.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.0
OCENA REDAKCJI 6.3

Call of War to niezwykle rozbudowana gra strategiczna, która pozwala pokierować jednym z państw biorących udział w II wojnie światowej. Tocz zacięte walki na lądzie, morzu i w powietrzu i zarządzajcie gospodarką jednego ze światowych mocarstw. Kto wie, być może to właśnie tobie uda się odmienić losy największego konfliktu zbrojnego w dziejach ludzkości.

Call of War to kolejna gra studia Bytro Labs, odpowiedzialnego między innymi za hitowe Supremacy 1914. Tytuł przenosi gracza w mroczne i niebezpieczne czasy II wojny światowej i daje mu kontrolę nad losowo wybraną nacją, którą przyjdzie nam rozwijać na polu technologii ekonomi i siły militarnej.

Aspekt strategiczny jest tu naprawdę bardzo rozbudowany. W trakcie zabawy przyjdzie nam zadbać o wiele aspektów rozwoju naszego państwa. Będziemy więc kontrolować wydobycie i badania nad nowymi technologiami, stawiać kolejne budynki dające nam dostęp do różnorakich bonusów i dbać o zbudowanie odpowiedniego zaplecza militarnego. To posłuży nam w wielogodzinnych bitwach, które będą decydujące dla losów wirtualnej wojny.

Główną częścią zabawy jest tu jednak walka lub kooperacja z innymi graczami, której celem jest powiększanie waszej strefy wpływów i to niekoniecznie przy pomocy armii. Sprytny gracz wykorzysta też inne sposoby na zwiększenie siły swojego państwa, np. poprzez dyplomację czy szpiegostwo. W trakcie działań dyplomatycznych kontaktujemy się bezpośrednio z innym graczem by, chociażby związać z nim umowę handlową. W trakcie bezpośredniej rozmowy można natomiast ustalić plan działania powiązany np. z atakiem na innego gracza. Szpiegostwo pozwala natomiast na zbieranie informacji dotyczących gospodarki i siły militarnej innego państwa oraz umożliwia przeprowadzenie sabotażu.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Call of War - Zwiastun [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
  • Sonda Call of War
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee